Stadio Apóstolos Nikolaidis, Athens, grass, Cap.: 69638
I. Jovanović Serbia, 08/07/1962
team logo
Panathinaikos
Greece
1908
  • Home

    Total matches

    Away

    13
    Νίκες
    3
    Ισοπ
    2
    Ήττες
    36
    Νίκες
    5
    Ισοπ
    4
    Ήττες
    9

    General Statistics

    Home Away Total
    Championship Round
    Γκολ Υπέρ 9 2 11
    Γκολ κατά 2 3 5
    Δεν δέχτηκε γκολ 3 3 6
    Δεν σκόραρε 0 4 4
    _TEAM_GS_LABEL_PENALTIES
    _TEAM_GS_LABEL_GOALS_CONCEDED_MINUTES
    Μ.Ο Γκολ υπέρ 1.8 0.4 1.1
    Μ.Ο Γκολ κατά 0.4 0.6 0.5
    Μ.Ο 1ου Γκολ υπέρ 29m 10m 26m
    Μ.Ο 1ου Γκολ κατά 43m 58m 50m
    Επιθέσεις ομάδας 862
    Επικίνδυνες επιθέσεις 330
    Μ.Ο Κατοχής μπάλας 50.90
    Φάουλ ομάδας 122
    Μ.Ο Φάουλ ομάδας/Παιχνίδι 12.20
    Οφσάιντ ομάδας 15
    Κόκκινη κάρτα 2
    Κίτρινη κάρτα 29
    Αποκρούσεις 18
    Σουτ εκτός εστίας 62
    Μ.Ο Σουτ εκτός εστίας/Παιχνίδι 6.20
    Σουτ στην εστία 26
    Μ.Ο Σουτ στην εστία/Παιχνίδι 2.60
    Μ.Ο κόρνερ ομάδας/Παιχνίδι 6.00
    Συνολικά Κόρνερ ομάδας 60
    Γκολ/Γκολ 30%
    Over (0,5)
    (1,5)
    (2,5)
    (3,5)
    (4,5)
    (5,5)
    100%
    60%
    40%
    20%
    0%
    0%
    40%
    40%
    20%
    0%
    0%
    0%
    70.00%
    50.00%
    30.00%
    10.00%
    0.00%
    0.00%
    _TEAM_GS_LABEL_AVG_PLAYER_RATING 0
    _TEAM_GS_LABEL_AVG_PLAYER_RATING_PER_MATCH 0
    _TEAM_GS_LABEL_TACKLES 0
    Regular Season
    Γκολ Υπέρ 27 14 41
    Γκολ κατά 6 15 21
    Δεν δέχτηκε γκολ 9 4 13
    Δεν σκόραρε 3 5 8
    _TEAM_GS_LABEL_PENALTIES
    _TEAM_GS_LABEL_GOALS_CONCEDED_MINUTES
    Μ.Ο Γκολ υπέρ 2.08 1.08 1.58
    Μ.Ο Γκολ κατά 0.46 1.15 0.81
    Μ.Ο 1ου Γκολ υπέρ 27m 44m 34m
    Μ.Ο 1ου Γκολ κατά 30m 42m 33m
    Επιθέσεις ομάδας 2426
    Επικίνδυνες επιθέσεις 986
    Μ.Ο Κατοχής μπάλας 56.77
    Φάουλ ομάδας 326
    Μ.Ο Φάουλ ομάδας/Παιχνίδι 12.54
    Οφσάιντ ομάδας 43
    Κόκκινη κάρτα 2
    Κίτρινη κάρτα 49
    Αποκρούσεις 59
    Σουτ εκτός εστίας 166
    Μ.Ο Σουτ εκτός εστίας/Παιχνίδι 6.38
    Σουτ στην εστία 110
    Μ.Ο Σουτ στην εστία/Παιχνίδι 4.23
    Μ.Ο κόρνερ ομάδας/Παιχνίδι 4.73
    Συνολικά Κόρνερ ομάδας 123
    Γκολ/Γκολ %
    Over (0,5)
    (1,5)
    (2,5)
    (3,5)
    (4,5)
    (5,5)
    84.62%
    76.92%
    38.46%
    30.77%
    15.38%
    7.69%
    92.31%
    53.85%
    46.15%
    23.08%
    7.69%
    0%
    88.47%
    65.39%
    42.31%
    26.93%
    11.54%
    3.85%
    _TEAM_GS_LABEL_AVG_PLAYER_RATING 0
    _TEAM_GS_LABEL_AVG_PLAYER_RATING_PER_MATCH 0
    _TEAM_GS_LABEL_TACKLES 0

    Top Scorers

    34
    S. Palacios
    Attacker
    player
    Goals
    10
    10
    C. López Huesca
    Attacker
    player
    Goals
    9
    22
    A. Cantalapiedra Fernández
    Attacker
    player
    Goals
    4

    Γκολ / λεπτό στη διοργάνωση

  • Ομάδα

    1
    S. Dioudis
    Goalkeeper
    player
    Nationality
    Greece
    Minutes
    990
    Appearences
    11
    Lineups
    11
    Substitutes on bench
    22
    Yellowcards
    1
    Cleansheets
    5
    15
    V. Xenopoulos
    Goalkeeper
    player
    Nationality
    Greece
    Substitutes on bench
    3
    68
    N. Christogeorgos
    Goalkeeper
    player
    Nationality
    Greece
    3
    J. Pérez López
    Defender
    player
    Nationality
    Spain
    Minutes
    2645
    Appearences
    31
    Lineups
    30
    Substitute in
    1
    Substitute out
    3
    Substitutes on bench
    2
    Goals
    2
    Assists
    3
    Yellowcards
    7
    Redcards
    1
    Cleansheets
    16
    4
    F. Vélez Jiménez
    Defender
    player
    Nationality
    Spain
    Minutes
    2590
    Appearences
    29
    Lineups
    29
    Substitute out
    3
    Substitutes on bench
    3
    Assists
    1
    Yellowcards
    4
    Cleansheets
    17
    5
    B. Schenkeveld
    Defender
    player
    Nationality
    Netherlands
    Minutes
    1855
    Appearences
    22
    Lineups
    21
    Substitute in
    1
    Substitute out
    2
    Substitutes on bench
    2
    Goals
    2
    Yellowcards
    5
    Cleansheets
    14
    12
    I. Chatzitheodoridis
    Defender
    player
    Nationality
    Greece
    Minutes
    248
    Appearences
    6
    Lineups
    2
    Substitute in
    4
    Substitutes on bench
    21
    Yellowcards
    1
    Cleansheets
    3
    14
    F. Sánchez
    Defender
    player
    Nationality
    Argentina
    Minutes
    1578
    Appearences
    21
    Lineups
    18
    Substitute in
    3
    Substitute out
    3
    Substitutes on bench
    15
    Goals
    1
    Assists
    1
    Yellowcards
    0
    Redcards
    1
    Cleansheets
    12
    44
    A. Poungouras
    Defender
    player
    Nationality
    Greece
    Minutes
    542
    Appearences
    8
    Lineups
    6
    Substitute in
    2
    Substitute out
    1
    Substitutes on bench
    11
    Yellowcards
    2
    Cleansheets
    3
    27
    G. Kotsiras
    Defender
    player
    Nationality
    Greece
    Minutes
    1948
    Appearences
    26
    Lineups
    21
    Substitute in
    5
    Substitute out
    1
    Substitutes on bench
    10
    Yellowcards
    1
    Cleansheets
    12
    8
    Y. Ayoub
    Midfielder
    player
    Nationality
    Morocco
    Minutes
    21
    Appearences
    1
    Substitute in
    1
    Substitutes on bench
    4
    Cleansheets
    0
    11
    T. Chatzigiovanis
    Midfielder
    player
    Nationality
    Greece
    Minutes
    906
    Appearences
    28
    Lineups
    8
    Substitute in
    20
    Substitute out
    8
    Substitutes on bench
    23
    Goals
    1
    Yellowcards
    2
    Cleansheets
    14
    19
    L. Villafáñez
    Midfielder
    player
    Nationality
    Argentina
    Minutes
    1703
    Appearences
    26
    Lineups
    20
    Substitute in
    6
    Substitute out
    11
    Substitutes on bench
    10
    Goals
    1
    Assists
    3
    Yellowcards
    6
    Yellowred
    1
    Cleansheets
    14
    21
    D. Kourmpelis
    Midfielder
    player
    Nationality
    Greece
    Minutes
    420
    Appearences
    11
    Lineups
    4
    Substitute in
    7
    Substitute out
    4
    Substitutes on bench
    10
    Assists
    3
    Yellowcards
    3
    Cleansheets
    7
    6
    S. Alexandropoulos
    Midfielder
    player
    Nationality
    Greece
    Minutes
    1588
    Appearences
    29
    Lineups
    17
    Substitute in
    12
    Substitute out
    9
    Substitutes on bench
    17
    Goals
    1
    Assists
    1
    Yellowcards
    6
    Cleansheets
    16
    88
    M. da Silveira Júnior
    Midfielder
    player
    Nationality
    Brazil
    Minutes
    1239
    Appearences
    25
    Lineups
    14
    Substitute in
    11
    Substitute out
    13
    Substitutes on bench
    15
    Goals
    5
    Assists
    1
    Yellowcards
    4
    Cleansheets
    14
    17
    R. Pérez Del Mármol
    Midfielder
    player
    Nationality
    Spain
    Minutes
    2664
    Appearences
    32
    Lineups
    29
    Substitute in
    3
    Substitutes on bench
    3
    Assists
    2
    Yellowcards
    8
    Cleansheets
    15
    9
    F. Macheda
    Attacker
    player
    Nationality
    Italy
    Minutes
    628
    Appearences
    16
    Lineups
    6
    Substitute in
    10
    Substitute out
    5
    Substitutes on bench
    14
    Goals
    3
    Assists
    1
    Yellowcards
    1
    Yellowred
    1
    Cleansheets
    8
    Penalties scores
    2
    10
    C. López Huesca
    Attacker
    player
    Nationality
    Spain
    Minutes
    1591
    Appearences
    30
    Lineups
    18
    Substitute in
    12
    Substitute out
    13
    Substitutes on bench
    14
    Goals
    10
    Assists
    4
    Yellowcards
    3
    Cleansheets
    15
    Penalties missed
    1
    22
    A. Cantalapiedra Fernández
    Attacker
    player
    Nationality
    Spain
    Minutes
    2059
    Appearences
    30
    Lineups
    26
    Substitute in
    4
    Substitute out
    19
    Substitutes on bench
    9
    Goals
    7
    Assists
    5
    Yellowcards
    4
    Cleansheets
    18
    Penalties scores
    2
    7
    F. Ioannidis
    Attacker
    player
    Nationality
    Greece
    Minutes
    1380
    Appearences
    26
    Lineups
    15
    Substitute in
    11
    Substitute out
    15
    Substitutes on bench
    13
    Goals
    4
    Assists
    1
    Yellowcards
    3
    Cleansheets
    13
    31
    Z. Šarlija
    Defender
    player
    Nationality
    Croatia
    Minutes
    1564
    Appearences
    20
    Lineups
    17
    Substitute in
    3
    Substitute out
    1
    Substitutes on bench
    17
    Yellowcards
    7
    Cleansheets
    8
    24
    G. Sideras
    Defender
    player
    Nationality
    Greece
    Minutes
    1
    Appearences
    1
    Substitute in
    1
    Substitutes on bench
    9
    Cleansheets
    1
    98
    M. Da Silva Vital Assumpção
    Midfielder
    player
    Nationality
    Brazil
    Minutes
    1492
    Appearences
    33
    Lineups
    15
    Substitute in
    18
    Substitute out
    12
    Substitutes on bench
    20
    Goals
    1
    Assists
    1
    Yellowcards
    1
    Cleansheets
    16
    Penalties scores
    1
    16
    R. Lundqvist
    Midfielder
    player
    Nationality
    Sweden
    Minutes
    389
    Appearences
    11
    Lineups
    6
    Substitute in
    5
    Substitute out
    6
    Substitutes on bench
    10
    Goals
    1
    Yellowcards
    1
    Cleansheets
    3
    91
    A. Brignoli
    Goalkeeper
    player
    Nationality
    Italy
    Minutes
    2250
    Appearences
    25
    Lineups
    25
    Substitutes on bench
    11
    Yellowcards
    4
    Cleansheets
    14
    57
    U. Manich Bech
    Attacker
    player
    Nationality
    Denmark
    34
    S. Palacios
    Attacker
    player
    Nationality
    Argentina
    Minutes
    2375
    Appearences
    35
    Lineups
    26
    Substitute in
    9
    Substitute out
    16
    Substitutes on bench
    10
    Goals
    11
    Assists
    3
    Yellowcards
    3
    Cleansheets
    19
    Penalties scores
    3
    50
    M. Gaćinović
    Midfielder
    player
    Nationality
    Serbia
    Minutes
    803
    Appearences
    13
    Lineups
    12
    Substitute in
    1
    Substitute out
    11
    Substitutes on bench
    1
    Assists
    4
    Yellowcards
    2
    Cleansheets
    8
    Penalties missed
    1
  • Προηγούμενα παιχνίδια

    Greek Cup

    Panathinaikos

    team logo
    1
    :
    0
    team logo

    PAOK

    Super League

    PAOK

    team logo
    2
    :
    0
    team logo

    Panathinaikos

    Super League

    Panathinaikos

    team logo
    4
    :
    0
    team logo

    PAS Giannina

    Super League

    Olympiakos Piraeus

    team logo
    1
    :
    2
    team logo

    Panathinaikos

    Super League

    AEK Athens

    team logo
    0
    :
    0
    team logo

    Panathinaikos


    Επόμενα παιχνίδια

    Super League

    Panathinaikos

    team logo
    0
    :
    0
    team logo

    Olympiakos Piraeus

  • Βαθμολογία διοργάνωσης

    Regular Season

    Θέση Ομάδα
    A
    Ν Ι Η GS GA
    GD B
    FORM
    1
    Olympiakos Piraeus
    Olympiakos Piraeus
    Α 26
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 20 Ι 5 Η 1 ΓΥ 47 ΓΚ 14
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 11 Ι 2 Η 0 ΓΥ 24 ΓΚ 5
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 9 Ι 3 Η 1 ΓΥ 23 ΓΚ 9
    +/- 33 Β 65
    FORM
    W
    W
    W
    W
    L
    2
    PAOK
    PAOK
    Α 26
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 16 Ι 5 Η 5 ΓΥ 50 ΓΚ 24
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 8 Ι 3 Η 2 ΓΥ 25 ΓΚ 13
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 8 Ι 2 Η 3 ΓΥ 25 ΓΚ 11
    +/- 26 Β 53
    FORM
    W
    D
    D
    D
    W
    3
    AEK Athens
    AEK Athens
    Α 26
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 14 Ι 4 Η 8 ΓΥ 42 ΓΚ 28
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 8 Ι 1 Η 4 ΓΥ 23 ΓΚ 12
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 6 Ι 3 Η 4 ΓΥ 19 ΓΚ 16
    +/- 14 Β 46
    FORM
    L
    W
    L
    D
    W
    4
    Panathinaikos
    Panathinaikos
    Α 26
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 13 Ι 3 Η 10 ΓΥ 41 ΓΚ 21
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 9 Ι 2 Η 2 ΓΥ 27 ΓΚ 6
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 4 Ι 1 Η 8 ΓΥ 14 ΓΚ 15
    +/- 20 Β 42
    FORM
    W
    W
    L
    W
    W
    5
    Aris
    Aris
    Α 26
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 13 Ι 6 Η 7 ΓΥ 28 ΓΚ 21
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 7 Ι 4 Η 2 ΓΥ 15 ΓΚ 10
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 6 Ι 2 Η 5 ΓΥ 13 ΓΚ 11
    +/- 7 Β 39
    FORM
    L
    D
    W
    W
    W
    6
    OFI
    OFI
    Α 26
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 9 Ι 10 Η 7 ΓΥ 33 ΓΚ 32
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 5 Ι 5 Η 3 ΓΥ 20 ΓΚ 19
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 4 Ι 5 Η 4 ΓΥ 13 ΓΚ 13
    +/- 1 Β 37
    FORM
    W
    D
    D
    L
    W
    7
    PAS Giannina
    PAS Giannina
    Α 26
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 11 Ι 7 Η 8 ΓΥ 28 ΓΚ 24
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 7 Ι 3 Η 3 ΓΥ 18 ΓΚ 13
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 4 Ι 4 Η 5 ΓΥ 10 ΓΚ 11
    +/- 4 Β 35
    FORM
    W
    W
    L
    W
    D
    8
    Asteras Tripolis
    Asteras Tripolis
    Α 26
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 10 Ι 5 Η 11 ΓΥ 27 ΓΚ 29
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 7 Ι 1 Η 5 ΓΥ 16 ΓΚ 12
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 3 Ι 4 Η 6 ΓΥ 11 ΓΚ 17
    +/- -2 Β 35
    FORM
    L
    W
    L
    L
    L
    9
    Panaitolikos
    Panaitolikos
    Α 26
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 9 Ι 5 Η 12 ΓΥ 27 ΓΚ 39
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 4 Ι 3 Η 6 ΓΥ 11 ΓΚ 15
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 5 Ι 2 Η 6 ΓΥ 16 ΓΚ 24
    +/- -12 Β 32
    FORM
    D
    W
    W
    D
    W
    10
    Volos NFC
    Volos NFC
    Α 26
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 8 Ι 6 Η 12 ΓΥ 35 ΓΚ 42
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 5 Ι 2 Η 6 ΓΥ 15 ΓΚ 18
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 3 Ι 4 Η 6 ΓΥ 20 ΓΚ 24
    +/- -7 Β 30
    FORM
    L
    L
    D
    L
    D
    11
    Ionikos
    Ionikos
    Α 26
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 6 Ι 8 Η 12 ΓΥ 26 ΓΚ 34
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 4 Ι 4 Η 5 ΓΥ 14 ΓΚ 14
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 2 Ι 4 Η 7 ΓΥ 12 ΓΚ 20
    +/- -8 Β 26
    FORM
    W
    D
    W
    D
    L
    12
    Atromitos
    Atromitos
    Α 26
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 6 Ι 5 Η 15 ΓΥ 27 ΓΚ 47
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 5 Ι 2 Η 6 ΓΥ 18 ΓΚ 20
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 1 Ι 3 Η 9 ΓΥ 9 ΓΚ 27
    +/- -20 Β 23
    FORM
    W
    L
    W
    W
    L
    13
    Lamia
    Lamia
    Α 26
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 4 Ι 6 Η 16 ΓΥ 19 ΓΚ 37
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 2 Ι 3 Η 8 ΓΥ 13 ΓΚ 23
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 2 Ι 3 Η 8 ΓΥ 6 ΓΚ 14
    +/- -18 Β 18
    FORM
    L
    L
    L
    L
    L
    14
    Apollon Smirnis
    Apollon Smirnis
    Α 26
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 2 Ι 7 Η 17 ΓΥ 9 ΓΚ 47
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 1 Ι 6 Η 6 ΓΥ 4 ΓΚ 16
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 1 Ι 1 Η 11 ΓΥ 5 ΓΚ 31
    +/- -38 Β 13
    FORM
    L
    W
    L
    L
    L

    Relegation Round

    Θέση Ομάδα
    A
    Ν Ι Η GS GA
    GD B
    FORM
    1
    Ionikos
    Ionikos
    Α 7
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 6 Ι 1 Η 0 ΓΥ 18 ΓΚ 8
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 2 Ι 1 Η 0 ΓΥ 10 ΓΚ 4
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 4 Ι 0 Η 0 ΓΥ 8 ΓΚ 4
    +/- 10 Β 45
    FORM
    W
    W
    W
    W
    W
    2
    OFI
    OFI
    Α 7
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 2 Ι 1 Η 4 ΓΥ 7 ΓΚ 13
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 1 Ι 0 Η 3 ΓΥ 4 ΓΚ 6
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 1 Ι 1 Η 1 ΓΥ 3 ΓΚ 7
    +/- -6 Β 44
    FORM
    L
    D
    L
    W
    L
    3
    Asteras Tripolis
    Asteras Tripolis
    Α 7
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 1 Ι 3 Η 3 ΓΥ 6 ΓΚ 8
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 0 Ι 2 Η 2 ΓΥ 4 ΓΚ 7
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 1 Ι 1 Η 1 ΓΥ 2 ΓΚ 1
    +/- -2 Β 41
    FORM
    L
    D
    L
    L
    D
    4
    Volos NFC
    Volos NFC
    Α 7
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 2 Ι 4 Η 1 ΓΥ 12 ΓΚ 6
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 2 Ι 1 Η 1 ΓΥ 9 ΓΚ 3
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 3 Η 0 ΓΥ 3 ΓΚ 3
    +/- 6 Β 40
    FORM
    W
    D
    D
    D
    W
    5
    Panaitolikos
    Panaitolikos
    Α 7
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 1 Ι 2 Η 4 ΓΥ 5 ΓΚ 9
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 0 Ι 2 Η 2 ΓΥ 3 ΓΚ 5
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 1 Ι 0 Η 2 ΓΥ 2 ΓΚ 4
    +/- -4 Β 37
    FORM
    L
    D
    W
    D
    L
    6
    Atromitos
    Atromitos
    Α 7
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 2 Ι 4 Η 1 ΓΥ 6 ΓΚ 5
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 1 Ι 1 Η 1 ΓΥ 2 ΓΚ 2
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 1 Ι 3 Η 0 ΓΥ 4 ΓΚ 3
    +/- 1 Β 33
    FORM
    W
    D
    D
    L
    D
    7
    Lamia
    Lamia
    Α 7
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 2 Ι 2 Η 3 ΓΥ 5 ΓΚ 7
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 0 Ι 1 Η 2 ΓΥ 1 ΓΚ 3
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 2 Ι 1 Η 1 ΓΥ 4 ΓΚ 4
    +/- -2 Β 26
    FORM
    L
    L
    W
    D
    D
    8
    Apollon Smirnis
    Apollon Smirnis
    Α 7
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 2 Ι 3 Η 2 ΓΥ 7 ΓΚ 10
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 1 Ι 2 Η 0 ΓΥ 2 ΓΚ 1
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 1 Ι 1 Η 2 ΓΥ 5 ΓΚ 9
    +/- -3 Β 22
    FORM
    W
    D
    L
    D
    D

    Championship Round

    Θέση Ομάδα
    A
    Ν Ι Η GS GA
    GD B
    FORM
    1
    Olympiakos Piraeus
    Olympiakos Piraeus
    Α 10
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 5 Ι 3 Η 2 ΓΥ 15 ΓΚ 12
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 2 Ι 2 Η 1 ΓΥ 8 ΓΚ 7
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 3 Ι 1 Η 1 ΓΥ 7 ΓΚ 5
    +/- 3 Β 83
    FORM
    W
    W
    L
    D
    W
    2
    PAOK
    PAOK
    Α 10
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 3 Ι 2 Η 5 ΓΥ 8 ΓΚ 9
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 2 Ι 1 Η 2 ΓΥ 5 ΓΚ 4
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 1 Ι 1 Η 3 ΓΥ 3 ΓΚ 5
    +/- -1 Β 64
    FORM
    L
    L
    L
    D
    W
    3
    Aris
    Aris
    Α 10
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 5 Ι 2 Η 3 ΓΥ 11 ΓΚ 7
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 2 Ι 2 Η 1 ΓΥ 4 ΓΚ 3
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 3 Ι 0 Η 2 ΓΥ 7 ΓΚ 4
    +/- 4 Β 62
    FORM
    L
    L
    W
    W
    W
    4
    Panathinaikos
    Panathinaikos
    Α 10
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 5 Ι 4 Η 1 ΓΥ 11 ΓΚ 5
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 4 Ι 1 Η 0 ΓΥ 9 ΓΚ 2
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 1 Ι 3 Η 1 ΓΥ 2 ΓΚ 3
    +/- 6 Β 61
    FORM
    W
    D
    W
    W
    L
    5
    AEK Athens
    AEK Athens
    Α 10
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 2 Ι 4 Η 4 ΓΥ 14 ΓΚ 14
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 1 Ι 1 Η 3 ΓΥ 6 ΓΚ 6
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 1 Ι 3 Η 1 ΓΥ 8 ΓΚ 8
    +/- 0 Β 56
    FORM
    D
    D
    W
    L
    L
    6
    PAS Giannina
    PAS Giannina
    Α 10
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 1 Ι 3 Η 6 ΓΥ 6 ΓΚ 18
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 1 Ι 2 Η 2 ΓΥ 4 ΓΚ 7
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 1 Η 4 ΓΥ 2 ΓΚ 11
    +/- -12 Β 46
    FORM
    L
    W
    L
    L
    L