Kiryat-Shmona Municipal Stadium, Kiryat-Shmona, grass, Cap.: 5300
A. Nussbaum Israel, 09/10/1980
team logo
Ironi Kiryat Shmona
Israel
0
  • Home

    Total matches

    Away

    1
    Νίκες
    0
    Ισοπ
    1
    Ήττες
    4
    Νίκες
    0
    Ισοπ
    1
    Ήττες
    1

    General Statistics

    Home Away Total
    Regular Season
    Γκολ Υπέρ 1 1 2
    Γκολ κατά 2 2 4
    Δεν δέχτηκε γκολ 1 0 1
    Δεν σκόραρε 1 1 2
    _TEAM_GS_LABEL_PENALTIES
    _TEAM_GS_LABEL_GOALS_CONCEDED_MINUTES
    Μ.Ο Γκολ υπέρ 0.5 0.5 0.5
    Μ.Ο Γκολ κατά 1 1 1
    Μ.Ο 1ου Γκολ υπέρ 84m 23m 54m
    Μ.Ο 1ου Γκολ κατά 72m 63m 69m
    Επιθέσεις ομάδας 377
    Επικίνδυνες επιθέσεις 153
    Μ.Ο Κατοχής μπάλας 43.00
    Φάουλ ομάδας 0
    Μ.Ο Φάουλ ομάδας/Παιχνίδι 0.00
    Οφσάιντ ομάδας 0
    Κόκκινη κάρτα 2
    Κίτρινη κάρτα 13
    Αποκρούσεις 0
    Σουτ εκτός εστίας 14
    Μ.Ο Σουτ εκτός εστίας/Παιχνίδι 3.50
    Σουτ στην εστία 8
    Μ.Ο Σουτ στην εστία/Παιχνίδι 2.00
    Μ.Ο κόρνερ ομάδας/Παιχνίδι 2.25
    Συνολικά Κόρνερ ομάδας 9
    Γκολ/Γκολ 25%
    Over (0,5)
    (1,5)
    (2,5)
    (3,5)
    (4,5)
    (5,5)
    100%
    50%
    0%
    0%
    0%
    0%
    100%
    50%
    0%
    0%
    0%
    0%
    100.00%
    50.00%
    0.00%
    0.00%
    0.00%
    0.00%
    _TEAM_GS_LABEL_AVG_PLAYER_RATING 0
    _TEAM_GS_LABEL_AVG_PLAYER_RATING_PER_MATCH 0
    _TEAM_GS_LABEL_TACKLES 0

    Top Scorers

    5
    A. Habashi
    Defender
    player
    Goals
    1

    Γκολ / λεπτό στη διοργάνωση

  • Ομάδα

    1
    N. Zamir
    Goalkeeper
    player
    Nationality
    Israel
    Substitutes on bench
    4
    29
    D. Bartkus
    Goalkeeper
    player
    Nationality
    Lithuania
    Minutes
    360
    Appearences
    4
    Lineups
    4
    Cleansheets
    1
    2
    Y. Levin
    Defender
    player
    Nationality
    Israel
    Minutes
    106
    Appearences
    2
    Lineups
    1
    Substitute in
    1
    Substitutes on bench
    1
    Cleansheets
    0
    3
    Z. Morgan
    Defender
    player
    Nationality
    Israel
    Minutes
    148
    Appearences
    3
    Lineups
    2
    Substitute in
    1
    Substitute out
    2
    Substitutes on bench
    1
    Cleansheets
    0
    4
    I. Ben Shabat
    Defender
    player
    Nationality
    Israel
    Substitutes on bench
    2
    15
    A. Shirdatzki
    Defender
    player
    Nationality
    Israel
    Substitutes on bench
    1
    20
    N. Drori
    Defender
    player
    Nationality
    Israel
    Minutes
    39
    Appearences
    1
    Substitute in
    1
    Substitutes on bench
    4
    Cleansheets
    0
    S. Bar On
    Midfielder
    player
    Nationality
    Israel
    12
    S. Dasta
    Midfielder
    player
    Nationality
    Israel
    Minutes
    142
    Appearences
    2
    Lineups
    1
    Substitute in
    1
    Substitute out
    1
    Substitutes on bench
    1
    Yellowcards
    1
    Cleansheets
    0
    8
    Y. Lugasi
    Midfielder
    player
    Nationality
    Israel
    Minutes
    28
    Appearences
    4
    Substitute in
    4
    Substitutes on bench
    4
    Cleansheets
    1
    19
    R. Kehat
    Midfielder
    player
    Nationality
    Israel
    Minutes
    358
    Appearences
    4
    Lineups
    4
    Substitute out
    1
    Yellowcards
    1
    Cleansheets
    1
    23
    A. Rochet
    Midfielder
    player
    Nationality
    Israel
    Minutes
    29
    Appearences
    1
    Substitute in
    1
    Substitutes on bench
    4
    Cleansheets
    0
    7
    G. Ben Lulu
    Attacker
    player
    Nationality
    Israel
    Minutes
    33
    Appearences
    2
    Substitute in
    2
    Substitutes on bench
    4
    Cleansheets
    0
    16
    M. Shaker
    Attacker
    player
    Nationality
    Israel
    Minutes
    108
    Appearences
    2
    Lineups
    2
    Substitute out
    2
    Yellowcards
    2
    Cleansheets
    1
    11
    R. Peretz
    Attacker
    player
    Nationality
    Israel
    Appearences
    1
    Substitute in
    1
    Substitutes on bench
    3
    Cleansheets
    1
    5
    A. Habashi
    Defender
    player
    Nationality
    Israel
    Minutes
    360
    Appearences
    4
    Lineups
    4
    Goals
    1
    Yellowcards
    1
    Cleansheets
    1
    22
    A. Jaffer
    Defender
    player
    Nationality
    Israel
    Minutes
    360
    Appearences
    4
    Lineups
    4
    Yellowcards
    3
    Cleansheets
    1
    26
    S. Acka
    Defender
    player
    Nationality
    Côte d'Ivoire
    Minutes
    360
    Appearences
    4
    Lineups
    4
    Cleansheets
    1
    6
    N. Nidam
    Midfielder
    player
    Nationality
    Israel
    Minutes
    322
    Appearences
    4
    Lineups
    4
    Substitute out
    3
    Yellowcards
    1
    Cleansheets
    1
    94
    O. Bic
    Midfielder
    player
    Nationality
    Romania
    Minutes
    343
    Appearences
    4
    Lineups
    4
    Substitute out
    2
    Yellowcards
    2
    Cleansheets
    1
    9
    S. Milošević
    Attacker
    player
    Nationality
    Montenegro
    Minutes
    312
    Appearences
    4
    Lineups
    4
    Substitute out
    3
    Goals
    1
    Yellowcards
    1
    Cleansheets
    1
    99
    M. Ferrier
    Attacker
    player
    Nationality
    England
    Minutes
    124
    Appearences
    2
    Lineups
    2
    Yellowcards
    1
    Redcards
    1
    Cleansheets
    0
  • Προηγούμενα παιχνίδια

    Ligat ha'Al

    Ironi Kiryat Shmona

    team logo
    1
    :
    0
    team logo

    Hapoel Nazareth Illit

    Ligat ha'Al

    Hapoel Haifa

    team logo
    1
    :
    0
    team logo

    Ironi Kiryat Shmona

    Ligat ha'Al

    Ironi Kiryat Shmona

    team logo
    0
    :
    2
    team logo

    Hapoel Tel Aviv

    Ligat ha'Al

    Maccabi Petah Tikva

    team logo
    1
    :
    1
    team logo

    Ironi Kiryat Shmona

    Toto Cup Ligat Al

    Ironi Kiryat Shmona

    team logo
    0
    :
    3
    team logo

    Maccabi Petah Tikva


    Επόμενα παιχνίδια

    Club Friendlies

    Žilina

    team logo
    0
    :
    0
    team logo

    Ironi Kiryat Shmona

    Ligat ha'Al

    Beitar Jerusalem

    team logo
    0
    :
    0
    team logo

    Ironi Kiryat Shmona

    Ligat ha'Al

    Ironi Kiryat Shmona

    team logo
    0
    :
    0
    team logo

    Hapoel Hadera

    Ligat ha'Al

    Bnei Sakhnin

    team logo
    0
    :
    0
    team logo

    Ironi Kiryat Shmona

    Ligat ha'Al

    Ironi Kiryat Shmona

    team logo
    0
    :
    0
    team logo

    Maccabi Tel Aviv

  • Βαθμολογία διοργάνωσης

    Regular Season

    Θέση Ομάδα
    A
    Ν Ι Η GS GA
    GD B
    FORM
    1
    Hapoel Haifa
    Hapoel Haifa
    Α 4
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 3 Ι 1 Η 0 ΓΥ 6 ΓΚ 1
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 1 Ι 1 Η 0 ΓΥ 1 ΓΚ 0
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 2 Ι 0 Η 0 ΓΥ 5 ΓΚ 1
    +/- 5 Β 10
    FORM
    D
    W
    W
    W
    2
    Hapoel Be'er Sheva
    Hapoel Be'er Sheva
    Α 4
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 2 Ι 2 Η 0 ΓΥ 6 ΓΚ 2
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 1 Ι 1 Η 0 ΓΥ 4 ΓΚ 2
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 1 Ι 1 Η 0 ΓΥ 2 ΓΚ 0
    +/- 4 Β 8
    FORM
    W
    D
    D
    W
    3
    Hapoel Nazareth Illit
    Hapoel Nazareth Illit
    Α 4
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 2 Ι 1 Η 1 ΓΥ 5 ΓΚ 2
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 1 Ι 1 Η 0 ΓΥ 2 ΓΚ 0
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 1 Ι 0 Η 1 ΓΥ 3 ΓΚ 2
    +/- 3 Β 7
    FORM
    D
    W
    W
    L
    4
    Maccabi Haifa
    Maccabi Haifa
    Α 4
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 2 Ι 1 Η 1 ΓΥ 5 ΓΚ 3
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 2 Ι 0 Η 0 ΓΥ 4 ΓΚ 1
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 1 Η 1 ΓΥ 1 ΓΚ 2
    +/- 2 Β 7
    FORM
    D
    W
    L
    W
    5
    Hapoel Tel Aviv
    Hapoel Tel Aviv
    Α 4
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 2 Ι 1 Η 1 ΓΥ 5 ΓΚ 4
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 1 Ι 0 Η 1 ΓΥ 2 ΓΚ 3
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 1 Ι 1 Η 0 ΓΥ 3 ΓΚ 1
    +/- 1 Β 7
    FORM
    W
    W
    D
    L
    6
    Hapoel Hadera
    Hapoel Hadera
    Α 4
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 1 Ι 3 Η 0 ΓΥ 4 ΓΚ 2
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 0 Ι 2 Η 0 ΓΥ 0 ΓΚ 0
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 1 Ι 1 Η 0 ΓΥ 4 ΓΚ 2
    +/- 2 Β 6
    FORM
    D
    D
    D
    W
    7
    Bnei Sakhnin
    Bnei Sakhnin
    Α 4
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 1 Ι 2 Η 1 ΓΥ 4 ΓΚ 3
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 1 Ι 1 Η 0 ΓΥ 3 ΓΚ 1
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 1 Η 1 ΓΥ 1 ΓΚ 2
    +/- 1 Β 5
    FORM
    W
    L
    D
    D
    8
    Beitar Jerusalem
    Beitar Jerusalem
    Α 4
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 1 Ι 1 Η 2 ΓΥ 4 ΓΚ 5
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 0 Ι 1 Η 1 ΓΥ 1 ΓΚ 3
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 1 Ι 0 Η 1 ΓΥ 3 ΓΚ 2
    +/- -1 Β 4
    FORM
    L
    W
    D
    L
    9
    Ironi Kiryat Shmona
    Ironi Kiryat Shmona
    Α 4
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 1 Ι 1 Η 2 ΓΥ 2 ΓΚ 4
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 1 Ι 0 Η 1 ΓΥ 1 ΓΚ 2
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 1 Η 1 ΓΥ 1 ΓΚ 2
    +/- -2 Β 4
    FORM
    D
    L
    L
    W
    10
    Maccabi Tel Aviv
    Maccabi Tel Aviv
    Α 4
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 1 Ι 1 Η 2 ΓΥ 4 ΓΚ 7
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 1 Ι 1 Η 0 ΓΥ 3 ΓΚ 2
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 0 Η 2 ΓΥ 1 ΓΚ 5
    +/- -3 Β 4
    FORM
    L
    D
    W
    L
    11
    Maccabi Petah Tikva
    Maccabi Petah Tikva
    Α 4
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 0 Ι 3 Η 1 ΓΥ 3 ΓΚ 5
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 0 Ι 2 Η 0 ΓΥ 2 ΓΚ 2
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 1 Η 1 ΓΥ 1 ΓΚ 3
    +/- -2 Β 3
    FORM
    D
    D
    D
    L
    12
    Ashdod
    Ashdod
    Α 4
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 1 Ι 0 Η 3 ΓΥ 4 ΓΚ 7
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 1 Ι 0 Η 1 ΓΥ 3 ΓΚ 3
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 0 Η 2 ΓΥ 1 ΓΚ 4
    +/- -3 Β 3
    FORM
    L
    L
    L
    W
    13
    Hapoel Katamon
    Hapoel Katamon
    Α 4
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 0 Ι 3 Η 1 ΓΥ 0 ΓΚ 3
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 0 Ι 1 Η 1 ΓΥ 0 ΓΚ 3
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 2 Η 0 ΓΥ 0 ΓΚ 0
    +/- -3 Β 3
    FORM
    D
    L
    D
    D
    14
    Maccabi Netanya
    Maccabi Netanya
    Α 4
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 0 Ι 2 Η 2 ΓΥ 2 ΓΚ 6
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 0 Ι 0 Η 2 ΓΥ 1 ΓΚ 5
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 2 Η 0 ΓΥ 1 ΓΚ 1
    +/- -4 Β 2
    FORM
    D
    L
    D
    L