Štadión Pasienky, Bratislava, grass, Cap.: 22500
V. Weiss Slovakia, 22/09/1964
113
team logo
Slovan Bratislava
Slovakia
1919
  • Home

    Total matches

    Away

    3
    Νίκες
    0
    Ισοπ
    0
    Ήττες
    5
    Νίκες
    1
    Ισοπ
    0
    Ήττες
    1

    General Statistics

    Home Away Total
    Regular Season
    Γκολ Υπέρ 11 6 17
    Γκολ κατά 2 3 5
    Δεν δέχτηκε γκολ 2 0 2
    Δεν σκόραρε 0 0 0
    _TEAM_GS_LABEL_PENALTIES
    _TEAM_GS_LABEL_GOALS_CONCEDED_MINUTES
    Μ.Ο Γκολ υπέρ 3.67 3 3.4
    Μ.Ο Γκολ κατά 0.67 1.5 1
    Μ.Ο 1ου Γκολ υπέρ 47m 49m 47m
    Μ.Ο 1ου Γκολ κατά 22m 8m 17m
    Επιθέσεις ομάδας 433
    Επικίνδυνες επιθέσεις 290
    Μ.Ο Κατοχής μπάλας 53.50
    Φάουλ ομάδας 51
    Μ.Ο Φάουλ ομάδας/Παιχνίδι 10.20
    Οφσάιντ ομάδας 7
    Κόκκινη κάρτα 0
    Κίτρινη κάρτα 7
    Αποκρούσεις 3
    Σουτ εκτός εστίας 45
    Μ.Ο Σουτ εκτός εστίας/Παιχνίδι 9.00
    Σουτ στην εστία 45
    Μ.Ο Σουτ στην εστία/Παιχνίδι 9.00
    Μ.Ο κόρνερ ομάδας/Παιχνίδι 6.40
    Συνολικά Κόρνερ ομάδας 32
    Γκολ/Γκολ 60%
    Over (0,5)
    (1,5)
    (2,5)
    (3,5)
    (4,5)
    (5,5)
    100%
    100%
    100%
    66.67%
    33.33%
    33.33%
    100%
    100%
    100%
    50%
    50%
    50%
    100.00%
    100.00%
    100.00%
    58.34%
    41.67%
    41.67%
    _TEAM_GS_LABEL_AVG_PLAYER_RATING 0
    _TEAM_GS_LABEL_AVG_PLAYER_RATING_PER_MATCH 0
    _TEAM_GS_LABEL_TACKLES 0

    Top Scorers

    18
    D. Hrnčár
    Midfielder
    player
    Goals
    5
    9
    I. Šaponjić
    Attacker
    player
    Goals
    2
    77
    A. Čavrić
    Attacker
    player
    Goals
    1

    Γκολ / λεπτό στη διοργάνωση

  • Ομάδα

    1
    A. Chovan
    Goalkeeper
    player
    Nationality
    Slovakia
    Minutes
    180
    Appearences
    2
    Lineups
    2
    Substitutes on bench
    2
    Cleansheets
    2
    22
    M. Ružinský
    Goalkeeper
    player
    Nationality
    Slovakia
    Substitutes on bench
    1
    30
    M. Šulla
    Goalkeeper
    player
    Nationality
    Slovakia
    31
    M. Trnovský
    Goalkeeper
    player
    Nationality
    Slovakia
    Minutes
    270
    Appearences
    3
    Lineups
    3
    Substitutes on bench
    2
    Cleansheets
    0
    4
    G. Kashia
    Defender
    player
    Nationality
    Georgia
    Minutes
    84
    Appearences
    1
    Lineups
    1
    Substitute out
    1
    Substitutes on bench
    1
    Yellowcards
    1
    Cleansheets
    1
    5
    R. Križan
    Defender
    player
    Nationality
    Slovakia
    Minutes
    196
    Appearences
    4
    Lineups
    2
    Substitute in
    2
    Substitute out
    1
    Substitutes on bench
    3
    Cleansheets
    1
    14
    M. Abena
    Defender
    player
    Nationality
    Netherlands
    Minutes
    196
    Appearences
    3
    Lineups
    2
    Substitute in
    1
    Substitute out
    2
    Substitutes on bench
    2
    Assists
    1
    Cleansheets
    1
    17
    J. Medvedev
    Defender
    player
    Nationality
    Czech Republic
    Minutes
    123
    Appearences
    2
    Lineups
    1
    Substitute in
    1
    Substitutes on bench
    1
    Cleansheets
    1
    25
    L. Pauschek
    Defender
    player
    Nationality
    Slovakia
    Substitutes on bench
    3
    36
    L. Lovat
    Defender
    player
    Nationality
    Brazil
    Minutes
    397
    Appearences
    5
    Lineups
    5
    Substitute out
    1
    Assists
    3
    Cleansheets
    2
    81
    V. De Marco Morlacchi
    Defender
    player
    Nationality
    Spain
    Minutes
    180
    Appearences
    2
    Lineups
    2
    Substitutes on bench
    3
    Cleansheets
    1
    3
    U. Agbo
    Midfielder
    player
    Nationality
    Nigeria
    Minutes
    424
    Appearences
    5
    Lineups
    5
    Substitute out
    1
    Substitutes on bench
    0
    Goals
    1
    Yellowcards
    1
    Cleansheets
    2
    7
    V. Weiss
    Attacker
    player
    Nationality
    Slovakia
    8
    D. Holman
    Midfielder
    player
    Nationality
    Hungary
    Minutes
    139
    Appearences
    3
    Lineups
    2
    Substitute in
    1
    Substitute out
    2
    Substitutes on bench
    1
    Goals
    1
    Assists
    1
    Cleansheets
    1
    Penalties scores
    1
    10
    I. Rabiu
    Midfielder
    player
    Nationality
    Nigeria
    21
    J. Zmrhal
    Midfielder
    player
    Nationality
    Czech Republic
    Minutes
    100
    Appearences
    3
    Lineups
    1
    Substitute in
    2
    Substitute out
    1
    Substitutes on bench
    2
    Goals
    1
    Assists
    1
    Cleansheets
    1
    16
    A. Mustafić
    Midfielder
    player
    Nationality
    Bosnia and Herzegovina
    Minutes
    412
    Appearences
    5
    Lineups
    5
    Substitute out
    2
    Assists
    3
    Yellowcards
    1
    Cleansheets
    2
    18
    D. Hrnčár
    Midfielder
    player
    Nationality
    Slovakia
    Minutes
    450
    Appearences
    5
    Lineups
    5
    Goals
    5
    Cleansheets
    2
    20
    J. Kankava
    Midfielder
    player
    Nationality
    Georgia
    Minutes
    20
    Appearences
    2
    Lineups
    0
    Substitute in
    2
    Substitutes on bench
    3
    Assists
    1
    Cleansheets
    2
    19
    A. Green
    Attacker
    player
    Nationality
    England
    Minutes
    281
    Appearences
    5
    Lineups
    3
    Substitute in
    2
    Substitute out
    2
    Substitutes on bench
    2
    Goals
    2
    Cleansheets
    2
    77
    A. Čavrić
    Attacker
    player
    Nationality
    Serbia
    Minutes
    177
    Appearences
    4
    Lineups
    3
    Substitute in
    1
    Substitute out
    3
    Substitutes on bench
    1
    Goals
    1
    Cleansheets
    1
    11
    T. Barseghyan
    Attacker
    player
    Nationality
    Armenia
    Minutes
    205
    Appearences
    4
    Lineups
    1
    Substitute in
    3
    Substitutes on bench
    3
    Goals
    1
    Assists
    1
    Yellowcards
    1
    Cleansheets
    2
    9
    I. Šaponjić
    Attacker
    player
    Nationality
    Serbia
    Minutes
    254
    Appearences
    5
    Lineups
    2
    Substitute in
    3
    Substitute out
    2
    Substitutes on bench
    3
    Goals
    2
    Yellowcards
    1
    Cleansheets
    2
    Penalties scores
    1
    J. de Kamps
    Midfielder
    player
    Nationality
    Netherlands
    M. Chobot
    Attacker
    player
    Nationality
    Slovakia
    2
    S. Voet
    Defender
    player
    Nationality
    Belgium
    Minutes
    284
    Appearences
    4
    Lineups
    4
    Substitute out
    2
    Substitutes on bench
    1
    Cleansheets
    1
    33
    J. Kucka
    Midfielder
    player
    Nationality
    Slovakia
    Minutes
    79
    Appearences
    3
    Substitute in
    3
    Substitutes on bench
    3
    Goals
    2
    Yellowcards
    1
    Cleansheets
    1
    35
    A. Hrdina
    Goalkeeper
    player
    Nationality
    Slovakia
    Substitutes on bench
    1
    24
    E. Ramírez Matheus
    Attacker
    player
    Nationality
    Venezuela
    Minutes
    218
    Appearences
    4
    Lineups
    3
    Substitute in
    1
    Substitute out
    3
    Substitutes on bench
    1
    Cleansheets
    2
    55
    Ž. Medved
    Attacker
    player
    Nationality
    Slovenia
    Minutes
    69
    Appearences
    3
    Lineups
    1
    Substitute in
    2
    Substitute out
    1
    Substitutes on bench
    2
    Cleansheets
    1
    70
    G. Chakvetadze
    Midfielder
    player
    Nationality
    Georgia
    Minutes
    212
    Appearences
    3
    Lineups
    2
    Substitute in
    1
    Substitute out
    1
    Substitutes on bench
    1
    Cleansheets
    1
  • Προηγούμενα παιχνίδια

    Fortuna Liga

    Liptovský Mikuláš

    team logo
    1
    :
    5
    team logo

    Slovan Bratislava

    Europa League

    Slovan Bratislava

    team logo
    2
    :
    2
    team logo

    Olympiakos Piraeus

    Fortuna Liga

    Slovan Bratislava

    team logo
    3
    :
    0
    team logo

    Skalica

    Europa League

    Olympiakos Piraeus

    team logo
    1
    :
    1
    team logo

    Slovan Bratislava

    Fortuna Liga

    Slovan Bratislava

    team logo
    4
    :
    2
    team logo

    Zemplín Michalovce


    Επόμενα παιχνίδια

    Europa Conference League

    Zrinjski

    team logo
    0
    :
    0
    team logo

    Slovan Bratislava

    Fortuna Liga

    Slovan Bratislava

    team logo
    0
    :
    0
    team logo

    Žilina

    Slovakia Cup

    Branč

    team logo
    0
    :
    0
    team logo

    Slovan Bratislava

    Europa Conference League

    Slovan Bratislava

    team logo
    0
    :
    0
    team logo

    Zrinjski

    Fortuna Liga

    Ružomberok

    team logo
    0
    :
    0
    team logo

    Slovan Bratislava

  • Βαθμολογία διοργάνωσης

    Regular Season

    Θέση Ομάδα
    A
    Ν Ι Η GS GA
    GD B
    FORM
    1
    Slovan Bratislava
    Slovan Bratislava
    Α 5
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 4 Ι 0 Η 1 ΓΥ 17 ΓΚ 5
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 3 Ι 0 Η 0 ΓΥ 11 ΓΚ 2
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 1 Ι 0 Η 1 ΓΥ 6 ΓΚ 3
    +/- 12 Β 12
    FORM
    L
    W
    W
    W
    W
    2
    DAC
    DAC
    Α 5
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 3 Ι 2 Η 0 ΓΥ 9 ΓΚ 2
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 3 Ι 0 Η 0 ΓΥ 8 ΓΚ 1
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 2 Η 0 ΓΥ 1 ΓΚ 1
    +/- 7 Β 11
    FORM
    W
    D
    W
    D
    W
    3
    Žilina
    Žilina
    Α 5
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 2 Ι 3 Η 0 ΓΥ 8 ΓΚ 4
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 2 Ι 1 Η 0 ΓΥ 6 ΓΚ 2
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 2 Η 0 ΓΥ 2 ΓΚ 2
    +/- 4 Β 9
    FORM
    D
    D
    W
    D
    W
    4
    Ružomberok
    Ružomberok
    Α 5
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 2 Ι 3 Η 0 ΓΥ 7 ΓΚ 4
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 0 Ι 2 Η 0 ΓΥ 2 ΓΚ 2
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 2 Ι 1 Η 0 ΓΥ 5 ΓΚ 2
    +/- 3 Β 9
    FORM
    W
    D
    D
    W
    D
    5
    Spartak Trnava
    Spartak Trnava
    Α 5
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 2 Ι 2 Η 1 ΓΥ 10 ΓΚ 5
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 1 Ι 2 Η 1 ΓΥ 6 ΓΚ 5
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 1 Ι 0 Η 0 ΓΥ 4 ΓΚ 0
    +/- 5 Β 8
    FORM
    W
    L
    D
    D
    W
    6
    Podbrezová
    Podbrezová
    Α 5
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 1 Ι 4 Η 0 ΓΥ 6 ΓΚ 5
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 1 Ι 1 Η 0 ΓΥ 2 ΓΚ 1
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 3 Η 0 ΓΥ 4 ΓΚ 4
    +/- 1 Β 7
    FORM
    W
    D
    D
    D
    D
    7
    Skalica
    Skalica
    Α 5
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 1 Ι 2 Η 2 ΓΥ 5 ΓΚ 8
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 1 Ι 1 Η 1 ΓΥ 3 ΓΚ 3
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 1 Η 1 ΓΥ 2 ΓΚ 5
    +/- -3 Β 5
    FORM
    L
    D
    W
    L
    D
    8
    Trenčín
    Trenčín
    Α 5
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 1 Ι 2 Η 2 ΓΥ 3 ΓΚ 7
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 1 Ι 1 Η 0 ΓΥ 3 ΓΚ 1
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 1 Η 2 ΓΥ 0 ΓΚ 6
    +/- -4 Β 5
    FORM
    D
    L
    L
    W
    D
    9
    Zemplín Michalovce
    Zemplín Michalovce
    Α 5
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 1 Ι 1 Η 3 ΓΥ 6 ΓΚ 12
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 1 Ι 0 Η 1 ΓΥ 2 ΓΚ 4
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 1 Η 2 ΓΥ 4 ΓΚ 8
    +/- -6 Β 4
    FORM
    W
    D
    L
    L
    L
    10
    Liptovský Mikuláš
    Liptovský Mikuláš
    Α 5
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 0 Ι 3 Η 2 ΓΥ 4 ΓΚ 9
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 0 Ι 2 Η 1 ΓΥ 2 ΓΚ 6
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 1 Η 1 ΓΥ 2 ΓΚ 3
    +/- -5 Β 3
    FORM
    L
    D
    D
    D
    L
    11
    Banska Bystrica
    Banska Bystrica
    Α 5
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 1 Ι 0 Η 4 ΓΥ 5 ΓΚ 13
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 0 Ι 0 Η 1 ΓΥ 2 ΓΚ 3
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 1 Ι 0 Η 3 ΓΥ 3 ΓΚ 10
    +/- -8 Β 3
    FORM
    L
    W
    L
    L
    L
    12
    Zlaté Moravce
    Zlaté Moravce
    Α 5
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 0 Ι 2 Η 3 ΓΥ 3 ΓΚ 9
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 0 Ι 2 Η 0 ΓΥ 3 ΓΚ 3
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 0 Η 3 ΓΥ 0 ΓΚ 6
    +/- -6 Β 2
    FORM
    L
    D
    L
    D
    L