Η καρδιά του ποδοσφαίρου θα χτυπάει στο Κατάρ από την Κυριακή 20 Νοεμβρίου μέχρι τις 18 Δεκεμβρίου που διεξάγεται ο μεγάλος τελικός του Παγκοσμίου Κυπέλλου. Και τα 64 παιχνίδια θα προβληθούν όλα από τον ANT1 και το συνδρομητικό ΑΝΤ1+.
Στη φάση των ομίλων τα 28 θα μεταδοθούν από τον ANT1+ και τα 20 από τον ANT1, ενώ από τα 64 συνολικά ματς, θα δούμε 32 από τον ANT1+ και 32 από τον ΑΝΤ1.
Φυσικά και ο κόσμος του στοιχήματος θα στρέψει την προσοχή και το ενδιαφέρον του στην διοργάνωση την ώρα που οι στοιχηματικές είναι ήδη έτοιμες προσφέροντας πάρα πολλές αγορές, σε μακροχρόνια αλλά και πλήθος επιλογών για κάθε παιχνίδι ξεχωριστά στη φάση των ομίλων.
Πρόγραμμα Παγκοσμίου κυπέλλου και τηλεοπτικές μεταδόσεις!
1η αγωνιστική
ΗΜ |
ΩΡΑ |
ΑΓΩΝΑΣ |
ΟΜΙΛΟΣ |
ΚΑΝΑΛΙ |
ΣΚΟΡ |
Κυρ 20/11 |
18:00 |
Κατάρ – Ισημερινός |
1ος |
ΑΝΤ1 |
|
ΗΜ |
ΩΡΑ |
ΑΓΩΝΑΣ |
ΟΜΙΛΟΣ |
ΚΑΝΑΛΙ |
ΣΚΟΡ |
Δευ 21/11 |
15:00 |
Αγγλία – Ιράν |
2ος |
ΑΝΤ1+ |
|
Δευ 21/11 |
18:00 |
Σενεγάλη – Ολλανδία |
1ος |
ΑΝΤ1+ |
|
Δευ 21/11 |
21:00 |
ΗΠΑ – Ουαλία |
2ος |
ΑΝΤ1 |
|
ΗΜ |
ΩΡΑ |
ΑΓΩΝΑΣ |
ΟΜΙΛΟΣ |
ΚΑΝΑΛΙ |
ΣΚΟΡ |
Τρ 22/11 |
12:00 |
Αργεντινή – Σαουδική Αραβία |
3ος |
ΑΝΤ1+ |
|
Τρ 22/11 |
15:00 |
Δανία – Τυνησία |
4ος |
ΑΝΤ1+ |
|
Τρ 22/11 |
18:00 |
Μεξικό – Πολωνία |
3ος |
ΑΝΤ1+ |
|
Τρ 22/11 |
21:00 |
Γαλλία – Αυστραλία |
4ος |
ΑΝΤ1 |
|
ΗΜ |
ΩΡΑ |
ΑΓΩΝΑΣ |
ΟΜΙΛΟΣ |
ΚΑΝΑΛΙ |
ΣΚΟΡ |
Τε 23/11 |
12:00 |
Μαρόκο – Κροατία |
6ος |
ΑΝΤ1+ |
|
Τε 23/11 |
15:00 |
Γερμανία – Ιαπωνία |
5ος |
ΑΝΤ1+ |
|
Τε 23/11 |
18:00 |
Ισπανία – Κόστα Ρίκα |
5ος |
ΑΝΤ1+ |
|
Τε 23/11 |
21:00 |
Βέλγιο – Καναδάς |
6ος |
ΑΝΤ1 |
|
ΗΜ |
ΩΡΑ |
ΑΓΩΝΑΣ |
ΟΜΙΛΟΣ |
ΚΑΝΑΛΙ |
ΣΚΟΡ |
Πε 24/11 |
12:00 |
Ελβετία – Καμερούν |
7ος |
ΑΝΤ1+ |
|
Πε 24/11 |
15:00 |
Ουρουγουάη – Νότια Κορέα |
8ος |
ΑΝΤ1+ |
|
Πε 24/11 |
18:00 |
Πορτογαλία – Γκάνα |
8ος |
ΑΝΤ1+ |
|
Πε 24/11 |
21:00 |
Βραζιλία – Σερβία |
7ος |
ΑΝΤ1 |
|
2η αγωνιστική
ΗΜ |
ΩΡΑ |
ΑΓΩΝΑΣ |
ΟΜΙΛΟΣ |
ΚΑΝΑΛΙ |
ΣΚΟΡ |
Πα 25/11 |
12:00 |
Ουαλία – Ιράν |
2ος |
ΑΝΤ1+ |
|
Πα 25/11 |
15:00 |
Κατάρ – Σενεγάλη |
1ος |
ΑΝΤ1+ |
|
Πα 25/11 |
18:00 |
Ολλανδία – Ισημερινός |
1ος |
ΑΝΤ1+ |
|
Πα 25/11 |
21:00 |
Αγγλία – ΗΠΑ |
2ος |
ΑΝΤ1 |
|
ΗΜ |
ΩΡΑ |
ΑΓΩΝΑΣ |
ΟΜΙΛΟΣ |
ΚΑΝΑΛΙ |
ΣΚΟΡ |
Σα 26/11 |
12:00 |
Τυνησία – Αυστραλία |
4ος |
ΑΝΤ1+ |
|
Σα 26/11 |
15:00 |
Πολωνία – Σαουδική Αραβία |
3ος |
ΑΝΤ1+ |
|
Σα 26/11 |
18:00 |
Γαλλία – Δανία |
4ος |
ΑΝΤ1 |
|
Σα 26/11 |
21:00 |
Αργεντινή – Μεξικό |
3ος |
ΑΝΤ1 |
|
ΗΜ |
ΩΡΑ |
ΑΓΩΝΑΣ |
ΟΜΙΛΟΣ |
ΚΑΝΑΛΙ |
ΣΚΟΡ |
Κυ 27/11 |
12:00 |
Ιαπωνία – Κόστα Ρίκα |
5ος |
ΑΝΤ1+ |
|
Κυ 27/11 |
15:00 |
Βέλγιο – Μαρόκο |
6ος |
ΑΝΤ1+ |
|
Κυ 27/11 |
18:00 |
Κροατία – Καναδάς |
6ος |
ΑΝΤ1 |
|
Κυ 27/11 |
21:00 |
Ισπανία – Γερμανία |
5ος |
ΑΝΤ1 |
|
ΗΜ |
ΩΡΑ |
ΑΓΩΝΑΣ |
ΟΜΙΛΟΣ |
ΚΑΝΑΛΙ |
ΣΚΟΡ |
Δε 28/11 |
12:00 |
Καμερούν – Σερβία |
7ος |
ΑΝΤ1+ |
|
Δε 28/11 |
15:00 |
Νότια Κορέα – Γκάνα |
8ος |
ΑΝΤ1 |
|
Δε 28/11 |
18:00 |
Βραζιλία – Ελβετία |
7ος |
ΑΝΤ1 |
|
Δε 28/11 |
21:00 |
Πορτογαλία – Ουρουγουάη |
8ος |
ΑΝΤ1 |
|
3η αγωνιστική
ΗΜ |
ΩΡΑ |
ΑΓΩΝΑΣ |
ΟΜΙΛΟΣ |
ΚΑΝΑΛΙ |
ΣΚΟΡ |
Τρ 29/11 |
17:00 |
Ισημερινός – Σενεγάλη |
1ος |
ΑΝΤ1+ |
|
Τρ 29/11 |
17:00 |
Ολλανδία – Κατάρ |
1ος |
ΑΝΤ1 |
|
Τρ 29/11 |
21:00 |
Ιράν – ΗΠΑ |
2ος |
ΑΝΤ1+ |
|
Τρ 29/11 |
21:00 |
Ουαλία – Αγγλία |
2ος |
ΑΝΤ1 |
|
ΗΜ |
ΩΡΑ |
ΑΓΩΝΑΣ |
ΟΜΙΛΟΣ |
ΚΑΝΑΛΙ |
ΣΚΟΡ |
Τε 30/11 |
17:00 |
Αυστραλία – Δανία |
4ος |
ΑΝΤ1+ |
|
Τε 30/11 |
17:00 |
Τυνησία – Γαλλία |
4ος |
ΑΝΤ1 |
|
Τε 30/11 |
21:00 |
Πολωνία – Αργεντινή |
3ος |
ΑΝΤ1 |
|
Τε 30/11 |
21:00 |
Σαουδική Αραβία – Μεξικό |
3ος |
ΑΝΤ1+ |
|
ΗΜ |
ΩΡΑ |
ΑΓΩΝΑΣ |
ΟΜΙΛΟΣ |
ΚΑΝΑΛΙ |
ΣΚΟΡ |
Πε 01/12 |
17:00 |
Καναδάς – Μαρόκο |
6ος |
ΑΝΤ1+ |
|
Πε 01/12 |
17:00 |
Κροατία – Βέλγιο |
6ος |
ΑΝΤ1 |
|
Πε 01/12 |
21:00 |
Ιαπωνία – Ισπανία |
5ος |
ΑΝΤ1 |
|
Πε 01/12 |
21:00 |
Κόστα Ρίκα – Γερμανία |
5ος |
ΑΝΤ1+ |
|
ΗΜ |
ΩΡΑ |
ΑΓΩΝΑΣ |
ΟΜΙΛΟΣ |
ΚΑΝΑΛΙ |
ΣΚΟΡ |
Πα 02/12 |
17:00 |
Γκάνα – Ουρουγουάη |
8ος |
ΑΝΤ1 |
|
Πα 02/12 |
17:00 |
Νότια Κορέα – Πορτογαλία |
8ος |
ΑΝΤ1+ |
|
Πα 02/12 |
21:00 |
Σερβία – Ελβετία |
7ος |
ΑΝΤ1+ |
|
Πα 02/12 |
21:00 |
Καμερούν – Βραζιλία |
7ος |
ΑΝΤ1 |
|
Φάση των «16»
ΗΜ |
ΩΡΑ |
ΑΓΩΝΑΣ |
Α/Α |
ΚΑΝΑΛΙ |
ΣΚΟΡ |
Σα 03/12 |
17:00 |
Νικητής 1ου Ομ. – Δεύτερος 2ου Ομ. |
1 |
ΑΝΤ1+ |
|
Σα 03/12 |
21:00 |
Νικητής 3ου Ομ. – Δεύτερος 4ου Ομ. |
2 |
ΑΝΤ1 |
|
Κυ 04/12 |
17:00 |
Νικητής 4ου Ομ. – Δεύτερος 3ου Ομ. |
5 |
ΑΝΤ1+ |
|
Κυ 04/12 |
21:00 |
Νικητής 2ου Ομ. – Δεύτερος 1ου Ομ. |
6 |
ΑΝΤ1 |
|
Δε 05/12 |
17:00 |
Νικητής 5ου Ομ. – Δεύτερος 6ου Ομ. |
3 |
ΑΝΤ1+ |
|
Δε 05/12 |
21:00 |
Νικητής 7ου Ομ. – Δεύτερος 8ου Ομ. |
4 |
ΑΝΤ1 |
|
Τρ 06/12 |
17:00 |
Νικητής 6ου Ομ. – Δεύτερος 5ου Ομ. |
7 |
ΑΝΤ1+ |
|
Τρ 06/12 |
21:00 |
Νικητής 8ου Ομ. – Δεύτερος 7ου Ομ. |
8 |
ΑΝΤ1 |
|
Προημιτελικά
ΗΜ |
ΩΡΑ |
ΑΓΩΝΑΣ |
Α/Α |
ΚΑΝΑΛΙ |
ΣΚΟΡ |
Πα 09/12 |
17:00 |
Νικητής 3 – Νικητής 4 |
9 |
ΑΝΤ1 |
|
Πα 09/12 |
21:00 |
Νικητής 1 – Νικητής 2 |
10 |
ΑΝΤ1 |
|
Σα 10/12 |
17:00 |
Νικητής 7 – Νικητής 8 |
11 |
ΑΝΤ1 |
|
Σα 10/12 |
21:00 |
Νικητής 5 – Νικητής 6 |
12 |
ΑΝΤ1 |
|
Ημιτελικά
ΗΜ |
ΩΡΑ |
ΑΓΩΝΑΣ |
Α/Α |
ΚΑΝΑΛΙ |
ΣΚΟΡ |
Τρ 13/12 |
21:00 |
Νικητής 10 – Νικητής 9 |
13 |
ΑΝΤ1 |
|
Τε 14/12 |
21:00 |
Νικητής 12 – Νικητής 11 |
14 |
ΑΝΤ1 |
|
Μικρός Τελικός
ΗΜ |
ΩΡΑ |
ΑΓΩΝΑΣ |
Α/Α |
ΚΑΝΑΛΙ |
ΣΚΟΡ |
Σα 17/12 |
17:00 |
Ηττημένος 13-Ηττημένος 14 |
15 |
ΑΝΤ1 |
|
Τελικός
ΗΜ |
ΩΡΑ |
ΑΓΩΝΑΣ |
Α/Α |
ΚΑΝΑΛΙ |
ΣΚΟΡ |
Κυ 18/12 |
17:00 |
Νικητής 13 – Νικητής 14 |
16 |
ΑΝΤ1 |
|
- Δείτε τις ΝΕΕΣ νόμιμες στοιχηματικές (Δεκέμβριος 2022)!
- Κάθε μέρα στοίχημα και ΤΑΜΕΙΑ στα...: Betexpress.gr - Greekbet.net - Bethelp.gr
- Προσφορές* Live Casino ΕΔΩ | 21+.
- Δείτε τα Μακροχρόνια στοιχήματα της σεζόν 2022-2023
* Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις στοιχηματικών ιστοσελίδων
21+ | Αρμόδιος ρυθμιστής: ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | Παίξε υπεύθυνα.