Gradski Stadion, Foča, grass, Cap.: 9730
B. Akrapović Bosnia and Herzegovina, 26/09/1967
team logo
Skendija 79
Macedonia FYR
1979
  • Home

    Total matches

    Away

    1
    Νίκες
    1
    Ισοπ
    1
    Ήττες
    8
    Νίκες
    1
    Ισοπ
    4
    Ήττες
    0

    General Statistics

    Home Away Total
    Regular Season
    Γκολ Υπέρ 5 8 13
    Γκολ κατά 2 6 8
    Δεν δέχτηκε γκολ 2 2 4
    Δεν σκόραρε 1 1 2
    _TEAM_GS_LABEL_PENALTIES
    _TEAM_GS_LABEL_GOALS_CONCEDED_MINUTES
    Μ.Ο Γκολ υπέρ 1.67 1.6 1.63
    Μ.Ο Γκολ κατά 0.67 1.2 1
    Μ.Ο 1ου Γκολ υπέρ 37m 46m 43m
    Μ.Ο 1ου Γκολ κατά 21m 20m 21m
    Επιθέσεις ομάδας 948
    Επικίνδυνες επιθέσεις 605
    Μ.Ο Κατοχής μπάλας 51.60
    Φάουλ ομάδας 0
    Μ.Ο Φάουλ ομάδας/Παιχνίδι 0.00
    Οφσάιντ ομάδας 0
    Κόκκινη κάρτα 0
    Κίτρινη κάρτα 27
    Αποκρούσεις 0
    Σουτ εκτός εστίας 44
    Μ.Ο Σουτ εκτός εστίας/Παιχνίδι 5.50
    Σουτ στην εστία 33
    Μ.Ο Σουτ στην εστία/Παιχνίδι 4.13
    Μ.Ο κόρνερ ομάδας/Παιχνίδι 6.75
    Συνολικά Κόρνερ ομάδας 54
    Γκολ/Γκολ 50%
    Over (0,5)
    (1,5)
    (2,5)
    (3,5)
    (4,5)
    (5,5)
    66.67%
    66.67%
    66.67%
    33.33%
    0%
    0%
    80%
    80%
    40%
    40%
    20%
    20%
    73.34%
    73.34%
    53.34%
    36.67%
    10.00%
    10.00%
    _TEAM_GS_LABEL_AVG_PLAYER_RATING 0
    _TEAM_GS_LABEL_AVG_PLAYER_RATING_PER_MATCH 0
    _TEAM_GS_LABEL_TACKLES 0

    Top Scorers

    L. Doriev
    Defender
    player
    Goals
    4
    B. Ibraimi
    player
    Goals
    2
    A. Timovski
    Midfielder
    player
    Goals
    1

    Γκολ / λεπτό στη διοργάνωση

  • Ομάδα

    F. Ramani
    Goalkeeper
    player
    Nationality
    North Macedonia
    B. Redjepi
    Goalkeeper
    player
    Nationality
    North Macedonia
    K. Zahov
    Goalkeeper
    player
    Nationality
    North Macedonia
    Minutes
    630
    Appearences
    7
    Lineups
    7
    Cleansheets
    4
    A. Aliti
    Defender
    player
    Nationality
    North Macedonia
    E. Bejtulai
    Defender
    player
    Nationality
    North Macedonia
    Minutes
    630
    Appearences
    7
    Lineups
    7
    Yellowcards
    4
    Cleansheets
    4
    J. Krivák
    Defender
    player
    Nationality
    Slovakia
    Minutes
    630
    Appearences
    7
    Lineups
    7
    Goals
    1
    Yellowcards
    4
    Cleansheets
    4
    Z. Merdzhani
    Defender
    player
    Nationality
    North Macedonia
    Minutes
    162
    Appearences
    3
    Lineups
    2
    Substitute in
    1
    Substitute out
    3
    Substitutes on bench
    2
    Cleansheets
    2
    M. Murati
    Defender
    player
    Nationality
    North Macedonia
    Minutes
    212
    Appearences
    4
    Lineups
    2
    Substitute in
    2
    Substitute out
    0
    Substitutes on bench
    3
    Yellowcards
    1
    Cleansheets
    3
    M. Neziri
    Defender
    player
    Nationality
    North Macedonia
    Minutes
    301
    Appearences
    5
    Lineups
    2
    Substitute in
    3
    Substitutes on bench
    3
    Yellowcards
    3
    Cleansheets
    3
    L. Sadriu
    Defender
    player
    Nationality
    Kosovo
    A. Alimi
    Midfielder
    player
    Nationality
    North Macedonia
    Minutes
    334
    Appearences
    4
    Lineups
    4
    Substitute out
    3
    Cleansheets
    3
    S. Bilalli
    Midfielder
    player
    Nationality
    North Macedonia
    Minutes
    163
    Appearences
    3
    Lineups
    3
    Substitute out
    2
    Yellowcards
    1
    Cleansheets
    1
    B. Dita
    Midfielder
    player
    Nationality
    Albania
    Minutes
    384
    Appearences
    5
    Lineups
    5
    Substitute out
    5
    Yellowcards
    1
    Cleansheets
    3
    K. Qaka
    Midfielder
    player
    Nationality
    Albania
    Minutes
    180
    Appearences
    2
    Lineups
    2
    Substitute out
    1
    Cleansheets
    1
    O. Rakipi
    Midfielder
    player
    Nationality
    North Macedonia
    Minutes
    58
    Appearences
    4
    Substitute in
    4
    Substitutes on bench
    4
    Yellowcards
    1
    Cleansheets
    2
    F. Ramadani
    Midfielder
    player
    Nationality
    North Macedonia
    Minutes
    166
    Appearences
    3
    Lineups
    3
    Substitute in
    0
    Substitute out
    3
    Goals
    1
    Yellowcards
    1
    Cleansheets
    1
    A. Timovski
    Midfielder
    player
    Nationality
    North Macedonia
    Minutes
    468
    Appearences
    8
    Lineups
    5
    Substitute in
    3
    Substitutes on bench
    2
    Goals
    1
    Yellowcards
    2
    Cleansheets
    4
    A. Zejnullai
    Midfielder
    player
    Nationality
    Albania
    L. Doriev
    Defender
    player
    Nationality
    North Macedonia
    Minutes
    321
    Appearences
    7
    Lineups
    3
    Substitute in
    4
    Substitutes on bench
    3
    Goals
    4
    Yellowcards
    3
    Cleansheets
    3
    Penalties scores
    1
    D. Elezi
    Attacker
    player
    Nationality
    North Macedonia
    Minutes
    413
    Appearences
    7
    Lineups
    4
    Substitute in
    3
    Substitute out
    4
    Substitutes on bench
    3
    Goals
    1
    Yellowcards
    3
    Cleansheets
    4
    R. Hebaj
    Attacker
    player
    Nationality
    Albania
    Minutes
    227
    Appearences
    6
    Lineups
    3
    Substitute in
    3
    Substitute out
    2
    Substitutes on bench
    3
    Cleansheets
    3
    V. Nafiu
    Attacker
    player
    Nationality
    North Macedonia
    Minutes
    375
    Appearences
    7
    Lineups
    5
    Substitute in
    2
    Substitute out
    5
    Substitutes on bench
    2
    Goals
    1
    Cleansheets
    3
    A. Shala
    Midfielder
    player
    Nationality
    Kosovo
    Minutes
    50
    Appearences
    4
    Substitute in
    4
    Substitutes on bench
    3
    Goals
    1
    Cleansheets
    2
  • Προηγούμενα παιχνίδια

    First League

    Struga

    team logo
    1
    :
    1
    team logo

    Skendija 79

    Macedonian Cup

    Pehchevo

    team logo
    0
    :
    2
    team logo

    Skendija 79

    First League

    Skopje

    team logo
    0
    :
    2
    team logo

    Skendija 79

    First League

    Skendija 79

    team logo
    0
    :
    0
    team logo

    Shkupi

    First League

    Pelister

    team logo
    2
    :
    2
    team logo

    Skendija 79


    Επόμενα παιχνίδια

    Club Friendlies

    Grasshopper

    team logo
    0
    :
    0
    team logo

    Skendija 79

    Club Friendlies

    Skendija 79

    team logo
    0
    :
    0
    team logo

    Zlín

    Club Friendlies

    Žilina

    team logo
    0
    :
    0
    team logo

    Skendija 79

    First League

    Skendija 79

    team logo
    0
    :
    0
    team logo

    Akademija Pandev

    First League

    Skendija 79

    team logo
    0
    :
    0
    team logo

    Sileks

  • Βαθμολογία διοργάνωσης

    Regular Season

    Θέση Ομάδα
    A
    Ν Ι Η GS GA
    GD B
    FORM
    1
    Shkupi
    Shkupi
    Α 8
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 5 Ι 2 Η 1 ΓΥ 16 ΓΚ 6
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 3 Ι 0 Η 0 ΓΥ 9 ΓΚ 1
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 2 Ι 2 Η 1 ΓΥ 7 ΓΚ 5
    +/- 10 Β 17
    FORM
    L
    W
    D
    W
    W
    2
    Renova
    Renova
    Α 8
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 5 Ι 2 Η 1 ΓΥ 15 ΓΚ 7
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 3 Ι 2 Η 0 ΓΥ 10 ΓΚ 4
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 2 Ι 0 Η 1 ΓΥ 5 ΓΚ 3
    +/- 8 Β 17
    FORM
    L
    D
    W
    W
    W
    3
    Rabotnicki
    Rabotnicki
    Α 8
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 4 Ι 3 Η 1 ΓΥ 9 ΓΚ 5
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 3 Ι 2 Η 0 ΓΥ 6 ΓΚ 2
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 1 Ι 1 Η 1 ΓΥ 3 ΓΚ 3
    +/- 4 Β 15
    FORM
    W
    D
    W
    W
    D
    4
    Akademija Pandev
    Akademija Pandev
    Α 8
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 4 Ι 2 Η 2 ΓΥ 14 ΓΚ 9
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 3 Ι 1 Η 1 ΓΥ 10 ΓΚ 6
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 1 Ι 1 Η 1 ΓΥ 4 ΓΚ 3
    +/- 5 Β 14
    FORM
    W
    L
    W
    D
    L
    5
    Struga
    Struga
    Α 8
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 3 Ι 4 Η 1 ΓΥ 9 ΓΚ 6
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 3 Ι 1 Η 0 ΓΥ 7 ΓΚ 3
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 3 Η 1 ΓΥ 2 ΓΚ 3
    +/- 3 Β 13
    FORM
    W
    D
    W
    L
    D
    6
    Skendija 79
    Skendija 79
    Α 8
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 2 Ι 5 Η 1 ΓΥ 13 ΓΚ 8
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 1 Ι 1 Η 1 ΓΥ 5 ΓΚ 2
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 1 Ι 4 Η 0 ΓΥ 8 ΓΚ 6
    +/- 5 Β 11
    FORM
    W
    D
    D
    W
    D
    7
    Bregalnica Stip
    Bregalnica Stip
    Α 8
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 2 Ι 4 Η 2 ΓΥ 11 ΓΚ 13
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 2 Ι 2 Η 0 ΓΥ 8 ΓΚ 5
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 2 Η 2 ΓΥ 3 ΓΚ 8
    +/- -2 Β 10
    FORM
    D
    W
    L
    W
    L
    8
    Makedonija
    Makedonija
    Α 8
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 3 Ι 0 Η 5 ΓΥ 10 ΓΚ 18
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 3 Ι 0 Η 1 ΓΥ 9 ΓΚ 5
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 0 Η 4 ΓΥ 1 ΓΚ 13
    +/- -8 Β 9
    FORM
    L
    W
    L
    L
    L
    9
    Skopje
    Skopje
    Α 8
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 2 Ι 2 Η 4 ΓΥ 6 ΓΚ 13
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 1 Ι 1 Η 1 ΓΥ 1 ΓΚ 2
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 1 Ι 1 Η 3 ΓΥ 5 ΓΚ 11
    +/- -7 Β 8
    FORM
    W
    L
    L
    L
    W
    10
    Borec
    Borec
    Α 8
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 2 Ι 1 Η 5 ΓΥ 7 ΓΚ 14
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 2 Ι 1 Η 1 ΓΥ 5 ΓΚ 5
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 0 Η 4 ΓΥ 2 ΓΚ 9
    +/- -7 Β 7
    FORM
    D
    L
    W
    L
    L
    11
    Tikves
    Tikves
    Α 8
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 1 Ι 2 Η 5 ΓΥ 6 ΓΚ 11
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 1 Ι 2 Η 2 ΓΥ 4 ΓΚ 5
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 0 Η 3 ΓΥ 2 ΓΚ 6
    +/- -5 Β 5
    FORM
    L
    D
    L
    L
    W
    12
    Pelister
    Pelister
    Α 8
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 0 Ι 3 Η 5 ΓΥ 4 ΓΚ 10
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 0 Ι 2 Η 1 ΓΥ 2 ΓΚ 4
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 1 Η 4 ΓΥ 2 ΓΚ 6
    +/- -6 Β 3
    FORM
    L
    D
    L
    D
    D