Yaakov Turner Toto Stadium, Beer Sheva, grass, Cap.: 16126
R. Levy Israel, 14/11/1966
team logo
Hapoel Be'er Sheva
Israel
1949
  • Home

    Total matches

    Away

    2
    Νίκες
    1
    Ισοπ
    0
    Ήττες
    6
    Νίκες
    2
    Ισοπ
    1
    Ήττες
    0

    General Statistics

    Home Away Total
    Regular Season
    Γκολ Υπέρ 5 4 9
    Γκολ κατά 2 1 3
    Δεν δέχτηκε γκολ 2 2 4
    Δεν σκόραρε 0 1 1
    _TEAM_GS_LABEL_PENALTIES
    _TEAM_GS_LABEL_GOALS_CONCEDED_MINUTES
    Μ.Ο Γκολ υπέρ 1.67 1.33 1.5
    Μ.Ο Γκολ κατά 0.67 0.33 0.5
    Μ.Ο 1ου Γκολ υπέρ 32m 70m 47m
    Μ.Ο 1ου Γκολ κατά 13m 3m 8m
    Επιθέσεις ομάδας 637
    Επικίνδυνες επιθέσεις 379
    Μ.Ο Κατοχής μπάλας 52.50
    Φάουλ ομάδας 0
    Μ.Ο Φάουλ ομάδας/Παιχνίδι 0.00
    Οφσάιντ ομάδας 0
    Κόκκινη κάρτα 1
    Κίτρινη κάρτα 20
    Αποκρούσεις 0
    Σουτ εκτός εστίας 26
    Μ.Ο Σουτ εκτός εστίας/Παιχνίδι 4.33
    Σουτ στην εστία 28
    Μ.Ο Σουτ στην εστία/Παιχνίδι 4.67
    Μ.Ο κόρνερ ομάδας/Παιχνίδι 5.33
    Συνολικά Κόρνερ ομάδας 32
    Γκολ/Γκολ %
    Over (0,5)
    (1,5)
    (2,5)
    (3,5)
    (4,5)
    (5,5)
    100%
    66.67%
    33.33%
    33.33%
    0%
    0%
    66.67%
    66.67%
    33.33%
    0%
    0%
    0%
    83.34%
    66.67%
    33.33%
    16.67%
    0.00%
    0.00%
    _TEAM_GS_LABEL_AVG_PLAYER_RATING 0
    _TEAM_GS_LABEL_AVG_PLAYER_RATING_PER_MATCH 0
    _TEAM_GS_LABEL_TACKLES 0

    Top Scorers

    5
    I. Abu Abaid
    Defender
    player
    Goals
    2
    70
    D. Moreno Asprilla
    Midfielder
    player
    Goals
    1

    Γκολ / λεπτό στη διοργάνωση

  • Ομάδα

    4
    M. Leonardo Vitor
    Defender
    player
    Nationality
    Portugal
    Minutes
    406
    Appearences
    5
    Lineups
    5
    Substitute out
    1
    Cleansheets
    3
    30
    O. Dadya
    Defender
    player
    Nationality
    Israel
    Minutes
    404
    Appearences
    6
    Lineups
    4
    Substitute in
    2
    Substitutes on bench
    1
    Assists
    1
    Yellowcards
    3
    Cleansheets
    3
    35
    L. Bareiro
    Midfielder
    player
    Nationality
    Argentina
    Minutes
    450
    Appearences
    5
    Lineups
    5
    Goals
    2
    Yellowcards
    2
    Cleansheets
    3
    44
    H. Elhamed
    Defender
    player
    Nationality
    Israel
    Minutes
    392
    Appearences
    5
    Lineups
    5
    Substitute out
    2
    Yellowcards
    2
    Cleansheets
    3
    3
    D. Keltjens
    Midfielder
    player
    Nationality
    Israel
    Minutes
    68
    Appearences
    2
    Substitute in
    2
    Substitutes on bench
    2
    Cleansheets
    0
    15
    T. Yosefi
    Midfielder
    player
    Nationality
    Israel
    Minutes
    239
    Appearences
    6
    Lineups
    2
    Substitute in
    4
    Substitute out
    2
    Substitutes on bench
    3
    Cleansheets
    3
    23
    G. Levi
    Midfielder
    player
    Nationality
    Israel
    11
    S. Yehezkel
    Attacker
    player
    Nationality
    Israel
    Minutes
    12
    Appearences
    1
    Substitute in
    1
    Substitutes on bench
    1
    Cleansheets
    1
    40
    R. Aligon
    Attacker
    player
    Nationality
    Israel
    77
    R. Hatuel
    Attacker
    player
    Nationality
    Israel
    Minutes
    47
    Appearences
    3
    Substitute in
    3
    Substitutes on bench
    5
    Yellowcards
    1
    Cleansheets
    2
    1
    A. Harush
    Goalkeeper
    player
    Nationality
    Israel
    Minutes
    398
    Appearences
    5
    Lineups
    5
    Substitute out
    1
    Cleansheets
    3
    33
    Y. Cohen
    Goalkeeper
    player
    Nationality
    Israel
    36
    N. Eliasi
    Goalkeeper
    player
    Nationality
    Israel
    55
    O. Glazer
    Goalkeeper
    player
    Nationality
    Israel
    Minutes
    52
    Appearences
    1
    Substitute in
    1
    Substitutes on bench
    5
    Cleansheets
    0
    5
    I. Abu Abaid
    Defender
    player
    Nationality
    Israel
    Minutes
    116
    Appearences
    3
    Lineups
    1
    Substitute in
    2
    Substitute out
    1
    Substitutes on bench
    4
    Goals
    2
    Yellowcards
    2
    Cleansheets
    1
    Penalties scores
    1
    18
    E. Tibi
    Defender
    player
    Nationality
    Israel
    Minutes
    14
    Appearences
    2
    Substitute in
    2
    Substitutes on bench
    2
    Cleansheets
    1
    N. Gamon
    Defender
    player
    Nationality
    Israel
    7
    R. Safouri
    Midfielder
    player
    Nationality
    Israel
    Minutes
    233
    Appearences
    4
    Lineups
    2
    Substitute in
    2
    Substitute out
    3
    Substitutes on bench
    3
    Goals
    2
    Yellowcards
    3
    Cleansheets
    2
    8
    R. Gordana
    Midfielder
    player
    Nationality
    Israel
    Minutes
    251
    Appearences
    5
    Lineups
    4
    Substitute in
    1
    Substitute out
    3
    Substitutes on bench
    1
    Yellowcards
    1
    Redcards
    1
    Cleansheets
    3
    10
    D. Micha
    Midfielder
    player
    Nationality
    Israel
    Minutes
    280
    Appearences
    4
    Lineups
    4
    Substitute out
    3
    Cleansheets
    3
    21
    D. Petrucci
    Midfielder
    player
    Nationality
    Italy
    Minutes
    140
    Appearences
    4
    Lineups
    1
    Substitute in
    3
    Substitute out
    2
    Substitutes on bench
    4
    Yellowcards
    1
    Cleansheets
    3
    70
    D. Moreno Asprilla
    Midfielder
    player
    Nationality
    Colombia
    Minutes
    193
    Appearences
    5
    Lineups
    3
    Substitute in
    2
    Substitute out
    4
    Substitutes on bench
    2
    Goals
    1
    Cleansheets
    3
    9
    I. Shechter
    Attacker
    player
    Nationality
    Israel
    Minutes
    257
    Appearences
    5
    Lineups
    3
    Substitute in
    2
    Substitute out
    2
    Substitutes on bench
    2
    Goals
    1
    Yellowcards
    2
    Cleansheets
    2
    12
    A. Solomon
    Attacker
    player
    Nationality
    Israel
    Minutes
    90
    Appearences
    1
    Lineups
    1
    Substitutes on bench
    4
    Cleansheets
    1
    43
    E. Ansah
    Attacker
    player
    Nationality
    Ghana
    Minutes
    412
    Appearences
    5
    Lineups
    5
    Substitute out
    2
    Goals
    1
    Assists
    1
    Yellowcards
    1
    Cleansheets
    3
    A. Abaid
    Attacker
    player
    Nationality
    Israel
    R. Avitan
    Attacker
    player
    Nationality
    Israel
    K. Ganem
    Attacker
    player
    Nationality
    Israel
    22
    H. Oliveira Lopes
    Defender
    player
    Nationality
    Portugal
    Minutes
    360
    Appearences
    4
    Lineups
    4
    Assists
    1
    Yellowcards
    1
    Cleansheets
    2
    13
    N. Rukavytsya
    Attacker
    player
    Nationality
    Australia
    Minutes
    66
    Appearences
    3
    Lineups
    1
    Substitute in
    2
    Substitute out
    2
    Substitutes on bench
    2
    Cleansheets
    2
    19
    N. Shahar
    player
    Nationality
    Israel
    Substitutes on bench
    1
  • Προηγούμενα παιχνίδια

    Ligat ha'Al

    Hapoel Be'er Sheva

    team logo
    1
    :
    0
    team logo

    Maccabi Petah Tikva

    Ligat ha'Al

    Maccabi Haifa

    team logo
    1
    :
    2
    team logo

    Hapoel Be'er Sheva

    Ligat ha'Al

    Hapoel Be'er Sheva

    team logo
    2
    :
    0
    team logo

    Maccabi Tel Aviv

    Toto Cup Ligat Al

    Maccabi Haifa

    team logo
    1
    :
    1
    team logo

    Hapoel Be'er Sheva

    Ligat ha'Al

    Bnei Sakhnin

    team logo
    0
    :
    0
    team logo

    Hapoel Be'er Sheva


    Επόμενα παιχνίδια

    Club Friendlies

    Hapoel Be'er Sheva

    team logo
    0
    :
    0
    team logo

    Pogoń Szczecin

    Ligat ha'Al

    Hapoel Be'er Sheva

    team logo
    0
    :
    0
    team logo

    Hapoel Katamon

    Ligat ha'Al

    Maccabi Netanya

    team logo
    0
    :
    0
    team logo

    Hapoel Be'er Sheva

    Ligat ha'Al

    Hapoel Be'er Sheva

    team logo
    0
    :
    0
    team logo

    Ashdod

    Ligat ha'Al

    Ironi Kiryat Shmona

    team logo
    0
    :
    0
    team logo

    Hapoel Be'er Sheva

  • Βαθμολογία διοργάνωσης

    Regular Season

    Θέση Ομάδα
    A
    Ν Ι Η GS GA
    GD B
    FORM
    1
    Hapoel Be'er Sheva
    Hapoel Be'er Sheva
    Α 6
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 4 Ι 2 Η 0 ΓΥ 9 ΓΚ 3
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 2 Ι 1 Η 0 ΓΥ 5 ΓΚ 2
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 2 Ι 1 Η 0 ΓΥ 4 ΓΚ 1
    +/- 6 Β 14
    FORM
    D
    D
    W
    W
    W
    2
    Hapoel Haifa
    Hapoel Haifa
    Α 6
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 4 Ι 1 Η 1 ΓΥ 9 ΓΚ 4
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 2 Ι 1 Η 0 ΓΥ 4 ΓΚ 1
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 2 Ι 0 Η 1 ΓΥ 5 ΓΚ 3
    +/- 5 Β 13
    FORM
    W
    W
    W
    L
    W
    3
    Hapoel Hadera
    Hapoel Hadera
    Α 6
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 3 Ι 3 Η 0 ΓΥ 7 ΓΚ 3
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 0 Ι 2 Η 0 ΓΥ 0 ΓΚ 0
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 3 Ι 1 Η 0 ΓΥ 7 ΓΚ 3
    +/- 4 Β 12
    FORM
    D
    D
    W
    W
    W
    4
    Maccabi Haifa
    Maccabi Haifa
    Α 6
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 3 Ι 1 Η 2 ΓΥ 10 ΓΚ 6
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 2 Ι 0 Η 1 ΓΥ 5 ΓΚ 3
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 1 Ι 1 Η 1 ΓΥ 5 ΓΚ 3
    +/- 4 Β 10
    FORM
    W
    L
    W
    L
    W
    5
    Hapoel Nazareth Illit
    Hapoel Nazareth Illit
    Α 6
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 2 Ι 2 Η 2 ΓΥ 8 ΓΚ 7
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 1 Ι 2 Η 0 ΓΥ 4 ΓΚ 2
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 1 Ι 0 Η 2 ΓΥ 4 ΓΚ 5
    +/- 1 Β 8
    FORM
    W
    W
    L
    D
    L
    6
    Hapoel Tel Aviv
    Hapoel Tel Aviv
    Α 5
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 2 Ι 2 Η 1 ΓΥ 7 ΓΚ 6
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 1 Ι 0 Η 1 ΓΥ 2 ΓΚ 3
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 1 Ι 2 Η 0 ΓΥ 5 ΓΚ 3
    +/- 1 Β 8
    FORM
    W
    W
    D
    L
    D
    7
    Maccabi Netanya
    Maccabi Netanya
    Α 6
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 2 Ι 2 Η 2 ΓΥ 9 ΓΚ 9
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 1 Ι 0 Η 2 ΓΥ 5 ΓΚ 7
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 1 Ι 2 Η 0 ΓΥ 4 ΓΚ 2
    +/- 0 Β 8
    FORM
    L
    D
    L
    W
    W
    8
    Bnei Sakhnin
    Bnei Sakhnin
    Α 6
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 2 Ι 2 Η 2 ΓΥ 6 ΓΚ 6
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 1 Ι 1 Η 1 ΓΥ 4 ΓΚ 4
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 1 Ι 1 Η 1 ΓΥ 2 ΓΚ 2
    +/- 0 Β 8
    FORM
    L
    D
    D
    L
    W
    9
    Maccabi Tel Aviv
    Maccabi Tel Aviv
    Α 6
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 2 Ι 1 Η 3 ΓΥ 7 ΓΚ 11
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 2 Ι 1 Η 0 ΓΥ 4 ΓΚ 2
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 0 Η 3 ΓΥ 3 ΓΚ 9
    +/- -4 Β 7
    FORM
    D
    W
    L
    W
    L
    10
    Maccabi Petah Tikva
    Maccabi Petah Tikva
    Α 6
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 1 Ι 3 Η 2 ΓΥ 5 ΓΚ 6
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 1 Ι 2 Η 0 ΓΥ 4 ΓΚ 2
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 1 Η 2 ΓΥ 1 ΓΚ 4
    +/- -1 Β 6
    FORM
    D
    D
    L
    W
    L
    11
    Beitar Jerusalem
    Beitar Jerusalem
    Α 5
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 1 Ι 2 Η 2 ΓΥ 5 ΓΚ 6
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 0 Ι 2 Η 1 ΓΥ 2 ΓΚ 4
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 1 Ι 0 Η 1 ΓΥ 3 ΓΚ 2
    +/- -1 Β 5
    FORM
    L
    W
    D
    L
    D
    12
    Ironi Kiryat Shmona
    Ironi Kiryat Shmona
    Α 6
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 1 Ι 2 Η 3 ΓΥ 3 ΓΚ 6
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 1 Ι 0 Η 2 ΓΥ 1 ΓΚ 3
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 2 Η 1 ΓΥ 2 ΓΚ 3
    +/- -3 Β 5
    FORM
    L
    L
    W
    D
    L
    13
    Ashdod
    Ashdod
    Α 6
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 1 Ι 0 Η 5 ΓΥ 5 ΓΚ 10
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 1 Ι 0 Η 3 ΓΥ 4 ΓΚ 6
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 0 Η 2 ΓΥ 1 ΓΚ 4
    +/- -5 Β 3
    FORM
    L
    L
    W
    L
    L
    14
    Hapoel Katamon
    Hapoel Katamon
    Α 6
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 0 Ι 3 Η 3 ΓΥ 1 ΓΚ 8
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 0 Ι 1 Η 2 ΓΥ 1 ΓΚ 7
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 2 Η 1 ΓΥ 0 ΓΚ 1
    +/- -7 Β 3
    FORM
    L
    D
    D
    L
    L