Euro Qualification logo

Euro Qualification

Group A

Θέση Ομάδα
A
Ν Ι Η GS GA
GD B
FORM
1
England
England
Α 8
ΣΥΝΟΛΟ
Ν 7 Ι 0 Η 1 ΓΥ 37 ΓΚ 6
ΕΝΤΟΣ
Ν 4 Ι 0 Η 0 ΓΥ 21 ΓΚ 3
ΕΚΤΟΣ
Ν 3 Ι 0 Η 1 ΓΥ 16 ΓΚ 3
+/- 31 Β 21
FORM
W
L
W
W
W
2
Czech Republic
Czech Republic
Α 8
ΣΥΝΟΛΟ
Ν 5 Ι 0 Η 3 ΓΥ 13 ΓΚ 11
ΕΝΤΟΣ
Ν 4 Ι 0 Η 0 ΓΥ 9 ΓΚ 3
ΕΚΤΟΣ
Ν 1 Ι 0 Η 3 ΓΥ 4 ΓΚ 8
+/- 2 Β 15
FORM
L
W
W
W
L
3
Kosovo
Kosovo
Α 8
ΣΥΝΟΛΟ
Ν 3 Ι 2 Η 3 ΓΥ 13 ΓΚ 16
ΕΝΤΟΣ
Ν 2 Ι 1 Η 1 ΓΥ 5 ΓΚ 6
ΕΚΤΟΣ
Ν 1 Ι 1 Η 2 ΓΥ 8 ΓΚ 10
+/- -3 Β 11
FORM
W
L
W
L
L
4
Bulgaria
Bulgaria
Α 8
ΣΥΝΟΛΟ
Ν 1 Ι 3 Η 4 ΓΥ 6 ΓΚ 17
ΕΝΤΟΣ
Ν 1 Ι 1 Η 2 ΓΥ 4 ΓΚ 10
ΕΚΤΟΣ
Ν 0 Ι 2 Η 2 ΓΥ 2 ΓΚ 7
+/- -11 Β 6
FORM
L
L
D
L
W
5
Montenegro
Montenegro
Α 8
ΣΥΝΟΛΟ
Ν 0 Ι 3 Η 5 ΓΥ 3 ΓΚ 22
ΕΝΤΟΣ
Ν 0 Ι 2 Η 2 ΓΥ 2 ΓΚ 9
ΕΚΤΟΣ
Ν 0 Ι 1 Η 3 ΓΥ 1 ΓΚ 13
+/- -19 Β 3
FORM
L
L
D
L
L

Group B

Θέση Ομάδα
A
Ν Ι Η GS GA
GD B
FORM
1
Ukraine
Ukraine
Α 8
ΣΥΝΟΛΟ
Ν 6 Ι 2 Η 0 ΓΥ 17 ΓΚ 4
ΕΝΤΟΣ
Ν 4 Ι 0 Η 0 ΓΥ 10 ΓΚ 1
ΕΚΤΟΣ
Ν 2 Ι 2 Η 0 ΓΥ 7 ΓΚ 3
+/- 13 Β 20
FORM
W
W
W
W
D
2
Portugal
Portugal
Α 8
ΣΥΝΟΛΟ
Ν 5 Ι 2 Η 1 ΓΥ 22 ΓΚ 6
ΕΝΤΟΣ
Ν 2 Ι 2 Η 0 ΓΥ 10 ΓΚ 1
ΕΚΤΟΣ
Ν 3 Ι 0 Η 1 ΓΥ 12 ΓΚ 5
+/- 16 Β 17
FORM
W
W
L
W
W
3
Serbia
Serbia
Α 8
ΣΥΝΟΛΟ
Ν 4 Ι 2 Η 2 ΓΥ 17 ΓΚ 17
ΕΝΤΟΣ
Ν 2 Ι 1 Η 1 ΓΥ 11 ΓΚ 9
ΕΚΤΟΣ
Ν 2 Ι 1 Η 1 ΓΥ 6 ΓΚ 8
+/- 0 Β 14
FORM
L
W
W
W
D
4
Luxembourg
Luxembourg
Α 8
ΣΥΝΟΛΟ
Ν 1 Ι 1 Η 6 ΓΥ 7 ΓΚ 16
ΕΝΤΟΣ
Ν 1 Ι 0 Η 3 ΓΥ 4 ΓΚ 8
ΕΚΤΟΣ
Ν 0 Ι 1 Η 3 ΓΥ 3 ΓΚ 8
+/- -9 Β 4
FORM
L
L
L
L
L
5
Lithuania
Lithuania
Α 8
ΣΥΝΟΛΟ
Ν 0 Ι 1 Η 7 ΓΥ 5 ΓΚ 25
ΕΝΤΟΣ
Ν 0 Ι 1 Η 3 ΓΥ 3 ΓΚ 11
ΕΚΤΟΣ
Ν 0 Ι 0 Η 4 ΓΥ 2 ΓΚ 14
+/- -20 Β 1
FORM
L
L
L
L
L

Group C

Θέση Ομάδα
A
Ν Ι Η GS GA
GD B
FORM
1
Germany
Germany
Α 8
ΣΥΝΟΛΟ
Ν 7 Ι 0 Η 1 ΓΥ 30 ΓΚ 7
ΕΝΤΟΣ
Ν 3 Ι 0 Η 1 ΓΥ 20 ΓΚ 5
ΕΚΤΟΣ
Ν 4 Ι 0 Η 0 ΓΥ 10 ΓΚ 2
+/- 23 Β 21
FORM
L
W
W
W
W
2
Netherlands
Netherlands
Α 8
ΣΥΝΟΛΟ
Ν 6 Ι 1 Η 1 ΓΥ 24 ΓΚ 7
ΕΝΤΟΣ
Ν 3 Ι 0 Η 1 ΓΥ 14 ΓΚ 4
ΕΚΤΟΣ
Ν 3 Ι 1 Η 0 ΓΥ 10 ΓΚ 3
+/- 17 Β 19
FORM
W
W
W
D
W
3
Northern Ireland
Northern Ireland
Α 8
ΣΥΝΟΛΟ
Ν 4 Ι 1 Η 3 ΓΥ 9 ΓΚ 13
ΕΝΤΟΣ
Ν 2 Ι 1 Η 1 ΓΥ 4 ΓΚ 3
ΕΚΤΟΣ
Ν 2 Ι 0 Η 2 ΓΥ 5 ΓΚ 10
+/- -4 Β 13
FORM
W
L
L
D
L
4
Belarus
Belarus
Α 8
ΣΥΝΟΛΟ
Ν 1 Ι 1 Η 6 ΓΥ 4 ΓΚ 16
ΕΝΤΟΣ
Ν 0 Ι 1 Η 3 ΓΥ 1 ΓΚ 5
ΕΚΤΟΣ
Ν 1 Ι 0 Η 3 ΓΥ 3 ΓΚ 11
+/- -12 Β 4
FORM
L
W
D
L
L
5
Estonia
Estonia
Α 8
ΣΥΝΟΛΟ
Ν 0 Ι 1 Η 7 ΓΥ 2 ΓΚ 26
ΕΝΤΟΣ
Ν 0 Ι 0 Η 4 ΓΥ 2 ΓΚ 11
ΕΚΤΟΣ
Ν 0 Ι 1 Η 3 ΓΥ 0 ΓΚ 15
+/- -24 Β 1
FORM
L
L
D
L
L

Group D

Θέση Ομάδα
A
Ν Ι Η GS GA
GD B
FORM
1
Switzerland
Switzerland
Α 8
ΣΥΝΟΛΟ
Ν 5 Ι 2 Η 1 ΓΥ 19 ΓΚ 6
ΕΝΤΟΣ
Ν 3 Ι 1 Η 0 ΓΥ 10 ΓΚ 3
ΕΚΤΟΣ
Ν 2 Ι 1 Η 1 ΓΥ 9 ΓΚ 3
+/- 13 Β 17
FORM
W
L
W
W
W
2
Denmark
Denmark
Α 8
ΣΥΝΟΛΟ
Ν 4 Ι 4 Η 0 ΓΥ 23 ΓΚ 6
ΕΝΤΟΣ
Ν 3 Ι 1 Η 0 ΓΥ 13 ΓΚ 2
ΕΚΤΟΣ
Ν 1 Ι 3 Η 0 ΓΥ 10 ΓΚ 4
+/- 17 Β 16
FORM
W
D
W
W
D
3
Republic of Ireland
Republic of Ireland
Α 8
ΣΥΝΟΛΟ
Ν 3 Ι 4 Η 1 ΓΥ 7 ΓΚ 5
ΕΝΤΟΣ
Ν 2 Ι 2 Η 0 ΓΥ 5 ΓΚ 2
ΕΚΤΟΣ
Ν 1 Ι 2 Η 1 ΓΥ 2 ΓΚ 3
+/- 2 Β 13
FORM
W
D
D
L
D
4
Georgia
Georgia
Α 8
ΣΥΝΟΛΟ
Ν 2 Ι 2 Η 4 ΓΥ 7 ΓΚ 11
ΕΝΤΟΣ
Ν 1 Ι 2 Η 1 ΓΥ 3 ΓΚ 2
ΕΚΤΟΣ
Ν 1 Ι 0 Η 3 ΓΥ 4 ΓΚ 9
+/- -4 Β 8
FORM
L
D
D
W
L
5
Gibraltar
Gibraltar
Α 8
ΣΥΝΟΛΟ
Ν 0 Ι 0 Η 8 ΓΥ 3 ΓΚ 31
ΕΝΤΟΣ
Ν 0 Ι 0 Η 4 ΓΥ 3 ΓΚ 16
ΕΚΤΟΣ
Ν 0 Ι 0 Η 4 ΓΥ 0 ΓΚ 15
+/- -28 Β 0
FORM
L
L
L
L
L

Group E

Θέση Ομάδα
A
Ν Ι Η GS GA
GD B
FORM
1
Croatia
Croatia
Α 8
ΣΥΝΟΛΟ
Ν 5 Ι 2 Η 1 ΓΥ 17 ΓΚ 7
ΕΝΤΟΣ
Ν 4 Ι 0 Η 0 ΓΥ 10 ΓΚ 3
ΕΚΤΟΣ
Ν 1 Ι 2 Η 1 ΓΥ 7 ΓΚ 4
+/- 10 Β 17
FORM
W
D
W
D
W
2
Wales
Wales
Α 8
ΣΥΝΟΛΟ
Ν 4 Ι 2 Η 2 ΓΥ 10 ΓΚ 6
ΕΝΤΟΣ
Ν 3 Ι 1 Η 0 ΓΥ 6 ΓΚ 2
ΕΚΤΟΣ
Ν 1 Ι 1 Η 2 ΓΥ 4 ΓΚ 4
+/- 4 Β 14
FORM
W
D
D
W
W
3
Slovakia
Slovakia
Α 8
ΣΥΝΟΛΟ
Ν 4 Ι 1 Η 3 ΓΥ 13 ΓΚ 11
ΕΝΤΟΣ
Ν 2 Ι 1 Η 1 ΓΥ 5 ΓΚ 5
ΕΚΤΟΣ
Ν 2 Ι 0 Η 2 ΓΥ 8 ΓΚ 6
+/- 2 Β 13
FORM
L
W
D
L
W
4
Hungary
Hungary
Α 8
ΣΥΝΟΛΟ
Ν 4 Ι 0 Η 4 ΓΥ 8 ΓΚ 11
ΕΝΤΟΣ
Ν 3 Ι 0 Η 1 ΓΥ 5 ΓΚ 3
ΕΚΤΟΣ
Ν 1 Ι 0 Η 3 ΓΥ 3 ΓΚ 8
+/- -3 Β 12
FORM
W
L
L
W
L
5
Azerbaijan
Azerbaijan
Α 8
ΣΥΝΟΛΟ
Ν 0 Ι 1 Η 7 ΓΥ 5 ΓΚ 18
ΕΝΤΟΣ
Ν 0 Ι 1 Η 3 ΓΥ 3 ΓΚ 11
ΕΚΤΟΣ
Ν 0 Ι 0 Η 4 ΓΥ 2 ΓΚ 7
+/- -13 Β 1
FORM
L
D
L
L
L

Group F

Θέση Ομάδα
A
Ν Ι Η GS GA
GD B
FORM
1
Spain
Spain
Α 10
ΣΥΝΟΛΟ
Ν 8 Ι 2 Η 0 ΓΥ 31 ΓΚ 5
ΕΝΤΟΣ
Ν 5 Ι 0 Η 0 ΓΥ 21 ΓΚ 1
ΕΚΤΟΣ
Ν 3 Ι 2 Η 0 ΓΥ 10 ΓΚ 4
+/- 26 Β 26
FORM
W
D
D
W
W
2
Sweden
Sweden
Α 10
ΣΥΝΟΛΟ
Ν 6 Ι 3 Η 1 ΓΥ 23 ΓΚ 9
ΕΝΤΟΣ
Ν 3 Ι 2 Η 0 ΓΥ 10 ΓΚ 3
ΕΚΤΟΣ
Ν 3 Ι 1 Η 1 ΓΥ 13 ΓΚ 6
+/- 14 Β 21
FORM
D
W
D
W
W
3
Norway
Norway
Α 10
ΣΥΝΟΛΟ
Ν 4 Ι 5 Η 1 ΓΥ 19 ΓΚ 11
ΕΝΤΟΣ
Ν 2 Ι 3 Η 0 ΓΥ 12 ΓΚ 6
ΕΚΤΟΣ
Ν 2 Ι 2 Η 1 ΓΥ 7 ΓΚ 5
+/- 8 Β 17
FORM
D
D
D
W
W
4
Romania
Romania
Α 10
ΣΥΝΟΛΟ
Ν 4 Ι 2 Η 4 ΓΥ 17 ΓΚ 15
ΕΝΤΟΣ
Ν 2 Ι 1 Η 2 ΓΥ 7 ΓΚ 6
ΕΚΤΟΣ
Ν 2 Ι 1 Η 2 ΓΥ 10 ΓΚ 9
+/- 2 Β 14
FORM
W
W
D
L
L
5
Malta
Malta
Α 10
ΣΥΝΟΛΟ
Ν 1 Ι 0 Η 9 ΓΥ 3 ΓΚ 27
ΕΝΤΟΣ
Ν 1 Ι 0 Η 4 ΓΥ 3 ΓΚ 13
ΕΚΤΟΣ
Ν 0 Ι 0 Η 5 ΓΥ 0 ΓΚ 14
+/- -24 Β 3
FORM
L
L
L
L
L
6
Faroe Islands
Faroe Islands
Α 10
ΣΥΝΟΛΟ
Ν 1 Ι 0 Η 9 ΓΥ 4 ΓΚ 30
ΕΝΤΟΣ
Ν 1 Ι 0 Η 4 ΓΥ 2 ΓΚ 13
ΕΚΤΟΣ
Ν 0 Ι 0 Η 5 ΓΥ 2 ΓΚ 17
+/- -26 Β 3
FORM
L
L
W
L
L

Group G

Θέση Ομάδα
A
Ν Ι Η GS GA
GD B
FORM
1
Poland
Poland
Α 10
ΣΥΝΟΛΟ
Ν 8 Ι 1 Η 1 ΓΥ 18 ΓΚ 5
ΕΝΤΟΣ
Ν 4 Ι 1 Η 0 ΓΥ 11 ΓΚ 2
ΕΚΤΟΣ
Ν 4 Ι 0 Η 1 ΓΥ 7 ΓΚ 3
+/- 13 Β 25
FORM
D
W
W
W
W
2
Austria
Austria
Α 10
ΣΥΝΟΛΟ
Ν 6 Ι 1 Η 3 ΓΥ 19 ΓΚ 9
ΕΝΤΟΣ
Ν 4 Ι 0 Η 1 ΓΥ 12 ΓΚ 3
ΕΚΤΟΣ
Ν 2 Ι 1 Η 2 ΓΥ 7 ΓΚ 6
+/- 10 Β 19
FORM
D
W
W
W
L
3
Slovenia
Slovenia
Α 10
ΣΥΝΟΛΟ
Ν 4 Ι 2 Η 4 ΓΥ 16 ΓΚ 11
ΕΝΤΟΣ
Ν 3 Ι 1 Η 1 ΓΥ 7 ΓΚ 4
ΕΚΤΟΣ
Ν 1 Ι 1 Η 3 ΓΥ 9 ΓΚ 7
+/- 5 Β 14
FORM
W
L
L
W
L
4
Macedonia FYR
Macedonia FYR
Α 10
ΣΥΝΟΛΟ
Ν 4 Ι 2 Η 4 ΓΥ 12 ΓΚ 13
ΕΝΤΟΣ
Ν 3 Ι 0 Η 2 ΓΥ 7 ΓΚ 7
ΕΚΤΟΣ
Ν 1 Ι 2 Η 2 ΓΥ 5 ΓΚ 6
+/- -1 Β 14
FORM
W
W
L
L
W
5
Israel
Israel
Α 10
ΣΥΝΟΛΟ
Ν 3 Ι 2 Η 5 ΓΥ 16 ΓΚ 18
ΕΝΤΟΣ
Ν 2 Ι 2 Η 1 ΓΥ 10 ΓΚ 7
ΕΚΤΟΣ
Ν 1 Ι 0 Η 4 ΓΥ 6 ΓΚ 11
+/- -2 Β 11
FORM
L
L
W
L
L
6
Latvia
Latvia
Α 10
ΣΥΝΟΛΟ
Ν 1 Ι 0 Η 9 ΓΥ 3 ΓΚ 28
ΕΝΤΟΣ
Ν 1 Ι 0 Η 4 ΓΥ 1 ΓΚ 13
ΕΚΤΟΣ
Ν 0 Ι 0 Η 5 ΓΥ 2 ΓΚ 15
+/- -25 Β 3
FORM
L
L
L
L
W

Group H

Θέση Ομάδα
A
Ν Ι Η GS GA
GD B
FORM
1
France
France
Α 10
ΣΥΝΟΛΟ
Ν 8 Ι 1 Η 1 ΓΥ 25 ΓΚ 6
ΕΝΤΟΣ
Ν 4 Ι 1 Η 0 ΓΥ 14 ΓΚ 3
ΕΚΤΟΣ
Ν 4 Ι 0 Η 1 ΓΥ 11 ΓΚ 3
+/- 19 Β 25
FORM
W
W
D
W
W
2
Turkey
Turkey
Α 10
ΣΥΝΟΛΟ
Ν 7 Ι 2 Η 1 ΓΥ 18 ΓΚ 3
ΕΝΤΟΣ
Ν 4 Ι 1 Η 0 ΓΥ 8 ΓΚ 0
ΕΚΤΟΣ
Ν 3 Ι 1 Η 1 ΓΥ 10 ΓΚ 3
+/- 15 Β 23
FORM
W
W
D
D
W
3
Iceland
Iceland
Α 10
ΣΥΝΟΛΟ
Ν 6 Ι 1 Η 3 ΓΥ 14 ΓΚ 11
ΕΝΤΟΣ
Ν 4 Ι 0 Η 1 ΓΥ 8 ΓΚ 2
ΕΚΤΟΣ
Ν 2 Ι 1 Η 2 ΓΥ 6 ΓΚ 9
+/- 3 Β 19
FORM
L
L
W
D
W
4
Albania
Albania
Α 10
ΣΥΝΟΛΟ
Ν 4 Ι 1 Η 5 ΓΥ 16 ΓΚ 14
ΕΝΤΟΣ
Ν 2 Ι 1 Η 2 ΓΥ 8 ΓΚ 8
ΕΚΤΟΣ
Ν 2 Ι 0 Η 3 ΓΥ 8 ΓΚ 6
+/- 2 Β 13
FORM
W
L
W
D
L
5
Andorra
Andorra
Α 10
ΣΥΝΟΛΟ
Ν 1 Ι 1 Η 8 ΓΥ 3 ΓΚ 20
ΕΝΤΟΣ
Ν 1 Ι 0 Η 4 ΓΥ 1 ΓΚ 11
ΕΚΤΟΣ
Ν 0 Ι 1 Η 4 ΓΥ 2 ΓΚ 9
+/- -17 Β 4
FORM
L
W
L
D
L
6
Moldova
Moldova
Α 10
ΣΥΝΟΛΟ
Ν 1 Ι 0 Η 9 ΓΥ 4 ΓΚ 26
ΕΝΤΟΣ
Ν 1 Ι 0 Η 4 ΓΥ 3 ΓΚ 14
ΕΚΤΟΣ
Ν 0 Ι 0 Η 5 ΓΥ 1 ΓΚ 12
+/- -22 Β 3
FORM
L
L
L
L
L

Group I

Θέση Ομάδα
A
Ν Ι Η GS GA
GD B
FORM
1
Belgium
Belgium
Α 10
ΣΥΝΟΛΟ
Ν 10 Ι 0 Η 0 ΓΥ 40 ΓΚ 3
ΕΝΤΟΣ
Ν 5 Ι 0 Η 0 ΓΥ 24 ΓΚ 2
ΕΚΤΟΣ
Ν 5 Ι 0 Η 0 ΓΥ 16 ΓΚ 1
+/- 37 Β 30
FORM
W
W
W
W
W
2
Russia
Russia
Α 10
ΣΥΝΟΛΟ
Ν 8 Ι 0 Η 2 ΓΥ 33 ΓΚ 8
ΕΝΤΟΣ
Ν 4 Ι 0 Η 1 ΓΥ 16 ΓΚ 4
ΕΚΤΟΣ
Ν 4 Ι 0 Η 1 ΓΥ 17 ΓΚ 4
+/- 25 Β 24
FORM
W
W
W
L
W
3
Scotland
Scotland
Α 10
ΣΥΝΟΛΟ
Ν 5 Ι 0 Η 5 ΓΥ 16 ΓΚ 19
ΕΝΤΟΣ
Ν 3 Ι 0 Η 2 ΓΥ 12 ΓΚ 8
ΕΚΤΟΣ
Ν 2 Ι 0 Η 3 ΓΥ 4 ΓΚ 11
+/- -3 Β 15
FORM
L
L
W
W
W
4
Kazakhstan
Kazakhstan
Α 10
ΣΥΝΟΛΟ
Ν 3 Ι 1 Η 6 ΓΥ 13 ΓΚ 17
ΕΝΤΟΣ
Ν 2 Ι 0 Η 3 ΓΥ 8 ΓΚ 8
ΕΚΤΟΣ
Ν 1 Ι 1 Η 3 ΓΥ 5 ΓΚ 9
+/- -4 Β 10
FORM
L
L
L
W
L
5
Cyprus
Cyprus
Α 10
ΣΥΝΟΛΟ
Ν 3 Ι 1 Η 6 ΓΥ 15 ΓΚ 20
ΕΝΤΟΣ
Ν 1 Ι 1 Η 3 ΓΥ 7 ΓΚ 10
ΕΚΤΟΣ
Ν 2 Ι 0 Η 3 ΓΥ 8 ΓΚ 10
+/- -5 Β 10
FORM
W
W
L
L
L
6
San Marino
San Marino
Α 10
ΣΥΝΟΛΟ
Ν 0 Ι 0 Η 10 ΓΥ 1 ΓΚ 51
ΕΝΤΟΣ
Ν 0 Ι 0 Η 5 ΓΥ 1 ΓΚ 18
ΕΚΤΟΣ
Ν 0 Ι 0 Η 5 ΓΥ 0 ΓΚ 33
+/- -50 Β 0
FORM
L
L
L
L
L

Group J

Θέση Ομάδα
A
Ν Ι Η GS GA
GD B
FORM
1
Italy
Italy
Α 10
ΣΥΝΟΛΟ
Ν 10 Ι 0 Η 0 ΓΥ 37 ΓΚ 4
ΕΝΤΟΣ
Ν 5 Ι 0 Η 0 ΓΥ 21 ΓΚ 2
ΕΚΤΟΣ
Ν 5 Ι 0 Η 0 ΓΥ 16 ΓΚ 2
+/- 33 Β 30
FORM
W
W
W
W
W
2
Finland
Finland
Α 10
ΣΥΝΟΛΟ
Ν 6 Ι 0 Η 4 ΓΥ 16 ΓΚ 10
ΕΝΤΟΣ
Ν 4 Ι 0 Η 1 ΓΥ 10 ΓΚ 2
ΕΚΤΟΣ
Ν 2 Ι 0 Η 3 ΓΥ 6 ΓΚ 8
+/- 6 Β 18
FORM
L
L
W
W
L
3
Greece
Greece
Α 10
ΣΥΝΟΛΟ
Ν 4 Ι 2 Η 4 ΓΥ 12 ΓΚ 14
ΕΝΤΟΣ
Ν 2 Ι 1 Η 2 ΓΥ 7 ΓΚ 9
ΕΚΤΟΣ
Ν 2 Ι 1 Η 2 ΓΥ 5 ΓΚ 5
+/- -2 Β 14
FORM
D
L
W
W
W
4
Bosnia-Herzegovina
Bosnia-Herzegovina
Α 10
ΣΥΝΟΛΟ
Ν 4 Ι 1 Η 5 ΓΥ 20 ΓΚ 17
ΕΝΤΟΣ
Ν 3 Ι 1 Η 1 ΓΥ 13 ΓΚ 7
ΕΚΤΟΣ
Ν 1 Ι 0 Η 4 ΓΥ 7 ΓΚ 10
+/- 3 Β 13
FORM
L
W
L
L
W
5
Armenia
Armenia
Α 10
ΣΥΝΟΛΟ
Ν 3 Ι 1 Η 6 ΓΥ 14 ΓΚ 25
ΕΝΤΟΣ
Ν 2 Ι 0 Η 3 ΓΥ 8 ΓΚ 8
ΕΚΤΟΣ
Ν 1 Ι 1 Η 3 ΓΥ 6 ΓΚ 17
+/- -11 Β 10
FORM
W
D
L
L
L
6
Liechtenstein
Liechtenstein
Α 10
ΣΥΝΟΛΟ
Ν 0 Ι 2 Η 8 ΓΥ 2 ΓΚ 31
ΕΝΤΟΣ
Ν 0 Ι 1 Η 4 ΓΥ 1 ΓΚ 13
ΕΚΤΟΣ
Ν 0 Ι 1 Η 4 ΓΥ 1 ΓΚ 18
+/- -29 Β 2
FORM
D
D
L
L
L

Γενικά στατιστικά πρωταθλήματος

Αριθμός ομάδων
55
Συνολικά παιχνίδια
258
Τελειωμένα παιχνίδια
250
Συνολικά γκολ
801
Παιχνίδια με Γκολ/Γκολ
105
Κίτρινες κάρτες
910
2η Κίτρινη=Κόκκινη
15
Κόκκινες κάρτες
7
Μ.Ο. Γκολ/Παιχνίδι
3.2
Μ.Ο. Κίτρινες Κάρτες/Παιχνίδι
3.64
Μ.Ο. 2η Κίτρινη=Κόκκινη/Παιχνίδι
0.06
Μ.Ο Κόκκινες κάρτες/Παιχνίδι
0.03

Top στατιστικά πρωταθλήματος

1ος Σκόρερ
H. Kane
Ομάδα με περισσότερες φορές ανέπαφη εστία
Turkey
Περισσότερα γκολ
Belgium
1ος Στις ασίστ
R. Barkley
Περισσότερα γκολ/παιχνίδι
England
Δέχτηκε τα περισσότερα γκολ
San Marino
Τερματοφύλακας με περισσότερες φορές ανέπαφη εστία
F. Günok

Goals

Stoiximan.gr

Stoiximan.gr

"21+| MGA| ΚΕΘΕΑ 1114| Εμπ. Επικ.:ΕΕΕΠ"
ΕΠΙΣΚΕΨΗ
Bet365.gr

Bet365.gr

"21+| MGA| ΚΕΘΕΑ 1114| Εμπ. Επικ.:ΕΕΕΠ"
ΕΠΙΣΚΕΨΗ
Betshop.gr

Betshop.gr

"21+| MGA| ΚΕΘΕΑ 1114| Εμπ. Επικ.:ΕΕΕΠ"
ΕΠΙΣΚΕΨΗ
Bwin.gr

Bwin.gr

"21+| UKGC| ΚΕΘΕΑ 1114| Εμπ. Επικ.:ΕΕΕΠ"
ΕΠΙΣΚΕΨΗ
Sportingbet.gr

Sportingbet.gr

"21+| UKGC| ΚΕΘΕΑ 1114| Εμπ. Επικ.:ΕΕΕΠ"
ΕΠΙΣΚΕΨΗ
Interwetten.gr

Interwetten.gr

"21+| MGA| ΚΕΘΕΑ 1114| Εμπ. Επικ.:ΕΕΕΠ"
ΕΠΙΣΚΕΨΗ
Novibet.gr

Novibet.gr

"21+| UKGC| ΚΕΘΕΑ 1114| Εμπ. Επικ.:ΕΕΕΠ"
ΕΠΙΣΚΕΨΗ
Winmasters.gr

Winmasters.gr

"21+| MGA| ΚΕΘΕΑ 1114| Εμπ. Επικ.:ΕΕΕΠ"
ΕΠΙΣΚΕΨΗ
Vistabet.gr

Vistabet.gr

"21+| UKGC| ΚΕΘΕΑ 1114| Εμπ. Επικ.:ΕΕΕΠ"
ΕΠΙΣΚΕΨΗ

Στοιχηματικές

Stoiximan Skin newcamp L

Stoiximan Skin newcamp R