Sinobo stadium, Praha, grass, Cap.: 21000
J. Trpišovský Czech Republic, 27/02/1976
32
team logo
Slavia Praha
Czech Republic
1892
  • Home

    Total matches

    Away

    1
    Νίκες
    0
    Ισοπ
    0
    Ήττες
    3
    Νίκες
    1
    Ισοπ
    0
    Ήττες
    1

    General Statistics

    Home Away Total
    Regular Season
    Γκολ Υπέρ 4 3 7
    Γκολ κατά 1 3 4
    Δεν δέχτηκε γκολ 0 0 0
    Δεν σκόραρε 0 1 1
    _TEAM_GS_LABEL_PENALTIES
    _TEAM_GS_LABEL_GOALS_CONCEDED_MINUTES
    Μ.Ο Γκολ υπέρ 4 1.5 2.33
    Μ.Ο Γκολ κατά 1 1.5 1.33
    Μ.Ο 1ου Γκολ υπέρ 10m 8m 9m
    Μ.Ο 1ου Γκολ κατά 55m 49m 53m
    Επιθέσεις ομάδας 341
    Επικίνδυνες επιθέσεις 283
    Μ.Ο Κατοχής μπάλας 64.00
    Φάουλ ομάδας 29
    Μ.Ο Φάουλ ομάδας/Παιχνίδι 9.67
    Οφσάιντ ομάδας 1
    Κόκκινη κάρτα 0
    Κίτρινη κάρτα 4
    Αποκρούσεις 0
    Σουτ εκτός εστίας 29
    Μ.Ο Σουτ εκτός εστίας/Παιχνίδι 9.67
    Σουτ στην εστία 20
    Μ.Ο Σουτ στην εστία/Παιχνίδι 6.67
    Μ.Ο κόρνερ ομάδας/Παιχνίδι 6.67
    Συνολικά Κόρνερ ομάδας 20
    Γκολ/Γκολ %
    Over (0,5)
    (1,5)
    (2,5)
    (3,5)
    (4,5)
    (5,5)
    100%
    100%
    100%
    100%
    100%
    0%
    100%
    50%
    50%
    50%
    50%
    0%
    100.00%
    75.00%
    75.00%
    75.00%
    75.00%
    0.00%
    _TEAM_GS_LABEL_AVG_PLAYER_RATING 0
    _TEAM_GS_LABEL_AVG_PLAYER_RATING_PER_MATCH 0
    _TEAM_GS_LABEL_TACKLES 0

    Top Scorers

    33
    D. Jurásek
    Midfielder
    player
    Goals
    2
    M. Usor
    player
    Goals
    1

    Γκολ / λεπτό στη διοργάνωση

  • Ομάδα

    1
    O. Kolář
    Goalkeeper
    player
    Nationality
    Czech Republic
    Substitutes on bench
    3
    28
    A. Mandous
    Goalkeeper
    player
    Nationality
    Czech Republic
    Minutes
    270
    Appearences
    3
    Lineups
    3
    Yellowcards
    2
    Cleansheets
    0
    31
    P. Kovář
    Goalkeeper
    player
    Nationality
    Czech Republic
    4
    A. Ousou
    Defender
    player
    Nationality
    Sweden
    Minutes
    90
    Appearences
    1
    Lineups
    1
    Substitutes on bench
    1
    Cleansheets
    0
    18
    J. Bořil
    Defender
    player
    Nationality
    Czech Republic
    30
    T. Kacharaba
    Defender
    player
    Nationality
    Ukraine
    Minutes
    150
    Appearences
    2
    Lineups
    2
    Substitute out
    1
    Substitutes on bench
    1
    Cleansheets
    0
    2
    D. Hovorka
    Defender
    player
    Nationality
    Czech Republic
    3
    T. Holeš
    Midfielder
    player
    Nationality
    Czech Republic
    Minutes
    127
    Appearences
    3
    Lineups
    1
    Substitute in
    2
    Substitutes on bench
    2
    Cleansheets
    0
    8
    L. Masopust
    Midfielder
    player
    Nationality
    Czech Republic
    Minutes
    102
    Appearences
    2
    Lineups
    1
    Substitute in
    1
    Substitute out
    1
    Substitutes on bench
    2
    Yellowcards
    1
    Cleansheets
    0
    10
    S. Plavšić
    Attacker
    player
    Nationality
    Serbia
    19
    O. Dorley
    Defender
    player
    Nationality
    Liberia
    Minutes
    90
    Appearences
    1
    Lineups
    1
    Cleansheets
    0
    23
    P. Ševčík
    Midfielder
    player
    Nationality
    Czech Republic
    Minutes
    162
    Appearences
    3
    Lineups
    2
    Substitute in
    1
    Substitute out
    2
    Substitutes on bench
    1
    Assists
    2
    Cleansheets
    0
    25
    J. Hromada
    Midfielder
    player
    Nationality
    Slovakia
    Minutes
    109
    Appearences
    2
    Lineups
    1
    Substitute in
    1
    Substitute out
    1
    Substitutes on bench
    1
    Cleansheets
    0
    27
    I. Traore
    Midfielder
    player
    Nationality
    Côte d'Ivoire
    Minutes
    102
    Appearences
    2
    Lineups
    1
    Substitute in
    1
    Substitute out
    1
    Substitutes on bench
    2
    Goals
    1
    Cleansheets
    0
    32
    O. Lingr
    Midfielder
    player
    Nationality
    Czech Republic
    Minutes
    108
    Appearences
    2
    Lineups
    1
    Substitute in
    1
    Substitute out
    1
    Substitutes on bench
    2
    Assists
    1
    Cleansheets
    0
    17
    L. Provod
    Midfielder
    player
    Nationality
    Czech Republic
    Minutes
    32
    Appearences
    1
    Substitute in
    1
    Substitutes on bench
    1
    Cleansheets
    0
    9
    P. Oladeji Olayinka
    Midfielder
    player
    Nationality
    Nigeria
    Minutes
    12
    Appearences
    1
    Substitute in
    1
    Substitutes on bench
    2
    Cleansheets
    0
    11
    S. Tecl
    Attacker
    player
    Nationality
    Czech Republic
    Minutes
    105
    Appearences
    2
    Lineups
    1
    Substitute in
    1
    Substitutes on bench
    2
    Cleansheets
    0
    26
    I. Schranz
    Midfielder
    player
    Nationality
    Slovakia
    Minutes
    70
    Appearences
    2
    Lineups
    1
    Substitute in
    1
    Substitute out
    1
    Substitutes on bench
    2
    Goals
    1
    Yellowcards
    1
    Cleansheets
    0
    20
    Y. Sor
    Attacker
    player
    Nationality
    Nigeria
    14
    D. Fila
    Attacker
    player
    Nationality
    Czech Republic
    Substitutes on bench
    2
    33
    D. Jurásek
    Midfielder
    player
    Nationality
    Czech Republic
    Minutes
    180
    Appearences
    2
    Lineups
    2
    Goals
    2
    Cleansheets
    0
    U. Moses Ekpai
    Attacker
    player
    Nationality
    Nigeria
    12
    E. Mendes Santos
    Defender
    player
    Nationality
    Portugal
    Minutes
    255
    Appearences
    3
    Lineups
    3
    Substitute out
    1
    Cleansheets
    0
    21
    D. Doudera
    Midfielder
    player
    Nationality
    Czech Republic
    Minutes
    156
    Appearences
    2
    Lineups
    2
    Substitute out
    1
    Substitutes on bench
    1
    Yellowcards
    1
    Cleansheets
    0
    22
    E. Paixao Da Silva
    Attacker
    player
    Nationality
    Brazil
    Minutes
    156
    Appearences
    2
    Lineups
    2
    Substitute out
    1
    Cleansheets
    0
    15
    V. Jurečka
    Attacker
    player
    Nationality
    Czech Republic
    Minutes
    148
    Appearences
    2
    Lineups
    2
    Substitute out
    1
    Assists
    1
    Cleansheets
    0
    29
    M. Valenta
    Midfielder
    player
    Nationality
    Czech Republic
    36
    M. Icha
    Midfielder
    player
    Nationality
    Czech Republic
    Minutes
    90
    Appearences
    1
    Lineups
    1
    Substitutes on bench
    1
    Goals
    1
    Assists
    1
    Cleansheets
    0
    5
    C. Tiéhi
    Midfielder
    player
    Nationality
    Côte d'Ivoire
    Minutes
    186
    Appearences
    3
    Lineups
    2
    Substitute in
    1
    Substitute out
    1
    Substitutes on bench
    1
    Cleansheets
    0
    34
    J. Sirotník
    Goalkeeper
    player
    Nationality
    Czech Republic
    35
    M. Jurásek
    Attacker
    player
    Nationality
    Czech Republic
    Minutes
    108
    Appearences
    2
    Lineups
    1
    Substitute in
    1
    Substitutes on bench
    2
    Cleansheets
    0
  • Προηγούμενα παιχνίδια

    Fortuna Liga

    Jablonec

    team logo
    2
    :
    3
    team logo

    Slavia Praha

    Europa Conference League

    Panathinaikos

    team logo
    1
    :
    1
    team logo

    Slavia Praha

    Fortuna Liga

    Slavia Praha

    team logo
    4
    :
    1
    team logo

    Zlín

    Europa Conference League

    Slavia Praha

    team logo
    2
    :
    0
    team logo

    Panathinaikos

    Fortuna Liga

    Hradec Králové

    team logo
    1
    :
    0
    team logo

    Slavia Praha


    Επόμενα παιχνίδια

    Europa Conference League

    Raków Częstochowa

    team logo
    0
    :
    0
    team logo

    Slavia Praha

    Fortuna Liga

    Slavia Praha

    team logo
    0
    :
    0
    team logo

    Pardubice

    Europa Conference League

    Slavia Praha

    team logo
    0
    :
    0
    team logo

    Raków Częstochowa

    Fortuna Liga

    Zbrojovka Brno

    team logo
    0
    :
    0
    team logo

    Slavia Praha

    Fortuna Liga

    Slavia Praha

    team logo
    0
    :
    0
    team logo

    Teplice

  • Βαθμολογία διοργάνωσης

    Regular Season

    Θέση Ομάδα
    A
    Ν Ι Η GS GA
    GD B
    FORM
    1
    Bohemians 1905
    Bohemians 1905
    Α 3
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 2 Ι 1 Η 0 ΓΥ 7 ΓΚ 3
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 0 Ι 1 Η 0 ΓΥ 3 ΓΚ 3
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 2 Ι 0 Η 0 ΓΥ 4 ΓΚ 0
    +/- 4 Β 7
    FORM
    W
    D
    W
    2
    Zbrojovka Brno
    Zbrojovka Brno
    Α 3
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 2 Ι 1 Η 0 ΓΥ 7 ΓΚ 3
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 1 Ι 1 Η 0 ΓΥ 5 ΓΚ 3
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 1 Ι 0 Η 0 ΓΥ 2 ΓΚ 0
    +/- 4 Β 7
    FORM
    D
    W
    W
    3
    Viktoria Plzeň
    Viktoria Plzeň
    Α 3
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 2 Ι 1 Η 0 ΓΥ 6 ΓΚ 4
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 1 Ι 0 Η 0 ΓΥ 2 ΓΚ 1
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 1 Ι 1 Η 0 ΓΥ 4 ΓΚ 3
    +/- 2 Β 7
    FORM
    D
    W
    W
    4
    Slovan Liberec
    Slovan Liberec
    Α 3
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 2 Ι 0 Η 1 ΓΥ 8 ΓΚ 4
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 1 Ι 0 Η 0 ΓΥ 5 ΓΚ 1
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 1 Ι 0 Η 1 ΓΥ 3 ΓΚ 3
    +/- 4 Β 6
    FORM
    W
    W
    L
    5
    Slavia Praha
    Slavia Praha
    Α 3
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 2 Ι 0 Η 1 ΓΥ 7 ΓΚ 4
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 1 Ι 0 Η 0 ΓΥ 4 ΓΚ 1
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 1 Ι 0 Η 1 ΓΥ 3 ΓΚ 3
    +/- 3 Β 6
    FORM
    L
    W
    W
    6
    Sparta Praha
    Sparta Praha
    Α 3
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 2 Ι 0 Η 1 ΓΥ 5 ΓΚ 2
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 1 Ι 0 Η 1 ΓΥ 3 ΓΚ 2
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 1 Ι 0 Η 0 ΓΥ 2 ΓΚ 0
    +/- 3 Β 6
    FORM
    L
    W
    W
    7
    Slovácko
    Slovácko
    Α 3
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 1 Ι 2 Η 0 ΓΥ 5 ΓΚ 4
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 1 Ι 0 Η 0 ΓΥ 1 ΓΚ 0
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 2 Η 0 ΓΥ 4 ΓΚ 4
    +/- 1 Β 5
    FORM
    D
    W
    D
    8
    České Budějovice
    České Budějovice
    Α 3
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 1 Ι 1 Η 1 ΓΥ 4 ΓΚ 4
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 0 Ι 1 Η 1 ΓΥ 2 ΓΚ 4
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 1 Ι 0 Η 0 ΓΥ 2 ΓΚ 0
    +/- 0 Β 4
    FORM
    W
    L
    D
    9
    Baník Ostrava
    Baník Ostrava
    Α 3
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 1 Ι 1 Η 1 ΓΥ 6 ΓΚ 7
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 1 Ι 0 Η 1 ΓΥ 3 ΓΚ 4
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 1 Η 0 ΓΥ 3 ΓΚ 3
    +/- -1 Β 4
    FORM
    L
    D
    W
    10
    Sigma Olomouc
    Sigma Olomouc
    Α 3
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 1 Ι 0 Η 2 ΓΥ 3 ΓΚ 4
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 0 Ι 0 Η 1 ΓΥ 0 ΓΚ 2
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 1 Ι 0 Η 1 ΓΥ 3 ΓΚ 2
    +/- -1 Β 3
    FORM
    W
    L
    L
    11
    Hradec Králové
    Hradec Králové
    Α 3
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 1 Ι 0 Η 2 ΓΥ 2 ΓΚ 3
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 1 Ι 0 Η 1 ΓΥ 2 ΓΚ 2
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 0 Η 1 ΓΥ 0 ΓΚ 1
    +/- -1 Β 3
    FORM
    W
    L
    L
    12
    Pardubice
    Pardubice
    Α 3
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 1 Ι 0 Η 2 ΓΥ 3 ΓΚ 5
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 1 Ι 0 Η 1 ΓΥ 2 ΓΚ 3
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 0 Η 1 ΓΥ 1 ΓΚ 2
    +/- -2 Β 3
    FORM
    L
    L
    W
    13
    Mladá Boleslav
    Mladá Boleslav
    Α 3
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 0 Ι 2 Η 1 ΓΥ 3 ΓΚ 5
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 0 Ι 1 Η 0 ΓΥ 2 ΓΚ 2
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 1 Η 1 ΓΥ 1 ΓΚ 3
    +/- -2 Β 2
    FORM
    D
    D
    L
    14
    Jablonec
    Jablonec
    Α 3
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 0 Ι 1 Η 2 ΓΥ 4 ΓΚ 8
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 0 Ι 0 Η 2 ΓΥ 2 ΓΚ 6
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 1 Η 0 ΓΥ 2 ΓΚ 2
    +/- -4 Β 1
    FORM
    L
    D
    L
    15
    Teplice
    Teplice
    Α 3
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 0 Ι 1 Η 2 ΓΥ 3 ΓΚ 8
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 0 Ι 1 Η 1 ΓΥ 2 ΓΚ 3
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 0 Η 1 ΓΥ 1 ΓΚ 5
    +/- -5 Β 1
    FORM
    D
    L
    L
    16
    Zlín
    Zlín
    Α 3
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 0 Ι 1 Η 2 ΓΥ 2 ΓΚ 7
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 0 Ι 1 Η 0 ΓΥ 0 ΓΚ 0
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 0 Η 2 ΓΥ 2 ΓΚ 7
    +/- -5 Β 1
    FORM
    D
    L
    L