Ludogorets Arena, Razgrad, grass, Cap.: 6500
V. Dambrauskas Lithuania, 07/01/1977
58
team logo
Ludogorets
Bulgaria
1945
  • Home

    Total matches

    Away

    4
    Νίκες
    0
    Ισοπ
    0
    Ήττες
    7
    Νίκες
    2
    Ισοπ
    0
    Ήττες
    1

    General Statistics

    Home Away Total
    Regular Season
    Γκολ Υπέρ 13 6 19
    Γκολ κατά 1 3 4
    Δεν δέχτηκε γκολ 3 0 3
    Δεν σκόραρε 0 1 1
    _TEAM_GS_LABEL_PENALTIES
    _TEAM_GS_LABEL_GOALS_CONCEDED_MINUTES
    Μ.Ο Γκολ υπέρ 3.25 2 2.71
    Μ.Ο Γκολ κατά 0.25 1 0.57
    Μ.Ο 1ου Γκολ υπέρ 23m 30m 25m
    Μ.Ο 1ου Γκολ κατά 40m 17m 34m
    Επιθέσεις ομάδας 820
    Επικίνδυνες επιθέσεις 600
    Μ.Ο Κατοχής μπάλας 62.43
    Φάουλ ομάδας 96
    Μ.Ο Φάουλ ομάδας/Παιχνίδι 13.71
    Οφσάιντ ομάδας 17
    Κόκκινη κάρτα 0
    Κίτρινη κάρτα 11
    Αποκρούσεις 0
    Σουτ εκτός εστίας 56
    Μ.Ο Σουτ εκτός εστίας/Παιχνίδι 8.00
    Σουτ στην εστία 42
    Μ.Ο Σουτ στην εστία/Παιχνίδι 6.00
    Μ.Ο κόρνερ ομάδας/Παιχνίδι 6.57
    Συνολικά Κόρνερ ομάδας 46
    Γκολ/Γκολ %
    Over (0,5)
    (1,5)
    (2,5)
    (3,5)
    (4,5)
    (5,5)
    100%
    100%
    75%
    50%
    25%
    0%
    100%
    66.67%
    66.67%
    66.67%
    0%
    0%
    100.00%
    83.34%
    70.84%
    58.34%
    12.50%
    0.00%
    _TEAM_GS_LABEL_AVG_PLAYER_RATING 0
    _TEAM_GS_LABEL_AVG_PLAYER_RATING_PER_MATCH 0
    _TEAM_GS_LABEL_TACKLES 0

    Top Scorers

    19
    P. Soteriou
    Attacker
    player
    Goals
    3
    32
    J. Gonçalves Leal Sá
    Defender
    player
    Goals
    2
    7
    A. Menezes Santana
    Midfielder
    player
    Goals
    1

    Γκολ / λεπτό στη διοργάνωση

  • Ομάδα

    71
    K. Kahlina
    Goalkeeper
    player
    Nationality
    Croatia
    Minutes
    270
    Appearences
    3
    Lineups
    3
    Substitutes on bench
    3
    Cleansheets
    1
    1
    S. Padt
    Goalkeeper
    player
    Nationality
    Netherlands
    Minutes
    360
    Appearences
    4
    Lineups
    4
    Substitutes on bench
    3
    Cleansheets
    2
    3
    A. Nedyalkov
    Defender
    player
    Nationality
    Bulgaria
    Minutes
    96
    Appearences
    2
    Lineups
    1
    Substitute in
    1
    Substitute out
    1
    Substitutes on bench
    2
    Cleansheets
    1
    4
    N. de Jesus Gusmão
    Defender
    player
    Nationality
    Brazil
    Minutes
    588
    Appearences
    7
    Lineups
    7
    Substitute out
    2
    Assists
    3
    Yellowcards
    2
    Cleansheets
    3
    5
    G. Terziev
    Defender
    player
    Nationality
    Bulgaria
    Minutes
    278
    Appearences
    4
    Lineups
    3
    Substitute in
    1
    Substitutes on bench
    4
    Yellowcards
    1
    Cleansheets
    3
    22
    J. Ikoko
    Defender
    player
    Nationality
    Congo DR
    Minutes
    57
    Appearences
    2
    Substitute in
    2
    Substitutes on bench
    4
    Cleansheets
    0
    24
    O. Verdon
    Defender
    player
    Nationality
    Benin
    Minutes
    90
    Appearences
    1
    Lineups
    1
    Substitutes on bench
    2
    Yellowcards
    1
    Cleansheets
    0
    32
    J. Gonçalves Leal Sá
    Defender
    player
    Nationality
    Portugal
    Minutes
    630
    Appearences
    7
    Lineups
    7
    Goals
    2
    Assists
    1
    Yellowcards
    1
    Cleansheets
    3
    30
    I. Plastun
    Defender
    player
    Nationality
    Ukraine
    Minutes
    360
    Appearences
    4
    Lineups
    4
    Substitutes on bench
    2
    Cleansheets
    1
    7
    A. Menezes Santana
    Midfielder
    player
    Nationality
    Brazil
    Minutes
    288
    Appearences
    6
    Lineups
    3
    Substitute in
    3
    Substitute out
    3
    Substitutes on bench
    3
    Goals
    1
    Cleansheets
    2
    13
    M. Tchibota
    Attacker
    player
    Nationality
    Congo
    Minutes
    286
    Appearences
    5
    Lineups
    3
    Substitute in
    2
    Substitute out
    2
    Substitutes on bench
    2
    Goals
    1
    Assists
    3
    Cleansheets
    3
    25
    S. Badji
    Midfielder
    player
    Nationality
    Senegal
    Minutes
    468
    Appearences
    7
    Lineups
    6
    Substitute in
    1
    Substitute out
    4
    Substitutes on bench
    1
    Cleansheets
    3
    64
    D. Yankov
    Midfielder
    player
    Nationality
    Bulgaria
    Minutes
    437
    Appearences
    7
    Lineups
    5
    Substitute in
    2
    Substitute out
    2
    Substitutes on bench
    2
    Goals
    1
    Yellowcards
    1
    Cleansheets
    3
    I. Orlinov Yordanov
    Midfielder
    player
    Nationality
    Bulgaria
    88
    W. Cristaldo Farias
    Midfielder
    player
    Nationality
    Brazil
    Minutes
    214
    Appearences
    4
    Lineups
    3
    Substitute in
    1
    Substitute out
    4
    Substitutes on bench
    1
    Goals
    1
    Assists
    1
    Cleansheets
    2
    95
    C. Oliveira Souza
    Midfielder
    player
    Nationality
    Brazil
    Minutes
    72
    Appearences
    3
    Substitute in
    3
    Substitutes on bench
    3
    Goals
    1
    Cleansheets
    2
    8
    J. Gonçalves Araújo
    Midfielder
    player
    Nationality
    Portugal
    Minutes
    372
    Appearences
    5
    Lineups
    4
    Substitute in
    1
    Substitute out
    1
    Substitutes on bench
    1
    Cleansheets
    2
    9
    H. Marín Escavy
    Attacker
    player
    Nationality
    Spain
    Minutes
    124
    Appearences
    5
    Substitute in
    5
    Substitutes on bench
    5
    Cleansheets
    2
    10
    E. Manu
    Attacker
    player
    Nationality
    Ghana
    Minutes
    405
    Appearences
    5
    Lineups
    5
    Substitute out
    2
    Goals
    3
    Yellowcards
    1
    Cleansheets
    2
    11
    K. Despodov
    Midfielder
    player
    Nationality
    Bulgaria
    Minutes
    216
    Appearences
    5
    Lineups
    2
    Substitute in
    3
    Substitute out
    1
    Substitutes on bench
    3
    Goals
    2
    Assists
    3
    Cleansheets
    3
    Penalties scores
    1
    19
    P. Soteriou
    Attacker
    player
    Nationality
    Cyprus
    Minutes
    241
    Appearences
    4
    Lineups
    3
    Substitute in
    1
    Substitute out
    2
    Substitutes on bench
    1
    Goals
    3
    Assists
    1
    Yellowcards
    1
    Cleansheets
    0
    Penalties scores
    1
    37
    B. Tekpetey
    Attacker
    player
    Nationality
    Ghana
    Minutes
    440
    Appearences
    7
    Lineups
    6
    Substitute in
    1
    Substitute out
    4
    Substitutes on bench
    1
    Goals
    3
    Assists
    2
    Yellowcards
    2
    Cleansheets
    3
    29
    D. Rotariu
    Attacker
    player
    Nationality
    Romania
    Minutes
    117
    Appearences
    2
    Lineups
    1
    Substitute in
    1
    Substitutes on bench
    1
    Goals
    1
    Cleansheets
    2
    6
    S. Pinas
    Defender
    player
    Nationality
    Netherlands
    Minutes
    506
    Appearences
    7
    Lineups
    6
    Substitute in
    1
    Substitute out
    2
    Substitutes on bench
    1
    Goals
    0
    Owngoals
    0
    Assists
    1
    Saves
    0
    Inside box saves
    0
    Dispossesed
    0
    Interceptions
    0
    Yellowcards
    1
    Yellowred
    0
    Redcards
    0
    Tackles
    0
    Blocks
    0
    Hit post
    0
    Cleansheets
    3
    Rating
    0.00
    Fouls committed
    0
    Fouls drawn
    0
    Crosses total
    0
    Crosses accurate
    0
    Dribbles attempts
    0
    Dribbles success
    0
    Dribbles dribbled past
    0
    Duels total
    0
    Duels won
    0
    Passes total
    0
    Passes key passes
    0
    Penalties won
    0
    Penalties scores
    0
    Penalties missed
    0
    Penalties committed
    0
    Penalties saves
    0
    Shots shots total
    0
    Shots shots on target
    0
    Shots shots off target
    0
    D. Mitkov
    Attacker
    player
    Nationality
    Bulgaria
    Substitutes on bench
    1
  • Προηγούμενα παιχνίδια

    Parva Liga

    Ludogorets

    team logo
    3
    :
    1
    team logo

    Botev Vratsa

    Bulgarian Cup

    Spartak Varna

    team logo
    0
    :
    1
    team logo

    Ludogorets

    Parva Liga

    Slavia Sofia

    team logo
    1
    :
    0
    team logo

    Ludogorets

    Europa League

    Midtjylland

    team logo
    1
    :
    1
    team logo

    Ludogorets

    Parva Liga

    Ludogorets

    team logo
    2
    :
    0
    team logo

    Cherno More


    Επόμενα παιχνίδια

    Club Friendlies

    Ludogorets

    team logo
    0
    :
    0
    team logo

    Qarabağ

    Club Friendlies

    Ludogorets

    team logo
    0
    :
    0
    team logo

    Shakhtar Donetsk

    Club Friendlies

    Ludogorets

    team logo
    0
    :
    0
    team logo

    Botoşani

    Parva Liga

    CSKA Sofia

    team logo
    0
    :
    0
    team logo

    Ludogorets

    Parva Liga

    Arda

    team logo
    0
    :
    0
    team logo

    Ludogorets

  • Βαθμολογία διοργάνωσης

    Regular Season

    Θέση Ομάδα
    A
    Ν Ι Η GS GA
    GD B
    FORM
    1
    Ludogorets
    Ludogorets
    Α 7
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 6 Ι 0 Η 1 ΓΥ 19 ΓΚ 4
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 4 Ι 0 Η 0 ΓΥ 13 ΓΚ 1
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 2 Ι 0 Η 1 ΓΥ 6 ΓΚ 3
    +/- 15 Β 18
    FORM
    W
    W
    W
    L
    W
    2
    Botev Plovdiv
    Botev Plovdiv
    Α 9
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 5 Ι 3 Η 1 ΓΥ 12 ΓΚ 8
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 5 Ι 0 Η 0 ΓΥ 10 ΓΚ 4
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 3 Η 1 ΓΥ 2 ΓΚ 4
    +/- 4 Β 18
    FORM
    W
    D
    W
    W
    D
    3
    Slavia Sofia
    Slavia Sofia
    Α 9
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 5 Ι 2 Η 2 ΓΥ 10 ΓΚ 7
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 3 Ι 1 Η 0 ΓΥ 6 ΓΚ 3
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 2 Ι 1 Η 2 ΓΥ 4 ΓΚ 4
    +/- 3 Β 17
    FORM
    W
    W
    D
    W
    L
    4
    CSKA Sofia
    CSKA Sofia
    Α 6
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 5 Ι 1 Η 0 ΓΥ 13 ΓΚ 6
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 2 Ι 1 Η 0 ΓΥ 4 ΓΚ 2
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 3 Ι 0 Η 0 ΓΥ 9 ΓΚ 4
    +/- 7 Β 16
    FORM
    W
    W
    D
    W
    W
    5
    Cherno More
    Cherno More
    Α 9
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 3 Ι 4 Η 2 ΓΥ 10 ΓΚ 8
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 1 Ι 2 Η 1 ΓΥ 3 ΓΚ 2
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 2 Ι 2 Η 1 ΓΥ 7 ΓΚ 6
    +/- 2 Β 13
    FORM
    W
    L
    L
    D
    D
    6
    Beroe
    Beroe
    Α 9
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 4 Ι 1 Η 4 ΓΥ 11 ΓΚ 12
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 3 Ι 1 Η 1 ΓΥ 4 ΓΚ 3
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 1 Ι 0 Η 3 ΓΥ 7 ΓΚ 9
    +/- -1 Β 13
    FORM
    W
    L
    W
    L
    D
    7
    Lokomotiv Sofia 1929
    Lokomotiv Sofia 1929
    Α 8
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 3 Ι 3 Η 2 ΓΥ 7 ΓΚ 10
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 3 Ι 0 Η 0 ΓΥ 4 ΓΚ 1
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 3 Η 2 ΓΥ 3 ΓΚ 9
    +/- -3 Β 12
    FORM
    L
    D
    W
    D
    W
    8
    Arda
    Arda
    Α 7
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 2 Ι 3 Η 2 ΓΥ 8 ΓΚ 5
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 1 Ι 1 Η 0 ΓΥ 4 ΓΚ 1
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 1 Ι 2 Η 2 ΓΥ 4 ΓΚ 4
    +/- 3 Β 9
    FORM
    L
    D
    L
    W
    D
    9
    Botev Vratsa
    Botev Vratsa
    Α 9
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 2 Ι 3 Η 4 ΓΥ 9 ΓΚ 15
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 1 Ι 3 Η 1 ΓΥ 5 ΓΚ 5
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 1 Ι 0 Η 3 ΓΥ 4 ΓΚ 10
    +/- -6 Β 9
    FORM
    L
    D
    L
    L
    L
    10
    CSKA 1948 Sofia
    CSKA 1948 Sofia
    Α 9
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 2 Ι 2 Η 5 ΓΥ 13 ΓΚ 18
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 2 Ι 1 Η 2 ΓΥ 11 ΓΚ 9
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 1 Η 3 ΓΥ 2 ΓΚ 9
    +/- -5 Β 8
    FORM
    L
    L
    W
    D
    W
    11
    Levski Sofia
    Levski Sofia
    Α 9
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 2 Ι 2 Η 5 ΓΥ 10 ΓΚ 15
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 2 Ι 1 Η 2 ΓΥ 6 ΓΚ 6
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 1 Η 3 ΓΥ 4 ΓΚ 9
    +/- -5 Β 8
    FORM
    L
    W
    D
    D
    L
    12
    Lokomotiv Plovdiv
    Lokomotiv Plovdiv
    Α 8
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 1 Ι 4 Η 3 ΓΥ 6 ΓΚ 8
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 0 Ι 2 Η 2 ΓΥ 4 ΓΚ 7
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 1 Ι 2 Η 1 ΓΥ 2 ΓΚ 1
    +/- -2 Β 7
    FORM
    L
    D
    D
    W
    D
    13
    Tsarsko selo
    Tsarsko selo
    Α 9
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 1 Ι 3 Η 5 ΓΥ 3 ΓΚ 9
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 1 Ι 2 Η 2 ΓΥ 2 ΓΚ 4
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 1 Η 3 ΓΥ 1 ΓΚ 5
    +/- -6 Β 6
    FORM
    W
    D
    L
    L
    L
    14
    OFK Pirin
    OFK Pirin
    Α 8
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 1 Ι 1 Η 6 ΓΥ 11 ΓΚ 17
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 1 Ι 1 Η 2 ΓΥ 9 ΓΚ 9
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 0 Η 4 ΓΥ 2 ΓΚ 8
    +/- -6 Β 4
    FORM
    L
    L
    L
    L
    D