MyBanka BetLeague BetHelp BetExpress
Σύγκριση αποδόσεων » »
ΏραΑγώνας1Χ2Γκανιότα 
 
Algeria : Division 1Algeria : Division 1
16:00CR BELOUIZDAD - ES SETIF3.022.912.477.38%
17:00RC REZILANE - USM ALGER2.193.013.626.11%
17:00MC ALGER - JS KABYLIE1.703.625.185.44%
 
Argentina : Primera B NacionalArgentina : Primera B Nacional
20:30FLANDRIA - ATLETICO PARANA2.162.913.925.81%
21:00NUEVA CHICAGO - CRUCERO DEL NORTE1.663.426.035.72%
23:05INSTITUTO - CHACARITA JUNIORS2.463.013.115.68%
00:00DEPORTIVO SANTAMARINA - BROWN DE ADROGUE2.513.013.015.91%
 
Argentina : Primera B MetropolitanaArgentina : Primera B Metropolitana
18:05DEPORTIVO MORON - COMUNICACIONES2.112.914.026.22%
18:45BARRACAS CENTRAL - CA DEFENSORES DE BELGRANO2.563.012.896.44%
21:00EXCURSIONISTAS - ATLANTA4.023.111.967.45%
 
Argentina : Primera DivisionArgentina : Primera Division
21:00BANFIELD - UNION DE SANTA FE2.263.103.544.54%
21:05ROSARIO CENTRAL - TIGRE1.903.354.524.40%
23:00SAN LORENZO - QUILMES1.603.826.284.40%
23:15GIMNASIA LP - SARMIENTO1.903.224.774.45%
01:05RACING CLUB - GODOY CRUZ1.683.705.783.71%
01:30ATLETICO RAFAELA - ESTUDIANTES2.813.112.704.56%
 
Australia : Northern New South WalesAustralia : Northern New South Wales
06:30CHARLESTOWN CITY BLUES - LAKE MACQUARIE1.754.853.059.54%
06:30WESTON WORKERS - LAMBTON JAFFAS FC3.015.021.749.60%
 
Australia : New South Wales Premier LeagueAustralia : New South Wales Premier League
07:00WOLLONGONG WOLVES - MANLY UNITED3.624.021.817.19%
 
Australia : QueenslandAustralia : Queensland
07:00SUNSHINE COAST - BRISBANE OLYMPIC UNITED15.007.001.204.11%
 
Australia : Victorian Premier League OneAustralia : Victorian Premier League One
07:00WERRIBEE CITY - BENDIGO CITY FC1.226.509.507.19%
07:00MORELAND CITY FC - BALLARAT RED DEVILS1.754.003.509.68%
 
Australia : Victorian Premier LeagueAustralia : Victorian Premier League
11:00HUME CITY - BULLEEN LIONS1.574.525.025.43%
 
Australia : Western Australian LeagueAustralia : Western Australian League
09:00ECU JOONDALUP - SORRENTO2.303.852.508.64%
 
Austria : Regionalliga : EastAustria : Regionalliga : East
19:00NEUSIEDL - RITZING5.234.481.449.82%
 
Austria : Regionalliga : MiddleAustria : Regionalliga : Middle
15:30WOLFSBERG - DEUTSCHLANDSBERGER SC5.654.851.456.79%
17:00UNION GUNTERN - ATSV STADL PAURA2.213.772.648.80%
20:00SV LAFNITZ - HARTBERG2.303.732.469.86%
 
Austria : Regionalliga : WestAustria : Regionalliga : West
16:30ALTACH AMA - PINZGAU SAALFELDEN1.963.623.218.92%
17:00DORNBIRN - HOHENEMS1.773.643.739.73%
17:00HARD - USC EUGENDORF1.913.593.269.82%
17:00ST. JOHANN - SCHWAZ1.644.043.9410.00%
18:00SV AUSTRIA SALZBURG - USK ANIF/SALZBURG (AM)6.425.571.299.95%
 
Brazil : Pernambucano : 2nd Group StageBrazil : Pernambucano : 2nd Group Stage
21:00NAUTICO - BELO JARDIM1.454.116.418.17%
 
Brazil : Campeonato Carioca : Taca RioBrazil : Campeonato Carioca : Taca Rio
20:30PORTUGUESA RJ - MADUREIRA RJ3.323.262.068.54%
23:30VOLTA REDONDA RJ - NOVA IGUACU2.153.253.267.37%
 
Brazil : Gaucho : Division 1Brazil : Gaucho : Division 1
00:00GREMIO - JUVENTUDE1.454.026.538.39%
 
Brazil : Mineiro IBrazil : Mineiro I
23:30AMERICA MG - TRICORDIANO1.543.775.788.06%
01:00CALDENSE - DEMOCRATA GV1.493.856.248.35%
 
Brazil : Campeonato PaulistaBrazil : Campeonato Paulista
20:05SANTO ANDRE - SANTOS FC8.044.521.405.65%
21:00PALMEIRAS - AUDAX SAO PAULO1.454.156.008.87%
21:00LINENSE - SAO BERNARDO2.403.252.758.09%
23:30NOVORIZONTINO - MIRASSOL2.153.423.117.33%
00:00FERROVIARIA - ITUANO2.353.153.155.70%
 
Brazil : Campeonato Paulista : Segunda DivisaoBrazil : Campeonato Paulista : Segunda Divisao
21:00MOGI MIRIM - CA PENAPOLENSE2.613.422.457.72%
00:00BATATAIS - CAPIVARIANO1.653.366.535.38%
 
Chile : Primera B : ClausuraChile : Primera B : Clausura
17:00DEPORTES COPIAPO - RANGERS TALCA1.933.213.878.09%
22:00SANTIAGO MORNING - COQUIMBO UNIDO2.273.013.267.36%
22:00DEPORTES VALDIVIA - IBERIA2.163.213.217.92%
00:00DEPORTES LA SERENA - UNION LA CALERA1.514.225.278.17%
 
Colombia : Primera B : Torneo IColombia : Primera B : Torneo I
22:15FORTALEZA FC - LEONES1.933.313.777.88%
00:30DEPORTIVO PEREIRA - VALLEDUPAR1.433.947.368.17%
01:00REAL SANTANDER - BOGOTA FC1.633.785.425.89%
 
Colombia : Liga Postobon : AperturaColombia : Liga Postobon : Apertura
22:15ATLETICO HUILA - TOLIMA2.513.013.015.91%
01:00SANTA FE - MILLONARIOS2.313.233.324.19%
02:45ATLETICO JUNIOR - CD JAGUARES1.404.428.255.82%
 
Costa Rica : Primera Division : ClausuraCosta Rica : Primera Division : Clausura
02:00LD ALAJUELENSE - BELEN SIGLO XXI1.583.915.536.50%
05:00MUNICIPAL PEREZ ZELEDON - DEPORTIVA CARMELITA1.703.604.816.88%
 
Croatia : Druga HNLCroatia : Druga HNL
16:00HNK GORICA - NK DUGOPOLJE1.543.635.659.24%
16:30DINAMO ZAGREB II - LUCKO1.533.605.639.83%
16:30SOLIN - SIBENIK1.543.625.529.65%
16:30NOVIGRAD - NK ZAGREB1.543.785.219.57%
16:30RUDES - DRAGOVOLJAC1.453.926.099.83%
16:30NK RADNIK SESVETE - IMOTSKI1.454.026.119.26%
 
Denmark : Danmarksserien : Group 2Denmark : Danmarksserien : Group 2
14:00B 1908 - SKOVSHOVED3.713.961.709.93%
16:00AB TARNBY - FREMAD VALBY1.444.065.909.93%
 
Denmark : 2nd Division : PlayoffsDenmark : 2nd Division : Playoffs
15:00DALUM - HVIDOVRE1.893.333.5510.00%
16:00AARHUS FREMAD - BK MARIENLYST3.423.621.928.21%
16:00BRONSHOJ BK - KOLDING IF2.643.432.398.15%
16:00BRABRAND - B 93 COPENHAGEN1.733.624.357.76%
16:00FREDENSBORG BI - VEJGAARD1.863.623.628.27%
16:00MIDDELFART G OG BK - HIK2.013.623.217.86%
16:00FC SYDVEST 05 - HOLBAEK2.113.533.018.21%
16:00JUMMERBUGT FC - SVENDBORG1.265.508.508.52%
16:00NAESBY - ODDER IGF2.133.523.017.90%
 
Denmark : Ynglinge-LigaenDenmark : Ynglinge-Ligaen
14:00VEJLE (Y) - MIDTJYLLAND (Y)6.535.781.308.71%
 
El Salvador : Primera Division : ClausuraEl Salvador : Primera Division : Clausura
23:00CD AGUILA - ISIDRO METAPAN2.263.312.908.21%
23:15CD DRAGONS - UES2.263.262.918.50%
 
England : League OneEngland : League One
15:35SWINDON TOWN - MILLWALL4.263.811.853.64%
17:00COVENTRY CITY - BRISTOL ROVERS3.823.522.111.94%
17:00CHESTERFIELD - ROCHDALE4.244.021.910.81%
17:00GILLINGHAM - PETERBOROUGH UNITED3.123.722.312.17%
17:00AFC WIMBLEDON - SOUTHEND UNITED3.013.322.611.63%
17:00NORTHAMPTON TOWN - OXFORD UNITED2.783.432.455.61%
17:00OLDHAM ATHLETIC - SHEFFIELD UNITED6.133.931.565.54%
17:00BURY - FLEETWOOD TOWN2.813.222.812.18%
17:00SHREWSBURY TOWN - BOLTON WANDERERS3.773.322.260.89%
17:05PORT VALE - MILTON KEYNES DONS3.903.502.023.58%
 
England : League TwoEngland : League Two
17:00CRAWLEY TOWN - LEYTON ORIENT2.013.723.922.10%
17:00BARNET - CHELTENHAM TOWN2.463.423.121.90%
17:00EXETER CITY - YEOVIL TOWN1.763.925.022.20%
17:00MORECAMBE - MANSFIELD TOWN5.283.821.761.90%
17:00CARLISLE UNITED - CREWE ALEXANDRA2.203.403.156.20%
17:00CAMBRIDGE UNITED - STEVENAGE2.613.423.000.88%
17:00COLCHESTER UNITED - LUTON TOWN3.423.422.311.74%
17:00BLACKPOOL - HARTLEPOOL UNITED1.603.905.745.27%
17:00PORTSMOUTH - NEWPORT COUNTY1.424.357.755.94%
17:00WYCOMBE WANDERERS - NOTTS COUNTY2.003.303.855.91%
17:00ACCRINGTON STANLEY - GRIMSBY TOWN1.863.824.522.02%
 
England : Conference : NorthEngland : Conference : North
17:00BOSTON UTD - SALFORD CITY4.003.601.807.69%
17:00BRADFORD PARK AVENUE - ALTRINCHAM1.963.453.408.61%
17:00KIDDERMINSTER HARRIERS - HARROGATE1.623.854.957.33%
17:00STALYBRIDGE - WORCESTER2.253.623.114.05%
17:00GAINSBOROUGH - DARLINGTON4.224.221.715.55%
17:00FC UNITED OF MANCHESTER - HALIFAX TOWN3.403.501.978.04%
17:00GLOUCESTER CITY - ALFRETON TOWN1.963.773.525.62%
17:00STOCKPORT - TAMWORTH1.654.025.025.13%
17:00CHORLEY - CURZON ASHTON FC1.803.503.958.63%
17:00NUNEATON TOWN - AFC FYLDE4.773.821.754.11%
17:00BRACKLEY TOWN - TELFORD1.513.907.544.88%
 
England : ConferenceEngland : Conference
14:15LINCOLN - FOREST GREEN ROVERS2.303.423.114.65%
17:00DAGENHAM AND REDBRIDGE - YORK CITY2.003.503.556.31%
17:00GUISELEY - DOVER3.113.302.315.44%
17:00WOKING - MAIDSTONE UNITED2.413.422.815.94%
17:00EASTLEIGH - GATESHEAD FC3.113.422.304.65%
17:00TRANMERE ROVERS - BRAINTREE TOWN1.354.8011.053.81%
17:00WREXHAM - TORQUAY UNITED1.923.524.154.39%
17:00MACCLESFIELD TOWN - ALDERSHOT TOWN2.003.303.706.83%
17:00SOLIHULL MOORS - BARROW3.103.252.306.11%
17:00SOUTHPORT - BOREHAM WOOD3.773.302.104.26%
17:05SUTTON UNITED - NORTH FERRIBY UNITED1.414.508.544.63%
17:05BROMLEY - CHESTER FC2.113.423.425.55%
 
England : Conference : SouthEngland : Conference : South
17:00WELLING UNITED - HUNGERFORD TOWN2.763.202.457.66%
17:00MARGATE - EASTBOURNE BOROUGH3.953.751.758.36%
17:00CHELMSFORD - GOSPORT BOROUGH1.187.0013.006.30%
17:00TRURO CITY - WHITEHAWK2.413.522.765.78%
17:00BATH CITY - WEALDSTONE2.203.623.223.97%
17:00BISHOPS STORTFORD - MAIDENHEAD UTD10.505.751.256.47%
17:00OXFORD CITY - POOLE TOWN3.013.522.265.55%
17:00HAMPTON N RICHMOND - EBBSFLEET UNITED3.603.501.908.24%
17:00ST. ALBANS - DARTFORD4.053.821.767.14%
17:05CONCORD RANGERS - HEMEL HEMPSTEAD2.353.622.894.56%
17:10WESTON SUPER MARE - EAST THURROCK UNITED2.213.773.054.36%
 
England : Northern Premier LeagueEngland : Northern Premier League
17:00SUTTON COLDFIELD TOWN - BARWELL2.823.772.118.58%
17:00CORBY TOWN - MARINE2.153.772.857.51%
17:00COALVILLE - WORKINGTON2.603.772.307.80%
17:00SKELMERSDALE UNITED - BUXTON FC9.005.251.306.61%
17:00SPENNYMOOR TOWN FC - HALESOWEN TOWN1.415.025.528.22%
17:00MATLOCK TOWN - ASHTON UNITED2.014.022.957.86%
17:00STOURBRIDGE - GRANTHAM TOWN1.684.024.068.28%
17:00NANTWICH TOWN - WHITBY1.813.823.658.11%
17:00ILKESTON FC - FRICKLEY ATHLETIC2.633.432.398.27%
17:00MICKLEOVER SPORTS - STAFFORD RANGERS2.014.022.957.86%
17:00BLYTH SPARTANS - RUSHALL OLYMPIC1.404.776.257.74%
17:00WARRINGTON - HEDNESFORD1.754.023.857.40%
 
England : Ryman Premier LeagueEngland : Ryman Premier League
17:00METROPOLITAN POLICE - MERSTHAM2.053.653.107.78%
17:00HARROW BOROUGH - STAINES TOWN2.153.602.908.06%
17:00TONBRIDGE ANGELS - HARLOW TOWN1.803.803.608.80%
17:00GRAYS ATHLETIC - ENFIELD TOWN3.603.851.818.26%
17:00BURGESS HILL TOWN - KINGSTONIAN1.983.842.999.08%
17:00LEATHERHEAD - WINGATE FINCHLEY2.853.582.139.07%
17:00LOWESTOFT TOWN - FOLKESTONE1.704.084.037.53%
17:00LEISTON FC - WORTHING1.504.205.507.97%
17:00NEEDHAM MARKET - HAVANT WATERLOOVILLE2.453.602.458.60%
17:00DULWICH HAMLET - BILLERICAY TOWN2.453.552.508.24%
17:00AFC SUDBURY - HENDON2.283.552.649.01%
17:00BOGNOR REGIS TOWN - CANVEY ISLAND1.434.445.659.22%
 
England : Southern Premier LeagueEngland : Southern Premier League
17:00MERTHYR - CAMBRIDGE CITY1.364.846.588.58%
17:00ST. IVES TOWN FC - BASINGSTOKE2.253.822.657.71%
17:00WEYMOUTH - KINGS LANGLEY FC1.754.203.657.71%
17:00KINGS LYNN - DUNSTABLE TOWN FC2.203.772.757.70%
17:00CINDERFORD TOWN - KETTERING TOWN3.403.901.858.35%
17:00HITCHIN TOWN - LEAMINGTON2.203.822.806.84%
17:00STRATFORD TOWN - BANBURY UNITED2.623.772.278.04%
17:00CHESHAM UNITED - CHIPPENHAM TOWN3.223.771.958.14%
17:00BIGGLESWADE TOWN - DORCHESTER TOWN1.684.223.868.36%
17:00CIRENCESTER TOWN - REDDITCH UTD2.273.802.539.00%
17:00FROME TOWN - SLOUGH2.533.792.279.06%
 
UEFA : U17 European Championship Qualifying : Elite Round : Group 1UEFA : U17 European Championship Qualifying : Elite Round : Group 1
11:00GERMANY - U17 - FINLAND - U171.088.2816.709.63%
14:30TURKEY U17 - ARMENIA - U171.068.8020.069.66%
 
UEFA : U17 European Championship Qualifying : Elite Round : Group 6UEFA : U17 European Championship Qualifying : Elite Round : Group 6
12:00FRANCE - U17 - UKRAINE - U171.364.356.949.85%
16:30SWEDEN - U17 - AUSTRIA - U173.133.232.089.90%
 
UEFA : U17 European Championship Qualifying : Elite Round : Group 7UEFA : U17 European Championship Qualifying : Elite Round : Group 7
16:00ENGLAND - U17 - SLOVENIA - U171.225.0910.789.82%
16:00BOSNIA HERZEGOVINA - U17 - CZECH REPUBLIC - U172.393.192.649.96%
 
UEFA : U19 European Championship Qualifying : Elite Round : Group BUEFA : U19 European Championship Qualifying : Elite Round : Group B
12:00GERMANY - U19 - SERBIA - U191.454.455.758.11%
15:00GREECE - U19 - FINLAND - U192.723.122.379.92%
15:00SWEDEN - U19 - IRELAND - U192.613.142.459.89%
16:00CROATIA - U19 - POLAND - U191.873.383.599.84%
16:00ITALY - U19 - BELGIUM - U192.833.202.259.93%
17:00SLOVAKIA - U19 - CYPRUS - U191.384.166.8410.01%
18:00NETHERLANDS - U19 - UKRAINE - U191.653.804.657.77%
18:00TURKEY - U19 - PORTUGAL - U194.113.461.739.94%
 
France : Championnat NationalFrance : Championnat National
16:00DUNKERQUE - CONCARNEAU1.813.424.406.73%
 
France : Championnat de France Amateurs : Group AFrance : Championnat de France Amateurs : Group A
19:00MANTES LA VILLE - PARIS SAINT GERMAIN B2.763.012.419.87%
19:00TRELISSAC - NANTES B2.113.113.219.67%
 
France : Championnat de France Amateurs : Group DFrance : Championnat de France Amateurs : Group D
19:00MONACO B - MARIGNANE2.313.013.117.98%
 
Germany : Oberliga : Bayern NorthGermany : Oberliga : Bayern North
15:00VFB EICHSTATT - VFL FROHNLACH1.089.0017.008.75%
15:00VIKTORIA ASCHAFFENBURG - TSV AUBSTADT1.923.773.119.72%
16:00SC ELTERSDORF - SV ERLENBACH1.684.033.779.80%
16:00ASV NEUMARKT - FC AMBERG1.733.763.769.91%
16:00ANSBACH - WURZBURGER KICKERS II3.524.021.739.98%
16:00FC SAND - DJK DON BOSKO BAMBERG1.764.033.429.81%
17:00TSV GROSSBARDORF - SPVGG WEIDEN1.454.545.049.77%
17:00ALEMANNIA HAIBACH - WURZBURG2.764.022.019.80%
 
Germany : Oberliga : Bayern SouthGermany : Oberliga : Bayern South
15:00FC SONTHOFEN - GUNDELFINGEN1.634.044.049.79%
15:00BCF WOLFRATSHAUSEN - SPVGG HANKOFEN-HAILING2.013.553.049.76%
15:00TSV LANDSBERG - TSV DACHAU2.764.022.019.80%
15:00SV HEIMSTETTEN - TSV RAIN/LECH2.253.762.509.94%
15:00FC UNTERFOHRING - TSV KOTTERN1.255.557.5810.08%
15:30FC ISMANING - TSV SCHWABMUNCHEN2.993.991.9010.02%
16:00DJK VILZING - JAHN REGENSUBRG II2.513.612.309.93%
16:00TSV BOGEN - SV PULLACH6.125.061.349.69%
 
Germany : 3 LigaGermany : 3 Liga
15:00JAHN REGENSBURG - OSNABRUCK1.763.554.168.28%
15:00PREUSSEN MUNSTER - AALEN2.552.972.807.92%
15:00SONNENHOF GROSSASPACH - FSV ZWICKAU2.003.303.557.81%
15:00RW ERFURT - MAINZ 05 II2.163.053.368.13%
15:00CHEMNITZER FC - DUISBURG2.353.053.007.98%
15:00HANSA ROSTOCK - PADERBORN2.053.113.657.69%
15:00FSV FRANKFURT - SPORTFREUNDE LOTTE2.253.133.177.36%
15:00HALLESCHER FC - FORTUNA KOLN1.703.504.707.98%
15:10HOLSTEIN KIEL - MAGDEBURG2.103.103.507.79%
 
Germany : Oberliga : NiedersachsenGermany : Oberliga : Niedersachsen
17:00ARMINIA HANNOVER - FC WUNSTORF3.113.771.929.72%
 
Germany : Oberliga : Baden-WurttembergGermany : Oberliga : Baden-Wurttemberg
15:00GOPPINGER SV - FSV HOLLENBACH1.604.024.229.97%
16:00BAHLINGER SC - SV SPIELBERG1.574.034.479.81%
16:00FSV 08 BISSINGEN - SV OBERACHERN1.345.066.129.69%
16:00SV SANDHAUSEN II - REUTLINGEN1.903.992.9910.02%
16:00FV RAVENSBURG - SFR PFORZHEIM1.843.773.339.83%
16:00OFFENBURGER FV - KARLSRUHER SC (AM)3.524.021.739.98%
 
Germany : Oberliga : HessenGermany : Oberliga : Hessen
16:00SPORTFREUNDE SELIGENSTADT - EINTRACHT STADTALLENDORF2.614.022.119.57%
16:00KSV BAUNATAL - SV STEINBACH 19201.634.223.8210.09%
16:00FSC LOHFELDEN - VIKTORIA URBERACH1.345.066.129.69%
16:00SPVGG 1922 HADAMAR - TSV LEHNERZ2.164.022.519.92%
16:00ROT-WEIB DARMSTADT - BAYERN ALZENAU9.007.001.198.62%
 
Germany : Oberliga : NiederrheinGermany : Oberliga : Niederrhein
18:00SC DUSSELDORF WEST - TSV MEERBUSCH2.114.022.619.57%
19:00KFC UERDINGEN - VELBERT1.345.066.129.69%
 
Germany : Oberliga : NOFV-SudGermany : Oberliga : NOFV-Sud
15:00SV SCHOTT JENA - BSG CHEMIE LEIPZIG5.234.491.449.78%
 
Germany : Regionalliga BayernGermany : Regionalliga Bayern
15:00SV SCHALDING-HEINING - INGOLSTADT II2.263.622.915.87%
15:00NURNBERG II - TSV BUCHBACH1.903.503.459.25%
15:00SPVGG BAYERN HOF - SELIGENPORTEN2.553.302.459.37%
15:00AUGSBURG II - BAYREUTH1.903.474.025.95%
15:00GREUTHER FURTH II - ROSENHEIM 18601.963.423.955.28%
15:00FC MEMMINGEN - VFR GARCHING1.744.024.225.70%
 
Germany : Regionalliga NorthGermany : Regionalliga North
15:00LUBECK - OLDENBURG2.063.523.525.09%
16:00FC GERMANIA EGESTORF-LANGREDER - SV EICHEDE2.013.623.525.47%
17:00MEPPEN - TSV HAVELSE1.763.774.355.95%
 
Germany : Oberliga : Rheinland-Pfalz/SaarGermany : Oberliga : Rheinland-Pfalz/Saar
15:30SAAR 05 SAARBRUCKEN - PIRMASENS II2.204.012.479.81%
16:30NEUNKIRCHEN - SV MORLAUTERN2.503.752.2510.00%
16:30FV DIEFFLEN - SC HAUENSTEIN2.213.762.569.83%
16:30TUS MECHTERSHEIM - SV ROCHLING1.903.992.9910.02%
16:30TSV SCHOTT MAINZ - HERTHA WIESBACH1.744.123.469.62%
16:30FSV SALMROHR - PFEDDERSHEIM2.563.762.219.83%
16:30SPVGG BURGBROHL - TUS RW KOBLENZ11.007.501.139.84%
 
Germany : Regionalliga SouthwestGermany : Regionalliga Southwest
15:00KOBLENZ - KAISERSLAUTERN II1.953.153.719.08%
15:00ULM - HOMBURG 082.253.182.949.01%
15:00TEUTONIA WATZENBORN STEINBERG - HOFFENHEIM II3.253.402.009.24%
15:00KICKERS OFFENBACH - ELVERSBERG3.133.082.208.98%
15:00PIRMASENS - NOTTINGEN1.923.624.024.38%
15:00FCA WALLDORF - EINTRACHT TRIER2.873.202.259.53%
15:00VFB STUTTGART II - MANNHEIM3.423.072.059.58%
15:00WORMATIA WORMS - STUTTGART KICKERS2.813.302.515.42%
 
Germany :  Regionalliga WestGermany : Regionalliga West
15:00BORUSSIA DORTMUND II - VIKTORIA KOLN 19042.403.112.818.60%
15:00SCHALKE 04 (AM) - WUPPERTAL2.893.222.475.79%
15:00WATTENSCHEID - TSG SPROCKHOVEL1.454.526.536.02%
15:00OBERHAUSEN - BOR. GLADBACH (AM)2.413.522.765.78%
15:00SF SIEGEN - SC WIEDENBRUCK3.523.322.164.60%
 
Germany : Oberliga : Schleswig-HolsteinGermany : Oberliga : Schleswig-Holstein
15:00TSV ALTENHOLZ - HEIDER SV5.605.051.3610.06%
15:00TSV KROPP - NTSV STRAND3.124.231.819.86%
15:00TSV FLENSBURG - HOLSTEIN KIEL II2.514.022.169.92%
15:30FC KILIA KIEL - FLENSBURG 0811.277.751.139.32%
16:00TSV SCHILKSEE - SV TODESFELDE2.514.042.189.47%
 
Greece : Football LeagueGreece : Football League
15:00LAMIA - CHANIA FC1.0611.0022.667.27%
 
Guatemala : Liga Nacional : ClausuraGuatemala : Liga Nacional : Clausura
05:00DEPORTIVO MALACATECO - DEPORTIVO MICTLAN1.683.454.559.49%
05:00CLUB XELAJU - DEPORTIVO MARQUENSE1.923.303.609.23%
 
International Friendlies : ClubsInternational Friendlies : Clubs
12:00ATALANTA - CHIASSO1.138.0010.009.91%
14:00BESIKTAS - ASTRA GIURGIU1.453.777.538.06%
15:00OREBRO - IFK MARIEHAMN1.136.5013.0010.37%
15:00KONGSVINGER - VALERENGA4.524.521.519.48%
15:00DJURGARDENS - VIKING1.554.044.819.14%
17:00STROMSGODSET - SANDEFJORD1.414.026.5310.00%
17:00AALESUND - MOLDE2.483.462.468.99%
17:00BRANN - SOGNDAL1.843.773.429.18%
18:00METZ - STANDARD LIEGE2.113.263.0110.15%
19:00RED STAR BEOGRAD - SPARTAK MOSCOW2.353.162.809.02%
 
International Friendlies : National TeamsInternational Friendlies : National Teams
15:00SOUTH AFRICA - GUINEA-BISSAU1.304.5210.557.86%
 
Ireland : First DivisionIreland : First Division
20:05WATERFORD UNITED - WEXFORD YOUTHS1.315.279.545.48%
21:45CABINTEELY - COBH RAMBLERS2.713.322.565.73%
21:45ATHLONE TOWN - SHELBOURNE3.823.322.015.70%
21:50UC DUBLIN - LONGFORD TOWN2.413.322.915.64%
 
Ireland : Premier LeagueIreland : Premier League
17:00CORK CITY - DUNDALK2.313.223.225.12%
19:00ST. PATRICKS ATHLETIC - SHAMROCK ROVERS3.773.222.065.77%
19:30DROGHEDA UNITED - BOHEMIAN FC2.653.112.765.77%
21:30BRAY WANDERERS - LIMERICK2.103.553.424.79%
21:45FINN HARPS - SLIGO ROVERS3.113.222.512.96%
 
Italy : Serie BItaly : Serie B
19:00CITTADELLA - SPEZIA2.553.053.005.07%
21:30BENEVENTO - TRAPANI1.763.555.024.68%
 
Italy : Lega Pro : Group AItaly : Lega Pro : Group A
15:30CREMONESE - PONTEDERA1.553.905.258.43%
15:30ALESSANDRIA - CASTELLI ROMANI1.205.5012.508.69%
15:30VITERBESE - LUCCHESE2.053.153.826.28%
15:35PRO PIACENZA - LUPA ROMA1.753.424.806.73%
19:30TUTTOCUOIO - OLBIA2.303.103.057.85%
19:30PRATO - LIVORNO3.113.152.356.06%
21:30GIANA ERMINIO - RENATE2.103.213.626.01%
21:30CARRARESE - SIENA2.253.103.108.22%
 
Italy : Lega Pro : Group BItaly : Lega Pro : Group B
17:30PORDENONE CALCIO - LUMEZZANE1.513.776.287.98%
 
Japan : J League 2Japan : J League 2
07:00ZWEIGEN KANAZAWA FC - MACHIDA ZELVIA3.002.902.359.40%
07:00ROASSO KUMAMOTO - OITA TRINITA3.423.012.354.78%
07:00RENOFA YAMAGUCHI - KAMATAMARE SANUKI2.203.103.208.23%
 
Mexico : Primera A Division : ClausuraMexico : Primera A Division : Clausura
01:00MINEROS DE ZACATECAS - TAMPICO MADERO1.603.775.506.72%
01:00CLUB ZACATEPEC - FC JUAREZ1.903.423.827.45%
01:00ALEBRIJES OAXACA - LOROS DE COLIMA1.464.206.537.08%
05:00CELAYA - LOBOS DE LA BUAP1.903.653.825.84%
 
Mexico : Segunda Division Clausura : Group 3Mexico : Segunda Division Clausura : Group 3
19:00CRUZ AZUL II - CHAPULINEROS DE OAXACA2.413.522.4110.23%
23:00SPORTING CANAMY - INTER PLAYA DEL CARMEN4.773.621.668.11%
 
Netherlands : Tweede DivisieNetherlands : Tweede Divisie
16:30LIENDEN - HHC1.843.523.5210.04%
19:00DE TREFFERS - KATWIJK1.813.773.429.92%
 
New Zealand : Football Championship : SemifinalsNew Zealand : Football Championship : Semifinals
06:05TEAM WELLINGTON - WAITAKERE UNITED1.504.476.035.32%
 
Northern Ireland : ChampionshipNorthern Ireland : Championship
17:00BALLYCLARE COMRADES - WARRENPOINT TOWN2.954.051.919.87%
17:00HARLAND WOLFF WELDERS F.C. - LARNE1.924.042.929.98%
 
Northern Ireland : Premier LeagueNorthern Ireland : Premier League
17:00BALLINAMALLARD UNITED - LINFIELD8.045.271.345.70%
17:00CLIFTONVILLE - BALLYMENA UNITED1.903.823.824.75%
17:00PORTADOWN - DUNGANNON SWIFTS3.523.821.965.31%
17:00ARDS - GLENAVON2.114.022.718.40%
17:00COLERAINE - CRUSADERS3.113.522.215.49%
 
Paraguay : AperturaParaguay : Apertura
23:00NACIONAL ASUNCION - OLIMPIA ASUNCION3.323.422.067.32%
01:10LIBERTAD - GENERAL DIAZ1.583.865.536.79%
 
Paraguay : IntermediaParaguay : Intermedia
20:45FULGENCIO YEGROS - DEPORTIVO SANTANI2.213.013.119.61%
21:30CLUB RIVER PLATE - OLYMPIA ITA1.683.424.529.82%
 
Poland : First LeaguePoland : First League
13:45WISLA PULAWY - CHOJNICZANKA CHOJNICE4.023.521.954.37%
16:00GKS TYCHY 71 - BYTOVIA BYTOW2.393.223.055.38%
17:00SANDECJA NOWY SACZ - MKS KLUCZBORK1.514.027.035.06%
18:00STAL MIELEC - WIGRY SUWALKI2.613.102.657.67%
 
Poland : II LigaPoland : II Liga
15:00WARTA POZNAN - OLIMPIA ELBLAG2.253.132.899.91%
16:00ROZWOJ KATOWICE - STAL STALOWA WOLA2.213.053.119.25%
16:05PUSZCZA NIEPOLOMICE - BLEKITNI STARGARD1.923.213.629.80%
17:00GRYF WEJHEROWO - ODRA OPOLE3.523.311.929.67%
17:00KS LEGIONOVIA LEGIONOWO - POLONIA BYTOM1.813.423.799.81%
17:00SIARKA TARNOBRZEG - KOTWICA KOLOBRZEG1.683.624.229.78%
18:00GKS BELCHATOW - POLONIA WARSAW2.213.113.019.61%
 
Romania : Liga IIRomania : Liga II
11:00DACIA MIOVENI - CS BALOTESTI1.374.357.538.48%
11:00CS AFUMATI - FC DUNAREA CALARASI2.263.262.839.30%
11:00CF BRAILA - CHINDIA TARGOVISTE2.133.262.9610.24%
 
Russia : First DivisionRussia : First Division
07:00SKA ENERGIA - TYUMEN2.003.153.708.07%
 
Russia : Division 2 : SouthRussia : Division 2 : South
16:00SOCHI - LEGION DYNAMO1.304.778.049.36%
 
Scotland : ChampionshipScotland : Championship
17:00RAITH ROVERS - QUEEN OF SOUTH3.013.222.415.46%
17:00HIBERNIAN - FALKIRK1.653.656.034.39%
17:05AYR UNITED - DUMBARTON2.613.622.653.54%
17:05GREENOCK MORTON - DUNFERMLINE ATHLETIC2.453.342.885.19%
 
Scotland : 1st DivisionScotland : 1st Division
17:00STENHOUSEMUIR - ALBION ROVERS2.023.773.425.01%
17:00LIVINGSTON - AIRDRIEONIANS1.514.356.035.48%
17:00BRECHIN CITY - EAST FIFE2.663.152.557.88%
17:00ALLOA ATHLETIC - QUEENS PARK1.813.624.355.54%
17:00PETERHEAD - STRANRAER2.463.422.815.19%
 
Scotland : 2nd DivisionScotland : 2nd Division
17:00CLYDE - STIRLING ALBION2.003.623.624.99%
17:00FORFAR ATHLETIC - BERWICK RANGERS1.684.024.775.09%
17:00ARBROATH - MONTROSE1.763.624.625.74%
17:05ANNAN ATHLETIC - COWDENBEATH2.063.623.355.68%
17:05EDINBURGH CITY - ELGIN CITY2.953.252.307.53%
 
Scotland : Challenge Cup : FinalScotland : Challenge Cup : Final
14:35DUNDEE UNITED - ST. MIRREN2.113.523.325.59%
 
Spain : Secunda DivisionSpain : Secunda Division
17:00VALLADOLID - GIMNASTIC1.683.545.784.83%
18:00UC CEARES - CD MOSCONIA1.463.827.038.17%
19:00ALMERIA - ALCORCON2.392.913.355.71%
19:00NUMANCIA - RAYO VALLECANO2.413.033.205.43%
21:30MALLORCA - LEVANTE2.523.113.014.82%
21:45OVIEDO - GIRONA3.113.022.505.00%
 
Spain : Tercera Division : Group 3Spain : Tercera Division : Group 3
19:30CD TROPEZON - RS GIMNASTICA3.113.322.167.89%
 
Spain : Tercera Division : Group 4Spain : Tercera Division : Group 4
18:30SD DEUSTO - SANTURTZI2.213.013.327.91%
 
Spain : Tercera Division : Group 8Spain : Tercera Division : Group 8
18:00ATLETICO ASTORGA - ZAMORA1.763.524.228.19%
 
Spain : Secunda B Division : Group 1Spain : Secunda B Division : Group 1
19:00U. MUTILVERA - CORUXO F.C.2.273.053.128.17%
 
Spain : Secunda B Division : Group 2Spain : Secunda B Division : Group 2
17:00REAL SOCIEDAD B - ATHLETIC BILBAO B2.173.023.368.22%
18:00SD LEIOA - RAYO MAJADAHONDA1.703.425.027.39%
18:00SD AMOREBIETA - SOCUELLAMOS1.833.354.098.21%
21:00REAL MADRID CASTILLA - BARAKALDO2.223.213.216.85%
 
Spain : Secunda B Division : Group 3Spain : Secunda B Division : Group 3
18:00LLAGOSTERA - SABADELL1.753.224.868.07%
18:00LEVANTE B - ATLETICO SANGUNTINO2.272.903.327.97%
19:00ESPANYOL B - VILLARREAL B2.873.272.308.17%
19:00VALENCIA B - BARCELONA B2.303.252.917.93%
 
Thailand : Division 2Thailand : Division 2
14:00BBCU FC - SAMUT SONGKRAM1.963.623.119.75%
 
Turkey : 3 Lig : Group BTurkey : 3 Lig : Group B
14:00BODRUMSPOR - ERBAASPOR1.833.233.9210.00%
14:00DERSIMSPOR - TIRE 1922 SPOR2.243.172.889.84%
14:00DUZCESPOR - HALIDE EDIP ADIVAR SPOR2.013.353.189.95%
14:00KIRIKHANSPOR - MANISA BUYUKSEHIR BELEDIYESPOR2.083.123.239.98%
 
Turkey : 3 Lig : Group CTurkey : 3 Lig : Group C
12:30DENIZLI BELEDIYE - ELAZIZ BELEDIYESPOR3.343.232.009.83%
14:00AFJET AFYONSPOR - BAYRAMPASA1.483.795.899.85%
14:00SAKARYASPOR - ORDUSPOR1.245.089.449.85%
14:00SULTANBEYLI BELEDIYESPOR - TARSUS2.263.152.869.88%
14:00PAYAS BELEDIYESPOR 1975 - DIYARBAKIRSPOR2.823.222.259.88%
14:00TRABZON DUZYURTSPOR - 12 BINGOLSPOR1.503.785.5410.05%
14:00BERGAMA BELEDIYESPOR - MUGLASPOR2.373.132.729.83%
14:00ANKARA ADLIYESPOR - MALTEPESPOR1.653.444.679.98%
 
Ukraine : Division 2Ukraine : Division 2
14:00POLTAWA - ILLICHIVETS7.664.021.379.85%
14:00ARSENAL KIEV - MIKOLAIV1.783.084.479.93%
15:00FC KOLOS KOVALIVKA - FC TERNOPIL1.254.879.789.71%
15:00SKALA STRYI - HELIOS KHARKIV3.653.181.929.85%
16:00DESNA - BUKOVYNA CHERNIVTSI1.314.398.479.85%
 
Uruguay : AperturaUruguay : Apertura
21:30CENTRO ATLETICO FENIX - EL TANQUE SISLEY2.133.373.524.79%
21:35MONTEVIDEO WANDERERS - BOSTON RIVER2.213.273.325.62%
21:35DEFENSOR SPORTING - CLUB ATLETICO PENAROL2.713.422.515.64%
21:35RAMPLA JUNIORS - RACING2.313.273.115.68%
 
USA : MLSUSA : MLS
20:10NEW ENGLAND REV. - MINNESOTA STARS1.394.527.536.84%
22:05NEW YORK RED BULLS - REAL SALT LAKE1.414.406.598.11%
01:40COLUMBUS CREW - PORTLAND TIMBERS1.764.024.254.96%
 
USA : USL ProUSA : USL Pro
23:05PITTSBURGH RIVERHOUNDS - NEW YORK RED BULLS FC USL3.493.601.908.31%
23:05LOS ANGELES GALAXY II - VANCOUVER WHITECAPS USL1.953.623.328.28%
01:00CHARLESTON BATTERY - FC CINCINNATI2.293.142.988.32%
02:00TULSA ROUGHNECKS FC - COLORADO SPRINGS SWITCHBACKS FC2.713.522.317.92%
02:30SWOPE PARK RANGERS - OKC ENERGY FC2.373.312.787.73%
 
Venezuela : Primera Division : AperturaVenezuela : Primera Division : Apertura
23:00CARABOBO FC - MINEROS DE GUAYANA1.553.855.507.98%
23:00ZULIA - CARACAS2.113.213.218.84%
 
Wales : Premier LeagueWales : Premier League
16:30ABERYSTWYTH - CEFN DRUIDS AFC2.463.422.765.77%
16:30LLANDUDNO FC - AIRBUS UK BROUGHTON1.763.824.773.81%
16:30TNS - CARMARTHEN1.187.0015.005.39%
16:30CONNAHS QUAY - BANGOR CITY1.754.224.025.41%
16:30CARDIFF MET UNIVERSITY - BALA TOWN4.773.821.715.32%
 
World Cup Qualifying : Europe : Group 1World Cup Qualifying : Europe : Group 1
19:00SWEDEN - BELARUS1.464.388.772.65%
19:00SWITZERLAND - LATVIA1.099.0031.005.73%
19:00ANDORRA - FAROE ISLANDS7.003.711.555.44%
19:00BOSNIA HERZEGOVINA - GIBRALTAR1.0134.00101.002.86%
19:00CYPRUS - ESTONIA2.223.153.693.75%
21:45LUXEMBOURG - FRANCE51.0021.001.051.92%
21:45BULGARIA - NETHERLANDS9.045.021.411.87%
21:45PORTUGAL - HUNGARY1.256.5014.002.47%
21:45BELGIUM - GREECE1.305.7813.061.85%



Paysafe card
















Poker games

Το Πόκερ είναι ένα από τα πιο διαδεδομένα στο internet παιχνίδια με τράπουλα ανα τον κόσμο.