Winner Stadium, Netanya, grass, Cap.: 14000
P. van Leeuwen Netherlands, 08/08/1969
71
team logo
Maccabi Tel Aviv
Israel
1906
  • Home

    Total matches

    Away

    2
    Νίκες
    1
    Ισοπ
    0
    Ήττες
    6
    Νίκες
    0
    Ισοπ
    0
    Ήττες
    3

    General Statistics

    Home Away Total
    Regular Season
    Γκολ Υπέρ 4 3 7
    Γκολ κατά 2 9 11
    Δεν δέχτηκε γκολ 1 0 1
    Δεν σκόραρε 0 1 1
    _TEAM_GS_LABEL_PENALTIES
    _TEAM_GS_LABEL_GOALS_CONCEDED_MINUTES
    Μ.Ο Γκολ υπέρ 1.33 1 1.17
    Μ.Ο Γκολ κατά 0.67 3 1.83
    Μ.Ο 1ου Γκολ υπέρ 40m 8m 27m
    Μ.Ο 1ου Γκολ κατά 22m 45m 31m
    Επιθέσεις ομάδας 690
    Επικίνδυνες επιθέσεις 505
    Μ.Ο Κατοχής μπάλας 56.00
    Φάουλ ομάδας 0
    Μ.Ο Φάουλ ομάδας/Παιχνίδι 0.00
    Οφσάιντ ομάδας 0
    Κόκκινη κάρτα 2
    Κίτρινη κάρτα 12
    Αποκρούσεις 0
    Σουτ εκτός εστίας 45
    Μ.Ο Σουτ εκτός εστίας/Παιχνίδι 7.50
    Σουτ στην εστία 35
    Μ.Ο Σουτ στην εστία/Παιχνίδι 5.83
    Μ.Ο κόρνερ ομάδας/Παιχνίδι 6.67
    Συνολικά Κόρνερ ομάδας 40
    Γκολ/Γκολ %
    Over (0,5)
    (1,5)
    (2,5)
    (3,5)
    (4,5)
    (5,5)
    100%
    66.67%
    33.33%
    0%
    0%
    0%
    100%
    100%
    66.67%
    66.67%
    33.33%
    33.33%
    100.00%
    83.34%
    50.00%
    33.34%
    16.67%
    16.67%
    _TEAM_GS_LABEL_AVG_PLAYER_RATING 0
    _TEAM_GS_LABEL_AVG_PLAYER_RATING_PER_MATCH 0
    _TEAM_GS_LABEL_TACKLES 0

    Top Scorers

    9
    S. Perica
    Attacker
    player
    Goals
    4
    39
    E. Guerrero Lozcano
    Midfielder
    player
    Goals
    1

    Γκολ / λεπτό στη διοργάνωση

  • Ομάδα

    1
    D. Peretz
    Goalkeeper
    player
    Nationality
    Israel
    Minutes
    450
    Appearences
    5
    Lineups
    5
    Yellowcards
    1
    Cleansheets
    1
    19
    D. Miller Tenenbaum
    Goalkeeper
    player
    Nationality
    Brazil
    Substitutes on bench
    5
    3
    M. Baltaksa
    Midfielder
    player
    Nationality
    Israel
    Minutes
    162
    Appearences
    2
    Lineups
    1
    Substitute in
    1
    Substitutes on bench
    4
    Cleansheets
    0
    4
    E. Saborit Teixidor
    Defender
    player
    Nationality
    Spain
    Minutes
    136
    Appearences
    3
    Lineups
    2
    Substitute in
    1
    Substitute out
    1
    Substitutes on bench
    1
    Goals
    1
    Cleansheets
    1
    Penalties scores
    1
    21
    S. Yeini
    Defender
    player
    Nationality
    Israel
    Minutes
    339
    Appearences
    5
    Lineups
    4
    Substitute in
    1
    Substitute out
    2
    Substitutes on bench
    1
    Assists
    1
    Yellowcards
    1
    Cleansheets
    1
    27
    O. Davidzada
    Defender
    player
    Nationality
    Israel
    Minutes
    313
    Appearences
    5
    Lineups
    3
    Substitute in
    2
    Substitute out
    1
    Substitutes on bench
    2
    Yellowcards
    1
    Cleansheets
    1
    28
    A. Geraldes de Barros
    Defender
    player
    Nationality
    Portugal
    Minutes
    450
    Appearences
    5
    Lineups
    5
    Yellowcards
    1
    Cleansheets
    1
    30
    M. Kandil
    Defender
    player
    Nationality
    Israel
    31
    S. Piven-Bachtiar
    Defender
    player
    Nationality
    Israel
    Substitutes on bench
    4
    44
    L. Hernández Rodríguez
    Defender
    player
    Nationality
    Spain
    Minutes
    450
    Appearences
    5
    Lineups
    5
    Redcards
    1
    Cleansheets
    1
    58
    R. Revivo
    Defender
    player
    Nationality
    Israel
    6
    D. Glazer
    Midfielder
    player
    Nationality
    Israel
    Minutes
    450
    Appearences
    5
    Lineups
    5
    Yellowcards
    2
    Cleansheets
    1
    10
    D. Biton
    Midfielder
    player
    Nationality
    Israel
    Minutes
    310
    Appearences
    5
    Lineups
    3
    Substitute in
    2
    Substitute out
    4
    Substitutes on bench
    2
    Yellowcards
    2
    Cleansheets
    1
    22
    A. Rikan
    Midfielder
    player
    Nationality
    Israel
    Minutes
    66
    Appearences
    3
    Lineups
    1
    Substitute in
    2
    Substitute out
    1
    Substitutes on bench
    3
    Cleansheets
    0
    23
    E. Golasa
    Midfielder
    player
    Nationality
    Israel
    Minutes
    9
    Appearences
    2
    Substitute in
    2
    Substitutes on bench
    1
    Cleansheets
    1
    70
    U. Nikolić
    Midfielder
    player
    Nationality
    Serbia
    7
    M. Hozez
    Attacker
    player
    Nationality
    Israel
    Minutes
    154
    Appearences
    4
    Lineups
    2
    Substitute in
    2
    Substitute out
    2
    Substitutes on bench
    3
    Yellowcards
    2
    Cleansheets
    1
    11
    T. Ben Chaim
    Midfielder
    player
    Nationality
    Israel
    Minutes
    61
    Appearences
    1
    Lineups
    1
    Substitute out
    1
    Substitutes on bench
    1
    Cleansheets
    0
    29
    E. Almog
    Attacker
    player
    Nationality
    Israel
    Minutes
    65
    Appearences
    3
    Lineups
    1
    Substitute in
    2
    Substitute out
    1
    Substitutes on bench
    3
    Yellowcards
    1
    Redcards
    1
    Cleansheets
    0
    39
    E. Guerrero Lozcano
    Midfielder
    player
    Nationality
    Panama
    Minutes
    145
    Appearences
    3
    Lineups
    1
    Substitute in
    2
    Substitutes on bench
    1
    Goals
    1
    Cleansheets
    1
    33
    O. Yitzhak
    Goalkeeper
    player
    Nationality
    Israel
    5
    I. Nachmias
    Defender
    player
    Nationality
    Israel
    Minutes
    198
    Appearences
    4
    Lineups
    3
    Substitute in
    1
    Substitute out
    1
    Substitutes on bench
    1
    Goals
    1
    Cleansheets
    0
    59
    O. Sasson
    Defender
    player
    Nationality
    Israel
    18
    E. Shamir
    Midfielder
    player
    Nationality
    Israel
    Minutes
    213
    Appearences
    5
    Lineups
    2
    Substitute in
    3
    Substitute out
    3
    Substitutes on bench
    3
    Yellowcards
    2
    Cleansheets
    1
    36
    I. Shahar
    Midfielder
    player
    Nationality
    Israel
    Substitutes on bench
    3
    53
    O. Gluh
    Midfielder
    player
    Nationality
    Israel
    T. Altman
    Midfielder
    player
    Nationality
    Israel
    9
    S. Perica
    Attacker
    player
    Nationality
    Croatia
    Minutes
    293
    Appearences
    5
    Lineups
    4
    Substitute in
    1
    Substitute out
    5
    Substitutes on bench
    1
    Goals
    4
    Cleansheets
    1
    20
    O. Khalaila
    Attacker
    player
    Nationality
    Israel
    Minutes
    186
    Appearences
    6
    Lineups
    1
    Substitute in
    5
    Substitutes on bench
    4
    Cleansheets
    1
    26
    R. Hanzis
    Attacker
    player
    Nationality
    Israel
    16
    G. Kanichowsky
    Midfielder
    player
    Nationality
    Israel
    Minutes
    317
    Appearences
    4
    Lineups
    4
    Substitute out
    3
    Cleansheets
    1
    17
    B. Kuwas
    Attacker
    player
    Nationality
    Curaçao
    Minutes
    181
    Appearences
    3
    Lineups
    2
    Substitute in
    1
    Substitute out
    3
    Substitutes on bench
    2
    Assists
    0
    Cleansheets
    1
  • Προηγούμενα παιχνίδια

    Ligat ha'Al

    Maccabi Netanya

    team logo
    4
    :
    2
    team logo

    Maccabi Tel Aviv

    Ligat ha'Al

    Maccabi Tel Aviv

    team logo
    1
    :
    0
    team logo

    Hapoel Katamon

    Europa Conference League

    LASK Linz

    team logo
    1
    :
    1
    team logo

    Maccabi Tel Aviv

    Ligat ha'Al

    Hapoel Be'er Sheva

    team logo
    2
    :
    0
    team logo

    Maccabi Tel Aviv

    Ligat ha'Al

    Maccabi Tel Aviv

    team logo
    2
    :
    1
    team logo

    Maccabi Haifa


    Επόμενα παιχνίδια

    Club Friendlies

    AZ

    team logo
    0
    :
    0
    team logo

    Maccabi Tel Aviv

    Europa Conference League

    HJK

    team logo
    0
    :
    0
    team logo

    Maccabi Tel Aviv

    Ligat ha'Al

    Maccabi Tel Aviv

    team logo
    0
    :
    0
    team logo

    Ashdod

    Ligat ha'Al

    Ironi Kiryat Shmona

    team logo
    0
    :
    0
    team logo

    Maccabi Tel Aviv

    Europa Conference League

    Maccabi Tel Aviv

    team logo
    0
    :
    0
    team logo

    HJK

  • Βαθμολογία διοργάνωσης

    Regular Season

    Θέση Ομάδα
    A
    Ν Ι Η GS GA
    GD B
    FORM
    1
    Hapoel Be'er Sheva
    Hapoel Be'er Sheva
    Α 6
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 4 Ι 2 Η 0 ΓΥ 9 ΓΚ 3
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 2 Ι 1 Η 0 ΓΥ 5 ΓΚ 2
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 2 Ι 1 Η 0 ΓΥ 4 ΓΚ 1
    +/- 6 Β 14
    FORM
    D
    D
    W
    W
    W
    2
    Hapoel Haifa
    Hapoel Haifa
    Α 6
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 4 Ι 1 Η 1 ΓΥ 9 ΓΚ 4
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 2 Ι 1 Η 0 ΓΥ 4 ΓΚ 1
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 2 Ι 0 Η 1 ΓΥ 5 ΓΚ 3
    +/- 5 Β 13
    FORM
    W
    W
    W
    L
    W
    3
    Hapoel Hadera
    Hapoel Hadera
    Α 6
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 3 Ι 3 Η 0 ΓΥ 7 ΓΚ 3
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 0 Ι 2 Η 0 ΓΥ 0 ΓΚ 0
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 3 Ι 1 Η 0 ΓΥ 7 ΓΚ 3
    +/- 4 Β 12
    FORM
    D
    D
    W
    W
    W
    4
    Maccabi Haifa
    Maccabi Haifa
    Α 6
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 3 Ι 1 Η 2 ΓΥ 10 ΓΚ 6
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 2 Ι 0 Η 1 ΓΥ 5 ΓΚ 3
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 1 Ι 1 Η 1 ΓΥ 5 ΓΚ 3
    +/- 4 Β 10
    FORM
    W
    L
    W
    L
    W
    5
    Hapoel Nazareth Illit
    Hapoel Nazareth Illit
    Α 6
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 2 Ι 2 Η 2 ΓΥ 8 ΓΚ 7
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 1 Ι 2 Η 0 ΓΥ 4 ΓΚ 2
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 1 Ι 0 Η 2 ΓΥ 4 ΓΚ 5
    +/- 1 Β 8
    FORM
    W
    W
    L
    D
    L
    6
    Hapoel Tel Aviv
    Hapoel Tel Aviv
    Α 5
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 2 Ι 2 Η 1 ΓΥ 7 ΓΚ 6
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 1 Ι 0 Η 1 ΓΥ 2 ΓΚ 3
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 1 Ι 2 Η 0 ΓΥ 5 ΓΚ 3
    +/- 1 Β 8
    FORM
    W
    W
    D
    L
    D
    7
    Maccabi Netanya
    Maccabi Netanya
    Α 6
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 2 Ι 2 Η 2 ΓΥ 9 ΓΚ 9
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 1 Ι 0 Η 2 ΓΥ 5 ΓΚ 7
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 1 Ι 2 Η 0 ΓΥ 4 ΓΚ 2
    +/- 0 Β 8
    FORM
    L
    D
    L
    W
    W
    8
    Bnei Sakhnin
    Bnei Sakhnin
    Α 6
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 2 Ι 2 Η 2 ΓΥ 6 ΓΚ 6
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 1 Ι 1 Η 1 ΓΥ 4 ΓΚ 4
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 1 Ι 1 Η 1 ΓΥ 2 ΓΚ 2
    +/- 0 Β 8
    FORM
    L
    D
    D
    L
    W
    9
    Maccabi Tel Aviv
    Maccabi Tel Aviv
    Α 6
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 2 Ι 1 Η 3 ΓΥ 7 ΓΚ 11
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 2 Ι 1 Η 0 ΓΥ 4 ΓΚ 2
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 0 Η 3 ΓΥ 3 ΓΚ 9
    +/- -4 Β 7
    FORM
    D
    W
    L
    W
    L
    10
    Maccabi Petah Tikva
    Maccabi Petah Tikva
    Α 6
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 1 Ι 3 Η 2 ΓΥ 5 ΓΚ 6
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 1 Ι 2 Η 0 ΓΥ 4 ΓΚ 2
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 1 Η 2 ΓΥ 1 ΓΚ 4
    +/- -1 Β 6
    FORM
    D
    D
    L
    W
    L
    11
    Beitar Jerusalem
    Beitar Jerusalem
    Α 5
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 1 Ι 2 Η 2 ΓΥ 5 ΓΚ 6
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 0 Ι 2 Η 1 ΓΥ 2 ΓΚ 4
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 1 Ι 0 Η 1 ΓΥ 3 ΓΚ 2
    +/- -1 Β 5
    FORM
    L
    W
    D
    L
    D
    12
    Ironi Kiryat Shmona
    Ironi Kiryat Shmona
    Α 6
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 1 Ι 2 Η 3 ΓΥ 3 ΓΚ 6
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 1 Ι 0 Η 2 ΓΥ 1 ΓΚ 3
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 2 Η 1 ΓΥ 2 ΓΚ 3
    +/- -3 Β 5
    FORM
    L
    L
    W
    D
    L
    13
    Ashdod
    Ashdod
    Α 6
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 1 Ι 0 Η 5 ΓΥ 5 ΓΚ 10
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 1 Ι 0 Η 3 ΓΥ 4 ΓΚ 6
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 0 Η 2 ΓΥ 1 ΓΚ 4
    +/- -5 Β 3
    FORM
    L
    L
    W
    L
    L
    14
    Hapoel Katamon
    Hapoel Katamon
    Α 6
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 0 Ι 3 Η 3 ΓΥ 1 ΓΚ 8
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 0 Ι 1 Η 2 ΓΥ 1 ΓΚ 7
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 2 Η 1 ΓΥ 0 ΓΚ 1
    +/- -7 Β 3
    FORM
    L
    D
    D
    L
    L