MyBanka BetLeague BetHelp BetExpress
Προηγούμενη ημέραΠαρασκευή, 21 Σεπτεμβρίου 2018Επόμενη ημέρα
 
ΔΙΟΡΓ.ΩΕΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΣΚΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗΗΜΠΑΡΠΕΝΚΑΤ.ΣΤ.1X2
ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ : ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ111:30ΜΕΝΤΑΝ3-2ΠΕΡΣΕΛΑ ΛΑΜΟΝΓΚΑΝ0-2--ΤΕΛ1X2
ΙΑΠΩΝΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ113:35ΣΙΜΙΖΟΥ1-2ΓΚΑΜΠΑ ΟΣΑΚΑ0-2--ΤΕΛ1X2
ΓΕΩΡΓΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ115:00ΚΟΛΧΕΤΙ ΠΟΤΙ1-0ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΤΥΦΛΙΔΑΣ0-0--ΤΕΛ1X2
ΙΡΑΝ : ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΛΙΓΚΑ ΠΕΡΣΙΚΟΥ ΚΟΛΠΟΥ115:45 ΜΑΣΙΝ ΣΑΖΙ ΤΑΜΠΡΙΖ1-0ΠΑΡΣ ΤΖΟΝΟΥΜΠΙ ΤΖΑΜ ΜΠΟΥΣΧΕΡ 1-0--ΤΕΛ1X2
ΑΦΡΙΚΗ - ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ : ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ16:00ΜΑΖΕΜΠΕ1-1ΠΡΙΜΕΙΡΟ ΝΤΕ ΑΓΚΟΣΤΟ1-1--ΤΕΛ1X2
ΙΣΡΑΗΛ : ΛΕΟΥΜΙΤ ΛΙΓΚ216:00ΧΑΠΟΕΛ ΚΑΤΑΜΟΝ1-2ΧΑΠΟΕΛ ΚΦΑΡ ΣΑΜΠΑ0-0--ΤΕΛ1X2
16:00ΖΝΑΜΙΑ ΤΡΟΥΝΤΑ1-0ΛΟΥΚΙ ΕΝΕΡΓΚΙΑ1-0--ΤΕΛ1X2
ΑΙΓΥΠΤΟΣ - 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑPL16:30ΕΛ ΝΤΑΚΛΙΕ3-0ΑΛ ΙΤΤΙΧΑΝΤ ΑΛ ΣΑΚΑΝΤΑΡΙ2-0--ΤΕΛ1X2
ΗΝΩΜΕΝΑ ΑΡΑΒΙΚΑ ΕΜΙΡΑΤΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ116:30ΑΛ ΝΑΣΡ ΝΤΟΥΜΠΑΙ0-3ΑΛ ΑΙΝ0-2--ΤΕΛ1X2
ΗΝΩΜΕΝΑ ΑΡΑΒΙΚΑ ΕΜΙΡΑΤΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ116:40ΑΛ ΝΤΑΦΡΑ0-2ΑΛ ΙΤΤΙΧΑΝΤ ΚΑΛΜΠΑ0-0--ΤΕΛ1X2
ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑA17:30ΕΤΑΡ 1924 ΒΕΛΙΚΟ ΤΑΡΝΟΒΟ1-1ΜΠΕΡΟΕ1-0--ΤΕΛ1X2
ΚΑΤΑΡ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ117:55ΑΛ ΣΑΛΙΓΙΑ4-2ΑΛ-ΑΧΛΙ ΝΤΟΧΑ0-0--ΤΕΛ1X2
ΤΣΕΧΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ218:00ΒΙΤΚΒΙΤΣΕ2-1ΧΡΟΥΝΤΙΜ 1-1--ΤΕΛ1X2
ΙΡΑΝ : ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΛΙΓΚΑ ΠΕΡΣΙΚΟΥ ΚΟΛΠΟΥ118:00ΣΕΠΑΧΑΝ3-1ΦΟΥΛΑΝΤ ΚΟΥΖΕΣΤΑΝ2-1--ΤΕΛ1X2
ΙΡΑΝ : ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΛΙΓΚΑ ΠΕΡΣΙΚΟΥ ΚΟΛΠΟΥ118:00ΣΑΝΑΤ ΝΑΦΤ ΑΜΠΑΝΤΑΝ1-2ΠΕΪΚΑΝ1-1--ΤΕΛ1X2
ΡΟΥΜΑΝΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑA18:00ΣΕΠΚΙ ΟΣΚ ΣΦΑΝΤΟΥ1-1ΒΟΛΟΥΝΤΑΡΙ0-1--ΤΕΛ1X2
ΓΕΡΜΑΝΙΑ : ΟΜΠΕΡΛΙΓΚΑ : ΟΜΙΛΟΣ ΝΟΤΙΑΣ ΒΑΥΑΡΙΑΣ18:15ΡΑΙΝ-ΛΕΣΧ1-5ΠΟΥΛΑΧ0-3--ΤΕΛ1X2
ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ : ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΛΙΓΚΑSL18:15AΛ ΕΤΙΦΑΚ3-0ΑΛ ΦΑΪΧΑ  1-0--ΤΕΛ1X2
ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ : ΒΕΪΚΑΟΥΣΛΙΓΚΑ118:30ΣΕΪΝΑΓΙΟΕΝ0-0ΛΑΧΤΙ0-0--ΤΕΛ1X2
ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ : ΒΕΪΚΑΟΥΣΛΙΓΚΑ118:30ΕΛΣΙΝΚΙ3-0ΡΟΒΑΝΙΕΜΙ 1-0--ΤΕΛ1X2
ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ : ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΛΙΓΚΑSL18:35ΑΛ ΦΑΪΣΑΛΙ2-0ΟΧΟΥΝΤ ΜΕΝΤΙΝΑ0-0--ΤΕΛ1X2
ΑΛΓΕΡΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ119:00ΚΑΜΠΙΛΙΕ2-0ΜΠΕΛΟΥΪΖΝΤΑΝΤ1-0--ΤΕΛ1X2
ΑΛΓΕΡΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ119:00ΚΣ ΚΟΝΣΤΑΝΤΙΝ2-0ΠΑΡΑΝΤΟΥ0-0--ΤΕΛ1X2
ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ : ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚPL19:00ΝΤΝΙΕΠΡ ΜΟΓΚΙΛΕΦ0-1ΒΙΓΒΑΜ ΣΜΟΛΕΒΙΤΣΙ0-0--ΤΕΛ1X2
ΑΦΡΙΚΗ - ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ : ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ19:00 ΣΑΧΕΛ0-1ΕΣΠΕΡΑΝΣ ΤΟΥΝΙΣ0-0--ΤΕΛ1X2
ΚΡΟΑΤΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ119:00 ΣΛΑΒΕΝ ΜΠΕΛΟΥΠΟ1-1ΡΟΥΝΤΕΣ 0-0--ΤΕΛ1X2
ΤΣΕΧΙΑ : ΓΚΑΜΠΡΙΝΟΥΣ ΛΙΓΚΑ119:00ΦΑΣΤΑΒ ΖΛΙΝ1-2ΜΠΑΝΙΚ ΟΣΤΡΑΒΑ0-0--ΤΕΛ1X2
ΤΣΕΧΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ219:00ΖΙΧΛΑΒΑ3-0ΓΚΡΑΦΙΝ ΒΛΑΣΙΜ0-0--ΤΕΛ1X2
ΤΣΕΧΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ219:00ΖΝΟΙΜΟ3-0ΟΥΣΤΙ ΝΑΝΤ ΛΑΜΠΕΜ2-0--ΤΕΛ1X2
ΑΙΓΥΠΤΟΣ - 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑPL19:00ΕΛ-ΕΝΤΑΓΚ ΕΛ-ΑΡΜΠΙ1-2ΜΙΣΤ ΛΕΛ ΜΑΚΑΣΑ0-0--ΤΕΛ1X2
ΠΟΛΩΝΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ119:00ΠΟΓΚΟΝ2-1ΒΙΣΛΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ1-0--ΤΕΛ1X2
ΠΟΛΩΝΙΑ : 3Η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ19:00Ο. ΓΚΡΟΥΝΤΖΙΑΝΤΖ1-1ΖΝΙΤΣΖ ΠΡΟΥΣΖΚΟΒ0-0--ΤΕΛ1X2
ΤΟΥΡΚΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑA19:00ΟΣΜΑΝΛΙΣΠΟΡ0-2ΝΤΕΝΙΖΛΙΣΠΟΡ0-1--ΤΕΛ1X2
ΤΟΥΡΚΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑA19:00ΑΛΤΙΝΟΡΝΤΟΥ0-1ΑΔΑΝΑ ΝΤΕΜΙΡΣΠΟΡ 0-1--ΤΕΛ1X2
ΗΝΩΜΕΝΑ ΑΡΑΒΙΚΑ ΕΜΙΡΑΤΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ119:15ΑΛ ΓΟΥΑΝΤΑ ΑΜΠΟΥ ΝΤΑΜΠΙ4-1ΑΛ ΓΟΥΑΣΛ 1-0--ΤΕΛ1X2
ΗΝΩΜΕΝΑ ΑΡΑΒΙΚΑ ΕΜΙΡΑΤΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ119:15ΑΧΛΙ ΑΛ-ΦΟΥΤΖΙΡΑ2-1ΑΤΖΜΑΝ 0-1--ΤΕΛ1X2
ΓΕΡΜΑΝΙΑ : ΜΠΟΥΝΤΕΣΛΙΓΚΑ IIII19:30 ΙΝΓΚΟΛΣΤΑΝΤ0-1ΣΑΝ ΠΑΟΥΛΙ0-0--90+1X2
ΓΕΡΜΑΝΙΑ : ΜΠΟΥΝΤΕΣΛΙΓΚΑ IIII19:30ΣΑΝΤΧΑΟΥΖΕΝ0-2ΚΟΛΩΝΙΑ0-1--ΤΕΛ1X2
ΓΕΡΜΑΝΙΑ : ΤΟΠΙΚΟ ΝΟΤΙΟΔΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ19:30ΟΥΛΜ 18462-1ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ Β0-1--ΤΕΛ1X2
ΑΛΓΕΡΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ119:45ΜΠΟΡΝΤΖ ΜΠΟΥ ΑΡΕΡΙΝΤΖ1-1ΜΠΕΖΑΓΙΑ1-1--78'1X2
ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑA20:00ΛΕΦΣΚΙ ΣΟΦΙΑΣ3-0ΒΙΤΟΣΑ1-0--67'1X2
ΔΑΝΙΑ : ΣΑΣ ΛΙΓΚΕΝSAS20:00ΒΕΙΛΕ1-0ΕΣΜΠΙΕΡΓΚ0-0--66'1X2
ΔΑΝΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ : ΓΚΡΟΥΠ 1120:00ΣΚΙΒΕ0-0ΑΑΡΧΟΥΣ ΦΡΕΜΑΝΤ0-0--66'1X2
ΓΕΡΜΑΝΙΑ : ΛΙΓΚΑ 3III20:00ΠΡ. ΜΟΥΝΣΤΕΡ3-0ΚΟΤΜΠΟΥΣ2-0--63'1X2
ΓΕΡΜΑΝΙΑ : ΤΟΠΙΚΟ ΝΟΤΙΟΔΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ20:00ΧΕΣΣΕΝ ΝΤΡΕΪΧ0-0ΓΟΥΑΛΝΤΟΡΦ0-0--65'1X2
ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ - 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ120:00ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ1-0ΣΟΥΝΤΟΥΒΑ0-0--63'1X2
ΣΟΥΗΔΙΑ : ΑΛΣΒΕΝΣΚΑΝ120:00ΜΠΡΟΜΑΠΟΪΚΑΡΝΑ1-1ΣΟΥΝΤΣΒΑΛ0-1--60'1X2
ΤΟΥΡΚΙΑ : ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚSL20:00ΕΡΖΟΥΡΟΥΜΣΠΟΡ0-0ΑΝΚΑΡΑΓΚΟΥΤΣΟΥ 0-0--56'1X2
ΤΟΥΡΚΙΑ : ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚSL20:00ΜΠΟΥΡΣΑΣΠΟΡ0-0ΜΠΑΣΑΚΣΕΧΙΡ0-0--59'1X2
ΑΥΣΤΡΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ220:10ΑΜΣΤΕΤΕΝ1-1ΧΟΡΝ1-1--53'1X2
ΑΥΣΤΡΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ220:10ΒΑΚΕΡ ΙΝΣΜΠΟΥΡΓΚ ΙΙ0-0ΦΛΟΡΙΝΤΣΝΤΟΡΦΕΡ0-0--56'1X2
ΑΥΣΤΡΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ220:10ΒΟΡΓΟΥΟΡΤΣ ΣΤΕΙΡ0-2ΣΒΑΡΟΦΣΚΙ ΒΑΤΕΝΣ0-2--56'1X2
ΑΥΣΤΡΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ220:10ΡΙΝΤ1-0ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΒΙΕΝΝΗΣ II1-0--53'1X2
ΑΥΣΤΡΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ220:10ΚΑΠΦΕΝΜΠΕΡΓΚ0-0ΜΠΛΑΟΥ ΒΑΙΣ ΛΙΝΤΣ0-0--54'1X2
ΑΥΣΤΡΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ220:10ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΚΛΑΓΚ.0-0ΝΕΟΥΣΤΑΝΤ0-0--56'1X2
ΠΟΛΩΝΙΑ : 3Η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ20:20ΡΟΥΧ ΧΟΡΖΟΦ1-0ΓΚΡΙΦ ΒΕΪΧΕΡΟΒΟ1-0--46'1X2
ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ : ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΛΙΓΚΑSL20:35ΑΛ ΑΧΛΙ (ΣΑ)1-0ΑΛ ΧΑΖΜ---44'1X2
ΓΑΛΛΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ221:00ΧΑΒΡΗ0-0ΤΡΟΥΑ---22'1X2
ΓΑΛΛΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ221:00ΟΣΕΡ0-0ΑΖΑΞΙΟ---22'1X2
ΓΑΛΛΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ221:00ΓΚΑΖΕΛΕΚ ΑΖΑΞΙΟ0-0ΝΑΝΣΙ---22'1X2
ΓΑΛΛΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ221:00ΣΑΤΟΡΟΥ0-0ΜΠΕΖΙΕΡ---21'1X2
ΓΑΛΛΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ221:00ΓΚΡΕΝΟΜΠΛ1-0ΜΠΡΕΣΤ---22'1X2
ΓΑΛΛΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ221:00ΛΟΡΙΑΝ0-0ΚΛΕΡΜΟΝ---22'1X2
ΓΑΛΛΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ221:00ΣΟΣΟ0-0ΟΡΛΕΑΝ---22'1X2
ΓΑΛΛΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ221:00ΒΑΛΕΝΣΙΕΝ3-0ΡΕΝΤ ΣΤΑΡ---22'1X2
ΓΑΛΛΙΑ : 3η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ321:00ΤΟΥΡ0-0ΠΟ---21'1X2
ΓΑΛΛΙΑ : 3η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ321:00ΚΟΝΚΑΡΝΟ1-0ΒΙΛΕΦΡΑΝΣ---22'1X2
ΓΑΛΛΙΑ : 3η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ321:00ΛΑΒΑΛ1-0ΣΑΝΟ ΣΕΝΤ-ΓΚΡΑΤΙΕΝ---20'1X2
ΓΑΛΛΙΑ : 3η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ321:00ΝΤΡΑΝΣΙ0-0ΜΑΡΙΝΙΑΝ---21'1X2
ΓΑΛΛΙΑ : 3η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ321:00ΛΥΩΝ ΝΤΟΥΣΕΡ0-0ΣΟΛΕ---22'1X2
ΓΑΛΛΙΑ : 3η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ321:00ΚΕΒΙΓΙ ΡΟΥΕΝ0-0ΝΤΑΝΚΕΡΚ---19'1X2
ΓΑΛΛΙΑ : 3η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ321:00ΡΟΝΤΕΖ ΑΒΕΡΙΟΝ1-0ΛΕ ΜΑΝ---21'1X2
ΟΛΛΑΝΔΙΑ : ΕΡΕΝΤΙΒΙΖΙΕ121:00ΧΕΡΑΚΛΕΣ ΑΛΜΕΡΟ0-0ΝΤΕ ΓΚΡΑΑΦΤΣΑΠ---21'1X2
ΟΛΛΑΝΔΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ221:00ΟΥΤΡΕΧΤΗ B0-0ΚΑΜΠΟΥΡ---19'1X2
ΟΛΛΑΝΔΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ221:00ΒΑΑΛΒΑΙΚ1-1ΑΛΚΜΑΑΡ Β---20'1X2
ΟΛΛΑΝΔΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ221:00ΜΑΑΣΤΡΙΧΤ0-0ΝΤΟΡΝΤΡΕΧΤ---20'1X2
ΟΛΛΑΝΔΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ221:00ΤΕΛΣΤΑΡ1-1ΤΒΕΝΤΕ---20'1X2
ΟΛΛΑΝΔΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ221:00ΓΚΟΟΥ ΑΧΕΝΤ ΙΓΚΛΣ1-0ΑΓΙΑΞ Β---21'1X2
ΟΛΛΑΝΔΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ221:00ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ Β0-0ΦΟΛΕΝΤΑΜ---22'1X2
ΟΛΛΑΝΔΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ221:00ΧΕΛΜΟΝΤ ΣΠΟΡ0-1ΝΑΪΜΕΓΚΕΝ---22'1X2
ΟΛΛΑΝΔΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ221:00 ΝΤΕΝ ΜΠΟΣ1-1ΑΛΜΕΡΕ ΣΙΤΙ---ΓΚΟΛ!!1X2
ΟΛΛΑΝΔΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ221:00ΡΟΝΤΑ0-0ΦΚ ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ---21'1X2
ΟΛΛΑΝΔΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ221:00ΟΣ0-0ΣΠΑΡΤΑ ΡΟΤΕΡΝΤΑΜ---21'1X2
ΡΟΥΜΑΝΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑA21:00ΚΣΜ ΣΤΟΥΝ. ΙΑΣΙ0-0ΝΤΙΝΑΜΟ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙΟΥ---19'1X2
ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ : ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚPL21:00ΜΠΙΝΤΒΕΣΤ ΒΙΤΣ0-0ΠΟΛΟΚΒΑΝΕ ΣΙΤΙ---16'1X2
ΕΛΒΕΤΙΑ : ΤΣΑΛΕΝΤΖ ΛΙΓΚ221:00ΛΩΖΑΝΗ0-1ΑΑΡΑΟΥ---20'1X2
ΙΡΛΑΝΔΙΑ : ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚPL21:15ΚΟΡΚ ΣΙΤΙ0-1ΝΤΑΝΤΑΛΚ---6'1X2
ΒΕΛΓΙΟ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ121:30ΖΟΥΛΤΕ ΒΑΡΕΓΚΕΜ-ΚΟΡΤΡΑΪΚ---ΠΡΟΓ1X2
ΒΕΛΓΙΟ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ : 1Η ΦΑΣΗ21:30ΤΟΥΜΠΙΖΕ-ΟΥΝΙΟΝ ΣΕΝΤ-ΓΚΙΛΛΟΙΣ---ΠΡΟΓ1X2
ΓΕΡΜΑΝΙΑ : ΜΠΟΥΝΤΕΣΛΙΓΚΑI21:30ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ-ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦ---ΠΡΟΓ1X2
ΙΤΑΛΙΑ : ΣΕΡΙΕ AA21:30ΣΑΣΣΟΥΟΛΟ-ΕΜΠΟΛΙ---ΠΡΟΓ1X2
ΙΤΑΛΙΑ : ΣΕΡΙΕ Γ : Γ ΟΜΙΛΟΣ21:30ΡΕΝΤΕ-ΚΑΤΑΝΖΑΡΟ---ΠΡΟΓ1X2
ΠΟΛΩΝΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ121:30ΑΡΚΑ ΓΚΝΤΙΝΙΑ 1929-ΛΕΧ ΠΟΖΝΑΝ---ΠΡΟΓ1X2
ΑΓΓΛΙΑ : ΤΣΑΜΠΙΟΝΣΙΠCH21:45ΓΟΥΙΓΚΑΝ-ΜΠΡΙΣΤΟΛ ΣΙΤΙ---ΠΡΟΓ1X2
ΓΑΛΛΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ121:45ΜΟΝΑΚΟ-ΝΙΜ---ΠΡΟΓ1X2
ΙΡΛΑΝΔΙΑ : ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚPL21:45ΓΟΥΟΤΕΡΦΟΡΝΤ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ-ΣΛΙΓΚΟ ΡΟΒΕΡΣ---ΠΡΟΓ1X2
ΙΡΛΑΝΔΙΑ : ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚPL21:45ΜΠΡΕΙ ΓΟΥΟΝΤΕΡΕΡΣ-ΛΙΜΕΡΙΚ---ΠΡΟΓ1X2
ΒΟΡΕΙΑ ΙΡΛΑΝΔΙΑ : ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚPL21:45ΝΙΟΥΡΙ ΣΙΤΙ-ΓΟΥΟΤΕΡΠΟΪΝΤ ΤΑΟΥΝ---ΠΡΟΓ1X2
ΟΥΑΛΙΑ : ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚPL21:45ΝΙΟΥ ΣΕΝΤΣ-ΜΠΑΛΑ ΤΑΟΥΝ---ΠΡΟΓ1X2
ΙΡΛΑΝΔΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ122:00ΓΟΥΕΞΦΟΡΝΤ ΓΙΟΥΘΣ-ΑΘΛΟΟΥΝ ΤΑΟΥΝ---ΠΡΟΓ1X2
ΙΤΑΛΙΑ : ΣΕΡΙΕ BB22:00ΜΠΕΝΕΒΕΝΤΟ-ΟΥΝ. ΣΠΟΡΤ. ΣΑΛΕΡΝΙΤΑΝΑ 1919---ΠΡΟΓ1X2
ΙΣΠΑΝΙΑ : ΠΡΙΜΕΡΑ ΝΤΙΒΙΖΙΟΝ122:00ΟΥΕΣΚΑ-ΣΟΣΙΕΔΑΔ---ΠΡΟΓ1X2
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ122:30ΜΠΟΑΒΙΣΤΑ-ΤΣΑΒΕΣ---ΠΡΟΓ1X2
ΠΕΡΟΥ : ΚΛΑΟΥΣΟΥΡΑCL23:30ΟΥΝΙΟΝ ΚΟΜΕΡΣΙΟ-ΑΛΙΑΝΣΑ ΛΙΜΑ---ΠΡΟΓ1X2
Προηγούμενη ημέραΣάββατο, 22 Σεπτεμβρίου 2018Επόμενη ημέρα
 
ΔΙΟΡΓ.ΩΕΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΣΚΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗΗΜΠΑΡΠΕΝΚΑΤ.ΣΤ.1X2
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ : ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑTT01:00ΣΑΝ ΛΟΡΕΝΤΖΟ-ΠΑΤΡΟΝΑΤΟ ΠΑΡΑΝΑ---ΠΡΟΓ1X2
ΒΡΑΖΙΛΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑB01:15ΓΚΟΪΑΣ-ΠΟΝΤΕ ΠΡΕΤΑ---ΠΡΟΓ1X2
ΧΙΛΗ : ΠΡΙΜΕΡΑ ΝΤΙΒΙΖΙΟΝPR02:00ΝΤΕΠΟΡΤΕΣ ΤΕΜΟΥΚΟ-ΧΟΥΑΤΣΙΠΑΤΟ---ΠΡΟΓ1X2
ΚΟΛΟΜΒΙΑ : ΛΙΓΚΑ ΠΟΣΤΟΜΠΟΝ : ΚΛΑΟΥΣΟΥΡΑII02:00ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΠΟΥΚΑΡΑΜΑΝΓΚΑ-ΤΖΑΓΚΟΥΑΡΕΣ ΝΤΕ ΚΟΡΝΤΟΜΠΑ---ΠΡΟΓ1X2
ΒΡΑΖΙΛΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑB02:30CRB ΑΛ-ΚΟΡΙΤΙΜΠΑ---ΠΡΟΓ1X2
ΒΡΑΖΙΛΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑB02:30ΣΑΟ ΜΠΕΝΤΟ-ΜΠΟΑ ΕΣΠΟΡΤΑ ΚΛΑΜΠ---ΠΡΟΓ1X2
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ : ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑTT03:00ΚΟΛΟΝ ΣΑΝΤΑ ΦΕ-ΓΟΔΟΙ ΚΡΟΥΖ---ΠΡΟΓ1X2
ΜΕΞΙΚΟ : ΑΠΕΡΤΟΥΡΑAP03:00ΜΟΝΑΡΚΑΣ-ΠΟΥΜΑΣ---ΠΡΟΓ1X2
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ : ΠΡΙΜΕΡΑ Β ΝΑΣΙΟΝΑΛ03:05ΙΝΣΤ. ΚΟΡΔΟΒΑ-ΝΤΕΦΕΝΣΟΡΕΣ ΝΤΕ ΜΠΕΛΓΚΡΑΝΟ---ΠΡΟΓ1X2
ΕΚΟΥΑΔΟΡ : ΚΛΑΟΥΣΟΥΡΑCL03:15ΕΛ ΝΑΣΙΟΝΑΛ-ΜΑΚΑΡΑ---ΠΡΟΓ1X2
ΒΡΑΖΙΛΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑB03:30ΦΟΡΤΑΛΕΖΑ-ΒΙΛΑ ΝΟΒΑ---ΠΡΟΓ1X2
ΚΟΛΟΜΒΙΑ : ΛΙΓΚΑ ΠΟΣΤΟΜΠΟΝ : ΚΛΑΟΥΣΟΥΡΑII04:00ΤΣΙΚΟ-ΠΑΤΡΙΟΤΑΣ---ΠΡΟΓ1X2
ΠΕΡΟΥ : ΚΛΑΟΥΣΟΥΡΑCL04:00ΣΠΟΡΤ ΧΟΥΑΝΚΑΓΙΟ-UΤC ΚΑΧΑΜΑΡΚΑ---ΠΡΟΓ1X2
ΜΕΞΙΚΟ : ΑΠΕΡΤΟΥΡΑAP05:00ΠΟΥΕΜΠΛΑ-ΚΛΑΜΠ ΑΜΕΡΙΚΑ---ΠΡΟΓ1X2