MyBanka BetLeague BetHelp BetExpress
Προηγούμενη ημέραΣάββατο, 17 Νοεμβρίου 2018Επόμενη ημέρα
 
ΔΙΟΡΓ.ΩΕΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΣΚΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗΗΜΠΑΡΠΕΝΚΑΤ.ΣΤ.1X2
South Korea : N League : FinalsF08:00DAEJEON KHNP2-0GIMHAE CITY0-0--ΤΕΛ1X2
Indonesia : Super League108:30PERSERU SERUI3-1PUSAMANIA BORNEO2-0--ΤΕΛ1X2
Australia : National Youth LeagueNYL09:30CANBERRA UNITED YOUTH0-1WESTERN SYDNEY WANDERERS FC YOUTH0-0--ΤΕΛ1X2
Australia : W-LeagueWL10:30NEWCASTLE JETS (W)1-0CANBERRA UNITED (W)1-0--ΤΕΛ1X2
Indonesia : Super League110:30PSMS3-3MADURA UNITED0-3--ΤΕΛ1X2
Indonesia : Super League110:30BARITO PUTERA2-1MITRA KUKAR0-0--ΤΕΛ1X2
Indonesia : Super League110:30PS TNI3-0SRIWIJAYA FC PALEMBANG1-0--ΤΕΛ1X2
UEFA : U19 European Championship Qualifying : Group EE11:00ENGLAND - U193-1ICELAND - U191-1--ΤΕΛ1X2
International Friendlies : National TeamsIFN11:00AUSTRALIA1-1SOUTH KOREA0-1--ΤΕΛ1X2
Romania : Liga II211:00FARUL5-0LUCEAFARUL ORADEA4-0--ΤΕΛ1X2
Romania : Liga II211:00METALOGLOBUS BUCURESTI0-0CHINDIA TARGOVISTE0-0--ΤΕΛ1X2
Romania : Liga II211:00CS BUFTEA2-1AEROSTAR BACAU2-1--ΤΕΛ1X2
Romania : Liga II211:00RIPENSIA TIMISOARA1-1DACIA MIOVENI0-1--ΤΕΛ1X2
Romania : Liga II211:00CF BRAILA2-1JUVENTUS BUCURESTI0-1--ΤΕΛ1X2
Romania : Liga II211:00PANDURII2-0ACS ENERGETICIANUL0-0--ΤΕΛ1X2
Romania : Liga II211:00CS BALOTESTI1-0ASU POLITEHNICA TIMISOARA1-0--ΤΕΛ1X2
UEFA : U19 European Championship Qualifying : Group FF12:00FRANCE - U197-0LITHUANIA - U195-0--ΤΕΛ1X2
UEFA : U19 European Championship Qualifying : Group AA12:00ISRAEL U192-1LIECHTENSTEIN U191-0--ΤΕΛ1X2
Hong Kong : 1st Division212:00WONG TAI SIN0-2WING YEE---ΤΕΛ1X2
Hong Kong : 1st Division212:30YOKOHAMA HONG KONG0-0CITIZEN---ΤΕΛ1X2
Turkey : 2 Lig : Red GroupRG12:30DARICA GENCLERBIRLIGI4-0BANDIRMASPOR2-0--ΤΕΛ1X2
Turkey : 2 Lig : Red GroupRG12:30TUZLASPOR3-0ETIMESGUT BELEDIYESPOR2-0--ΤΕΛ1X2
Turkey : 2 Lig : White GroupWG12:30MANISASPOR1-3BODRUMSPOR1-2--ΤΕΛ1X2
Turkey : 3 Lig : Group A3A12:30TIRE 1922 SPOR3-1ERBAASPOR1-1--ΤΕΛ1X2
Turkey : 3 Lig : Group A3A12:30KOCAELI BIRLIK SPOR0-3YOMRASPOR0-1--ΤΕΛ1X2
Turkey : 3 Lig : Group B3B12:30KARSIYAKA0-0CATALCASPOR0-0--ΤΕΛ1X2
Turkey : 3 Lig : Group B3B12:30KASIMPASA EROKSPOR2-0OFSPOR1-0--ΤΕΛ1X2
Turkey : 3 Lig : Group C3C12:30MUGLASPOR0-1SERIC BELEDIYESPOR0-1--ΤΕΛ1X2
Turkey : 3 Lig : Group C3C12:30ANKARA ADLIYESPOR2-2ANADOLU USKUDAR1-0--ΤΕΛ1X2
Australia : W-LeagueWL13:00PERTH GLORY (W)3-0WESTERN CITY WANDERERS (W)2-0--ΤΕΛ1X2
Estonia : Meistriliiga : QualificationQ13:00 FC ELVA0-1KURESSARE0-0--ΤΕΛ1X2
Iran : Azadegan League213:00SAMASHA PAKDASHT1-0SHAHRDARI MAHSHAHR0-0--ΤΕΛ1X2
Iran : Azadegan League213:00MALAVAN1-1MES KRMAN0-0--ΤΕΛ1X2
Romania : Liga II213:00ACS POLI TIMISOARA0-1PETROLUL PLOIESTI0-0--ΤΕΛ1X2
Ukraine : Division 2213:00FC SUMY1-3METALIST 19251-2--ΤΕΛ1X2
AFF Championship : Group B13:30THAILAND4-2INDONESIA2-1--ΤΕΛ1X2
International Friendlies : U-21F2113:35CHINA - U211-1ICELAND U211-0--ΤΕΛ1X2
Poland : First League213:45GARBARNIA2-1WARTA POZNAN0-1--ΤΕΛ1X2
AFF Championship : Group B14:00TIMOR2-3PHILIPPINES0-2--ΤΕΛ1X2
African Cup of Nations : Qualifiers : Group BB14:00COMOROS2-1MALAWI1-0--ΤΕΛ1X2
Bosnia and Herzegovina : Division 1 : RS1RS14:00SLOBODA MRKONJIC GRAD1-3DRINA ZVORNIK0-2--ΤΕΛ1X2
Bosnia and Herzegovina : Division 1 : RS1RS14:00SLAVIJA SARAJEVO2-1SUTJESKA FOCA1-0--ΤΕΛ1X2
Bosnia and Herzegovina : Division 1 : RS1RS14:00RUDAR PRIJEDOR1-0BORAC BANJALUKA0-0--ΤΕΛ1X2
Bosnia and Herzegovina : Division 1 : RS1RS14:00SLOGA DOBOJ4-0ZELJEZNICAR BANJA LUKA1-0--ΤΕΛ1X2
Bosnia and Herzegovina : Division 1 : RS1RS14:00FK PODRINJE5-0TEKSTILAC DERVENTA2-0--ΤΕΛ1X2
Bosnia and Herzegovina : Division 1 : RS1RS14:00MODRICA MAXIMA0-0KOZARA0-0--ΤΕΛ1X2
Denmark : Junior-LigaenJL14:00NORDSJAELLAND (J)1-0SILKEBORG (J)---ΤΕΛ1X2
Denmark : 3F LigaenW114:00BRONDBY (W)5-2VSK AARHUS (W)2-1--ΤΕΛ1X2
Denmark : 3F LigaenW114:00ODENSE Q (W)4-2THISTED (W)1-2--ΤΕΛ1X2
Denmark : 3F LigaenW114:00KOLDING Q (W)5-0B93 (W)2-0--ΤΕΛ1X2
Denmark : Women Division 1 : Group 1W214:00HERLUFSHOLM (W)5-2SUNDBY (W)---ΤΕΛ1X2
Denmark : Women Division 1 : Group 1W214:00OESTERBRO IF (W)0-1NAESBY BK (W)---ΤΕΛ1X2
Denmark : Women Division 1 : Group 1W214:00BALLERUP-SKOVLUNDE II (W)2-3DAMSOE (W)---ΤΕΛ1X2
Denmark : Women Division 1 : Group 2W214:00AARHUS 1900 (W)0-9AAB (W)---ΤΕΛ1X2
Denmark : Women Division 1 : Group 2W214:00VARDE (W)3-0FORTUNA HJORRING II (W)---ΤΕΛ1X2
Denmark : Women Division 1 : Group 2W214:00IF LYSENG (W)1-1ASA AARHUS (W)---ΤΕΛ1X2
Denmark : Women Division 1 : Group 2W214:00VEJLE BOLDKLUB (W)2-1VILDBJERG (W)---ΤΕΛ1X2
England : League One114:00FLEETWOOD TOWN0-0WALSALL0-0--ΤΕΛ1X2
FYROM : 2nd Division : EastE14:00FK BOREC3-2BREGALNICA STIP2-0--ΤΕΛ1X2
FYROM : 2nd Division : EastE14:00PARTIZAN OBRSHANI0-1FK MIRAVCI0-1--ΤΕΛ1X2
FYROM : 2nd Division : EastE14:00FK SASA0-0PLACHKOVICA0-0--ΤΕΛ1X2
FYROM : 2nd Division : EastE14:00FK DETONIT JUNIOR3-1FK VARDAR NEGOTINO2-0--ΤΕΛ1X2
FYROM : 2nd Division : EastE14:00GFK TIKVES KAVADARCI1-0FK PEHCHEVO0-0--ΤΕΛ1X2
Germany : Oberliga : BremenBRE14:00BREMER SV10-0WERDER BREMEN III5-0--ΤΕΛ1X2
Germany : Regionalliga NorthRN14:00HANNOVER 96 (AM)1-2FC HANSA LUNEBURG1-2--ΤΕΛ1X2
Latvia : Virsliga : Promotion/RelegationR14:00SK SUPER NOVA0-3FS METTA/LU0-2--ΤΕΛ1X2
Norway : Tippeligaen : QualificationQ14:00KFUM1-2ASANE FOTBALL0-0--ΤΕΛ1X2
Poland : II Liga2L14:00ENERGETYK ROW RYBNIK1-1GRYF WEJHEROWO1-0--ΤΕΛ1X2
Poland : II Liga2L14:00SIARKA TARNOBRZEG0-1GKS BELCHATOW0-0--ΤΕΛ1X2
Poland : II Liga2L14:00ELANA TORUN5-1ZNICZ PRUSZKOW3-1--ΤΕΛ1X2
Poland : II Liga2L14:00RESOVIA1-0STAL STALOWA WOLA0-0--ΤΕΛ1X2
Poland : II Liga2L14:00RADOMIAK RADOM2-0RUCH CHORZOW 1-0--ΤΕΛ1X2
Ukraine : Division 2214:00NIVA VINICA3-1FC PRYKARPATTIA 19813-1--ΤΕΛ1X2
Iran : Azadegan League214:15KARUN ARVAND KHORRAMSHAHR1-0NAVAD URMIA0-0--ΤΕΛ1X2
African Cup of Nations : Qualifiers : Group EE14:30SEYCHELLES1-8LIBYA0-3--ΤΕΛ1X2
Bosnia and Herzegovina : Division 1 : FBiH1FB14:30BOSNA VISOKO1-4CAPLJINA---ΤΕΛ1X2
Bosnia and Herzegovina : Division 1 : FBiH1FB14:30FK ZVIJEZDA1-6RUDAR KAKANJ---ΤΕΛ1X2
Bosnia and Herzegovina : Division 1 : FBiH1FB14:30NK BRATSTVO1-2JEDINSTVO BIHAC---ΤΕΛ1X2
Bosnia and Herzegovina : Division 1 : FBiH1FB14:30METALLEGHE BSI2-0SLAVEN ZIVINICE---ΤΕΛ1X2
Bosnia and Herzegovina : Division 1 : FBiH1FB14:30IGMAN KONJIC0-1FK VELEZ MOSTAR---ΤΕΛ1X2
Bosnia and Herzegovina : Division 1 : FBiH1FB14:30GORAZDE3-1VITEZ---ΤΕΛ1X2
Bosnia and Herzegovina : Division 1 : FBiH1FB14:30NK NOVI TRAVNIK2-1TOSK TESANJ---ΤΕΛ1X2
Croatia : Druga HNL214:30DINAMO ZAGREB II0-1SIBENIK0-0--ΤΕΛ1X2
Croatia : Druga HNL214:30NK ZADAR1-1MEDJIMURJE0-0--ΤΕΛ1X2
Croatia : Druga HNL214:30HAJDUK SPLIT B1-0LUCKO1-0--ΤΕΛ1X2
Croatia : Druga HNL214:30NK DUGOPOLJE0-0SOLIN0-0--ΤΕΛ1X2
Croatia : Druga HNL214:30OSIJEK B3-1DRAGOVOLJAC1-1--ΤΕΛ1X2
Croatia : Druga HNL214:30NK VARAZDIN3-0NK RADNIK SESVETE2-0--ΤΕΛ1X2
Croatia : Druga HNL214:30NK KUSTOSIJA1-1BJELO BRDO1-1--ΤΕΛ1X2
Czech Republic : Druha League214:30SK PROSTEJOV0-1TRINEC0-0--ΤΕΛ1X2
Denmark : 3F LigaenW114:30FORTUNA HJOERRING (W)5-1BELLERUP-SKOVLUNDE (W)1-1--ΤΕΛ1X2
England : ConferenceCO14:30BRAINTREE TOWN0-3SOLIHULL MOORS0-0--ΤΕΛ1X2
UEFA : U19 European Championship Qualifying : Group MM14:30BULGARIA - U196-0GIBRALTAR U195-0--ΤΕΛ1X2
UEFA : U19 European Championship Qualifying : Group MM14:30GREECE U195-3ROMANIA - U192-1--ΤΕΛ1X2
Germany : Oberliga : Bayern NorthBN14:30ASV NEUMARKT2-0ASV VACH1-0--ΤΕΛ1X2
Germany : Oberliga : NOFV-SudONS14:30FSV WACKER NORDHAUSEN II2-3CARL ZEISS JENA II0-2--ΤΕΛ1X2
Hong Kong : 1st Division214:30SOUTH CHINA0-0HONG KONG RANGERS FC---ΑΝΒ1X2
Poland : II Liga2L14:30SKRA CZESTOCHOWA0-0GORNIK LECZNA0-0--ΤΕΛ1X2
African Cup of Nations : Qualifiers : Group LL15:00UGANDA1-0CAPE VERDE0-0--ΤΕΛ1X2
African Cup of Nations : Qualifiers : Group EE15:00SOUTH AFRICA1-1NIGERIA1-1--ΤΕΛ1X2
Austria : Regionalliga : EastRE15:00FC STADLAU4-0NEUSIEDL0-0--ΤΕΛ1X2
UEFA : U19 European Championship Qualifying : Group AA15:00GEORGIA U191-2AZERBAIJAN - U191-0--ΤΕΛ1X2
UEFA : U19 European Championship Qualifying : Group CC15:00CROATIA - U192-1LUXEMBOURG - U191-0--ΤΕΛ1X2
France : Cup : Round 7R715:00LAVAL BOURNY1-5OISSEL1-1--ΤΕΛ1X2
France : Cup : Round 7R715:00POITIERS0-0AIGLON0-00-01-4ΤΕΛ1X2
France : Cup : Round 7R715:00THAON3-0VIEUX HABITANTS1-0--ΤΕΛ1X2
Germany : Oberliga : HamburgHAM15:00SV CURSLACK NEUENGAMME2-0WEDELER TSV2-0--ΤΕΛ1X2
Germany : Oberliga : Bayern NorthBN15:00DJK GEBENBACH1-1DJK AMMERTHAL1-1--ΤΕΛ1X2
Germany : Oberliga : Bayern NorthBN15:00ATSV ERLANGEN1-0SPVGG BAYERN HOF1-0--ΤΕΛ1X2
Germany : Oberliga : Bayern NorthBN15:00FSV ERLANGEN BRUCK1-0DJK DON BOSKO BAMBERG1-0--ΤΕΛ1X2
Germany : Oberliga : Bayern NorthBN15:00TSV ABTSWIND0-4SC ELTERSDORF0-2--ΤΕΛ1X2
Germany : Oberliga : Bayern NorthBN15:00TSV AUBSTADT2-2TSV GROSSBARDORF0-1--ΤΕΛ1X2
Germany : Oberliga : Bayern SouthBS15:00TUS HOLZKIRCHEN3-0SPVGG HANKOFEN-HAILING2-0--ΤΕΛ1X2
Germany : Oberliga : Bayern SouthBS15:00TSV 1861 NOERDLINGEN1-0TSV SCHWABMUNCHEN1-0--ΤΕΛ1X2
Germany : Oberliga : Bayern SouthBS15:00DJK VILZING1-1TSV SCHWABEN AUGSBURG0-1--ΤΕΛ1X2
Germany : Oberliga : Bayern SouthBS15:00TSV DACHAU1-2SV TUERKGUECUE ATASPOR0-1--ΤΕΛ1X2
Germany : Oberliga : Bayern SouthBS15:00SV KIRCHANSCHORING5-1TSV RAIN/LECH2-1--ΤΕΛ1X2
Germany : Oberliga : NiedersachsenNIE15:00ARMINIA HANNOVER1-0TB UPHUSEN---ΤΕΛ1X2
Germany : Oberliga : BremenBRE15:00SG AUMUND VEGESACK2-3LEHER1-0--ΤΕΛ1X2
Germany : Oberliga : BremenBRE15:00BTS NEUSTADT1-1BSC HASTEDT1-1--ΤΕΛ1X2
Germany : Oberliga : Baden-WurttembergOBW15:00NORMANNIA GMUND0-0NOTTINGEN0-0--ΤΕΛ1X2
Germany : Oberliga : NOFV-NordONN15:00CFC HERTHA 062-0FC ANKER WISMAR2-0--ΤΕΛ1X2
Germany : Oberliga : FlensOF15:00UNION NEUMUNSTER2-0TSV LAGERDORF0-0--ΤΕΛ1X2
Germany : Oberliga : Bayern SouthBS15:00FC ISMANING0-2FC UNTERFOHRING0-1--ΤΕΛ1X2
Germany : Oberliga : Bayern SouthBS15:00TSV 1860 MUNICH (AM)0-2JAHN REGENSUBRG II0-2--ΤΕΛ1X2
Germany : Oberliga : Bayern SouthBS15:00TSV KOTTERN1-0SV PULLACH1-0--ΤΕΛ1X2
Germany : Oberliga : FlensOF15:00TSV BORDESHOLM1-2TSV SCHILKSEE1-1--ΤΕΛ1X2
Germany : Oberliga : FlensOF15:00HEIDER SV3-2NEUMUNSTER2-2--ΤΕΛ1X2
Germany : Oberliga : FlensOF15:00SC WEICHE FLENSBURG II0-1SV FRISIA 03 RL0-1--ΤΕΛ1X2
Germany : Oberliga : FlensOF15:00TSV FLENSBURG4-0TSV KROPP3-0--ΤΕΛ1X2
Germany : Oberliga : FlensOF15:00NTSV STRAND1-0SV EICHEDE1-0--ΤΕΛ1X2
Germany : Oberliga : Baden-WurttembergOBW15:00SFR PFORZHEIM2-1SV SPIELBERG1-0--ΤΕΛ1X2
Germany : Regionalliga BayernRB15:00AUGSBURG II2-1ROSENHEIM 18601-0--ΤΕΛ1X2
Germany : Regionalliga BayernRB15:00 VIKTORIA ASCHAFFENBURG0-1FC MEMMINGEN0-0--ΤΕΛ1X2
Germany : Regionalliga BayernRB15:00VFR GARCHING0-0SV HEIMSTETTEN---ΑΝΒ1X2
Germany : Regionalliga BayernRB15:00FV ILLERTISSEN2-2BURGHAUSEN0-1--ΤΕΛ1X2
Germany : Regionalliga BayernRB15:00BAYREUTH1-1SCHWEINFURT0-0--ΤΕΛ1X2
Germany : Regionalliga BayernRB15:00SV SCHALDING-HEINING2-2GREUTHER FURTH II0-1--ΤΕΛ1X2
Germany : Regionalliga BayernRB15:00TSV BUCHBACH1-1NURNBERG II0-1--ΤΕΛ1X2
Germany : Regionalliga BayernRB15:00FC PIPINSRIED1-2VFB EICHSTATT0-2--ΤΕΛ1X2
Germany : Regionalliga NorthRN15:00HOLSTEIN KIEL II2-1LUBECK1-1--ΤΕΛ1X2
Germany : Regionalliga NorthRN15:00WERDER BREMEN II2-1EINTRACHT NORDERSTEDT1-1--ΤΕΛ1X2
Germany :  Regionalliga WestRW15:00BOR. GLADBACH (AM)0-0WATTENSCHEID0-0--ΤΕΛ1X2
Germany :  Regionalliga WestRW15:00SV STRAELEN1-0OBERHAUSEN0-0--ΤΕΛ1X2
Germany :  Regionalliga WestRW15:00TV HERKENRATH0-3WUPPERTAL0-2--ΤΕΛ1X2
Germany :  Regionalliga WestRW15:00RW ESSEN2-0SV RODINGHAUSEN0-0--ΤΕΛ1X2
Germany :  Regionalliga WestRW15:00BORUSSIA DORTMUND II0-2BONNER SC0-1--ΤΕΛ1X2
Germany :  Regionalliga WestRW15:00LIPPSTADT0-2FORT. DUSSELDORF II0-1--ΤΕΛ1X2
Germany :  Regionalliga WestRW15:00FC KOLN II1-3FC KAAN-MARIENBORN 071-1--ΤΕΛ1X2
Greece : Football LeagueFL15:00ERGOTELIS3-0TRIKALA1-0--ΤΕΛ1X2
Greece : Football LeagueFL15:00DOXA DRAMAS2-3PAS IRODOTOS2-3--ΤΕΛ1X2
Greece : Football LeagueFL15:00KISSAMIKOS1-2NFC VOLOS1-2--ΤΕΛ1X2
Greece : Football LeagueFL15:00 APOLLON PONTOU0-1PLATANIAS 0-1--ΤΕΛ1X2
Northern Ireland : Premier LeaguePL15:00INSTITUTE1-4LINFIELD1-1--ΤΕΛ1X2
Slovenia : Division 2215:00ANKARAN HRVATINI0-3FUZINAR0-1--ΤΕΛ1X2
Slovenia : Division 2215:00JADRAN3-3NK DOB2-2--ΤΕΛ1X2
Slovenia : Division 2215:00DRAVA PTUJ2-0BREZICE0-0--ΤΕΛ1X2
Sweden : Division 1 : QualificationQ15:00KARLSKRONA AIF2-2TROLLHATTAN FC1-0--ΤΕΛ1X2
Denmark : Junior-LigaenJL15:15RANDERS FC (J)3-2LYNGBY (J)---ΤΕΛ1X2
UEFA : U19 European Championship Qualifying : Group FF15:15BELGIUM - U191-1MALTA - U191-1--ΤΕΛ1X2
Greece : Football League 2 : Group 6615:15THIELA DIASTAVROSEOS RAFINAS4-1FOIVOS KREMASTIS---ΤΕΛ1X2
France : Cup : Round 7R715:30BASTIA CA2-4SEDAN1-2--ΤΕΛ1X2
France : Womens Division 1W115:30FLEURY MEROGIS (W)3-2DIJON FOOT (W)1-2--ΤΕΛ1X2
France : Womens Division 1W115:30PARIS FC (W)2-2METZ (W)1-0--ΤΕΛ1X2
France : Womens Division 1W115:30ASJ SOYAUX (W)1-1GUINGAMP (W)1-1--ΤΕΛ1X2
France : Womens Division 1W115:30LILLE (W)0-2BORDEAUX (W)0-0--ΤΕΛ1X2
France : Womens Division 1W115:30MONTPELLIER (W)5-0RODEZ AVEYRON (W)1-0--ΤΕΛ1X2
Germany : Oberliga : Baden-WurttembergOBW15:30TSG BACKNANG1-1FREIBERG1-1--ΤΕΛ1X2
Germany : Oberliga : HessenOHE15:30HUNFELDER SV0-4SC WALDGIRMES---ΤΕΛ1X2
Germany : Oberliga : HessenOHE15:30TEUTONIA WATZENBORN STEINBERG3-0SPVGG 1922 HADAMAR2-0--ΤΕΛ1X2
Germany : Oberliga : HessenOHE15:30KSV BAUNATAL1-1SC VIKTORIA 06 GRIESHEIM0-0--ΤΕΛ1X2
Germany : Oberliga : HessenOHE15:30BAYERN ALZENAU2-1FV BAD VILBEL---ΤΕΛ1X2
Germany : Oberliga : HessenOHE15:30FC EDERBERGLAND4-2BUCHONIA FLIEDEN---ΤΕΛ1X2
Germany : Oberliga : HessenOHE15:30HESSEN KASSEL3-0FC 1931 EDDERSHEIM2-0--ΤΕΛ1X2
Germany : Oberliga : Baden-WurttembergOBW15:30BAHLINGER SC3-0SV OBERACHERN1-0--ΤΕΛ1X2
Germany : Oberliga : Baden-WurttembergOBW15:30NECKARSULMER SPORT UNION0-0FSV 08 BISSINGEN0-0--ΤΕΛ1X2
Germany : Oberliga : Baden-WurttembergOBW15:30TSV ILSHOFEN2-0VILINGEN 081-0--ΤΕΛ1X2
Germany : Oberliga : Baden-WurttembergOBW15:30SV LINX2-2FV RAVENSBURG1-0--ΤΕΛ1X2
Italy : Serie C : Group CLPC15:30AC MONOPOLI2-1SICULA LEONZIO1-1--ΤΕΛ1X2
Italy : Serie C : Group CLPC15:30ASD CITTA DI SIRACUSA1-0BISCEGLIE0-0--ΤΕΛ1X2
Italy : Serie C : Group CLPC15:30TRAPANI3-1VIRTUS FRANCAVILLA2-1--ΤΕΛ1X2
Netherlands : Tweede DivisieTK15:30JONG ALMERE CITY FC0-2IJSSELMEERVOGELS0-0--ΤΕΛ1X2
Netherlands : Tweede DivisieTK15:30AFC2-1HHC1-0--ΤΕΛ1X2
Netherlands : Tweede DivisieTK15:30KONINKLIJKE HFC1-1EXCELSIOR MAASSLUIS0-1--ΤΕΛ1X2
African Cup of Nations : Qualifiers : Group KK16:00NAMIBIA0-0GUINEA-BISSAU0-0--ΤΕΛ1X2
Austria : Regionalliga : EastRE16:00PARNDORF1-2RAPID WIEN (AM)1-1--ΤΕΛ1X2
UEFA : Nations League : League C : Group 416:00SERBIA2-1MONTENEGRO2-0--ΤΕΛ1X2
UEFA : U19 European Championship Qualifying : Group DD16:00SCOTLAND - U195-0SAN MARINO - U194-0--ΤΕΛ1X2
UEFA : U19 European Championship Qualifying : Group EE16:00TURKEY - U193-0MOLDOVA - U191-0--ΤΕΛ1X2
UEFA : U19 European Championship Qualifying : Group II16:00POLAND U194-0KAZAKHSTAN - U192-0--ΤΕΛ1X2
France : Cup : Round 7R716:00HAGUENAU3-3SOCHAUX1-13-4-ΤΕΛ1X2
France : Cup : Round 7R716:00AVIZE GRAUVES0-1SCHILTINGHEIM0-0--ΤΕΛ1X2
Netherlands : Tweede DivisieTK16:00KOZAKKEN BOYS4-0BARENDRECHT1-0--ΤΕΛ1X2
Northern Ireland : ChampionshipCH16:00HARLAND WOLFF WELDERS F.C.0-2LOUGHGALL0-2--ΤΕΛ1X2
Northern Ireland : ChampionshipCH16:00PSNI FC0-0BALLINAMALLARD UNITED0-0--ΤΕΛ1X2
Northern Ireland : ChampionshipCH16:00DUNDELA0-0PORTADOWN---ΑΝΒ1X2
Northern Ireland : ChampionshipCH16:00KNOCKBREDA3-2BALLYCLARE COMRADES2-1--ΤΕΛ1X2
Scotland : Lowland LeagueLL16:00WHITEHILL1-2CIVIL SERVICE STROLLERS1-0--ΤΕΛ1X2
Switzerland : 1.Liga : Promotion3P16:00SION II0-1BREITENRAIN0-0--ΤΕΛ1X2
Switzerland : 1.Liga : Promotion3P16:00BASEL II1-1YVERDON1-0--ΤΕΛ1X2
Ukraine : Division 2216:00SC DNIPRO-14-0ZIRKA2-0--ΤΕΛ1X2
Wales : Football League Division OneFL116:00LLANTWIT MAJOR2-3AFAN LIDO---ΤΕΛ1X2
Wales : Football League Division OneFL116:00PONTYPRIDD1-0TON PENTRE---ΤΕΛ1X2
Wales : Football League Division OneFL116:00PORT TALBOT0-0PENYBONT---ΑΝΒ1X2
Wales : Football League Division OneFL116:00AMMANFORD0-0BRITON FERRY---ΑΝΒ1X2
Wales : Football League Division OneFL116:00CWMBRAN CELTIC3-1HAVERFORDWEST COUNTY---ΤΕΛ1X2
Wales : Football League Division OneFL116:00CWMAMMAN UNITE0-0GOYTRE AFC---ΑΝΒ1X2
Wales : Football League Division OneFL116:00GOYTRE UTD3-3UNDY ATHLETIC---ΤΕΛ1X2
Wales : Football League Division OneFL116:00PORT TALBOT2-2AMMANFORD---ΤΕΛ1X2
Denmark : Junior-LigaenJL16:15ODENSE BK (J)5-0AGF/VIBY (J)---ΤΕΛ1X2
Denmark : Junior-LigaenJL16:30FC COPENHAGEN (J)0-2AAB AALBORG (J)---ΤΕΛ1X2
France : Cup : Round 7R716:30LIMOGES0-0VILLEFRANCHE0-00-1-ΤΕΛ1X2
International Friendlies : ClubsIFC16:30NURNBERG4-2USTI NAD LABEM3-0--ΤΕΛ1X2
Netherlands : Tweede DivisieTK16:30LIENDEN1-7JONG SPARTA ROTTERDAM0-4--ΤΕΛ1X2
Netherlands : Tweede DivisieTK16:30KATWIJK0-0JONG VITESSE0-0--ΤΕΛ1X2
Netherlands : Tweede DivisieTK16:30SPAKENBURG1-1RIJNSBURGSE BOYS1-1--ΤΕΛ1X2
Netherlands : Tweede DivisieTK16:30VVSB2-0SVV SCHEVENINGEN2-0--ΤΕΛ1X2
Wales : Premier LeaguePL16:30LLANDUDNO FC1-2CARMARTHEN1-1--ΤΕΛ1X2
Wales : Premier LeaguePL16:30 BARRY0-2TNS0-0--ΤΕΛ1X2
Wales : Premier LeaguePL16:30BALA TOWN2-3ABERYSTWYTH1-0--ΤΕΛ1X2
Wales : Premier LeaguePL16:30LLANELLI AFC2-0CEFN DRUIDS AFC1-0--ΤΕΛ1X2
African Cup of Nations : Qualifiers : Group CC17:00GABON0-1MALI0-1--ΤΕΛ1X2
African Cup of Nations : Qualifiers : Group AA17:00EQUATORIAL GUINEA0-1SENEGAL0-0--ΤΕΛ1X2
Algeria : Division 1117:00AS AIN M LILA1-0USM BEL ABBES0-0--ΤΕΛ1X2
England : League One117:00BURTON ALBION1-0COVENTRY CITY0-0--ΤΕΛ1X2
England : League One117:00DONCASTER ROVERS2-1AFC WIMBLEDON1-1--ΤΕΛ1X2
England : League One117:00OXFORD UNITED1-0GILLINGHAM0-0--ΤΕΛ1X2
England : League One117:00PETERBOROUGH UNITED1-1BRADFORD CITY0-1--ΤΕΛ1X2
England : League One117:00 SOUTHEND UNITED1-2BLACKPOOL0-1--ΤΕΛ1X2
England : League One117:00SUNDERLAND1-1WYCOMBE WANDERERS0-0--ΤΕΛ1X2
England : League One117:00LUTON TOWN5-1PLYMOUTH ARGYLE4-0--ΤΕΛ1X2
England : League One117:00ACCRINGTON STANLEY0-2BARNSLEY 0-1--ΤΕΛ1X2
England : League One117:00SHREWSBURY TOWN3-2ROCHDALE1-1--ΤΕΛ1X2
England : League One117:00BRISTOL ROVERS1-2SCUNTHORPE UNITED1-1--ΤΕΛ1X2
England : League Two217:00SWINDON TOWN0-4CARLISLE UNITED0-1--ΤΕΛ1X2
England : League Two217:00BURY4-0STEVENAGE 0-0--ΤΕΛ1X2
England : League Two217:00YEOVIL TOWN0-0LINCOLN---ΑΝΒ1X2
England : League Two217:00MILTON KEYNES DONS2-0MACCLESFIELD TOWN0-0--ΤΕΛ1X2
England : League Two217:00OLDHAM ATHLETIC3-1CAMBRIDGE UNITED0-1--ΤΕΛ1X2
England : League Two217:00NOTTS COUNTY0-3CHELTENHAM TOWN0-1--ΤΕΛ1X2
England : League Two217:00CREWE ALEXANDRA3-2TRANMERE ROVERS1-1--ΤΕΛ1X2
England : League Two217:00MANSFIELD TOWN1-0PORT VALE 1-0--ΤΕΛ1X2
England : League Two217:00NEWPORT COUNTY2-0COLCHESTER UNITED0-0--ΤΕΛ1X2
England : League Two217:00EXETER CITY2-2NORTHAMPTON TOWN2-1--ΤΕΛ1X2
England : League Two217:00FOREST GREEN ROVERS0-1MORECAMBE0-0--ΤΕΛ1X2
England : League Two217:00GRIMSBY TOWN1-0CRAWLEY TOWN0-0--ΤΕΛ1X2
England : ConferenceCO17:00MAIDSTONE UNITED1-1WREXHAM0-0--ΤΕΛ1X2
England : ConferenceCO17:00SALFORD CITY4-0ALDERSHOT TOWN2-0--ΤΕΛ1X2
England : ConferenceCO17:00LEYTON ORIENT3-1BROMLEY0-1--ΤΕΛ1X2
England : ConferenceCO17:00GATESHEAD FC0-0SUTTON UNITED0-0--ΤΕΛ1X2
England : ConferenceCO17:00HALIFAX TOWN1-0DOVER1-0--ΤΕΛ1X2
England : ConferenceCO17:00DAGENHAM AND REDBRIDGE2-1AFC FYLDE1-1--ΤΕΛ1X2
England : ConferenceCO17:00BARROW0-3EASTLEIGH0-2--ΤΕΛ1X2
England : ConferenceCO17:00BOREHAM WOOD0-0EBBSFLEET UNITED0-0--ΤΕΛ1X2
England : ConferenceCO17:00CHESTERFIELD0-0HAVANT WATERLOOVILLE0-0--ΤΕΛ1X2
England : Conference : NorthCN17:00ALTRINCHAM3-0YORK CITY0-0--ΤΕΛ1X2
England : Conference : NorthCN17:00BLYTH SPARTANS3-2CURZON ASHTON FC0-2--ΤΕΛ1X2
England : Conference : NorthCN17:00BOSTON UTD1-2SOUTHPORT0-1--ΤΕΛ1X2
England : Conference : NorthCN17:00BRADFORD PARK AVENUE3-2ASHTON UNITED0-2--ΤΕΛ1X2
England : Conference : NorthCN17:00DARLINGTON2-2HEREFORD0-1--ΤΕΛ1X2
England : Conference : NorthCN17:00 ALFRETON TOWN3-1NUNEATON TOWN 1-1--ΤΕΛ1X2
England : Conference : NorthCN17:00LEAMINGTON1-0CHESTER FC0-0--ΤΕΛ1X2
England : Conference : NorthCN17:00KIDDERMINSTER HARRIERS0-4CHORLEY0-2--ΤΕΛ1X2
England : Conference : NorthCN17:00FC UNITED OF MANCHESTER1-2TELFORD1-1--ΤΕΛ1X2
England : Conference : NorthCN17:00STOCKPORT1-1BRACKLEY TOWN0-0--ΤΕΛ1X2
England : Conference : NorthCN17:00GUISELEY1-1SPENNYMOOR TOWN FC 0-1--ΤΕΛ1X2
England : Conference : SouthCS17:00 CHELMSFORD0-2TRURO CITY0-2--ΤΕΛ1X2
England : Conference : SouthCS17:00CHIPPENHAM TOWN3-1WEALDSTONE1-0--ΤΕΛ1X2
England : Conference : SouthCS17:00HUNGERFORD TOWN2-2BILLERICAY TOWN0-1--ΤΕΛ1X2
England : Conference : SouthCS17:00SLOUGH0-1WOKING0-1--ΤΕΛ1X2
England : Conference : SouthCS17:00TORQUAY UNITED4-1CONCORD RANGERS4-0--ΤΕΛ1X2
England : Conference : SouthCS17:00 DULWICH HAMLET0-1OXFORD CITY0-0--ΤΕΛ1X2
England : Conference : SouthCS17:00EAST THURROCK UNITED1-2HEMEL HEMPSTEAD1-0--ΤΕΛ1X2
England : Conference : SouthCS17:00HAMPTON N RICHMOND0-1DARTFORD0-1--ΤΕΛ1X2
England : Conference : SouthCS17:00GLOUCESTER CITY0-0ST. ALBANS0-0--ΤΕΛ1X2
England : Conference : SouthCS17:00BATH CITY1-0EASTBOURNE BOROUGH1-0--ΤΕΛ1X2
England : Conference : SouthCS17:00WELLING UNITED3-1WESTON SUPER MARE2-1--ΤΕΛ1X2
England : Southern Premier Division Central17:00COALVILLE1-1BANBURY UNITED0-0--ΤΕΛ1X2
England : Southern Premier Division Central17:00STOURBRIDGE3-0HITCHIN TOWN0-0--ΤΕΛ1X2
England : Southern Premier Division Central17:00AFC RUSHDEN DIAMONDS3-1BEDWORTH UTD1-1--ΤΕΛ1X2
England : Southern Premier Division Central17:00ROYSTON TOWN0-1KETTERING TOWN0-1--ΤΕΛ1X2
England : Southern Premier Division Central17:00NEEDHAM MARKET2-1STRATFORD TOWN2-0--ΤΕΛ1X2
England : Southern Premier Division Central17:00REDDITCH UTD4-2LOWESTOFT TOWN 1-1--ΤΕΛ1X2
England : Southern Premier Division Central17:00TAMWORTH1-1BIGGLESWADE TOWN1-0--ΤΕΛ1X2
England : Southern Premier Division Central17:00LEISTON FC0-1RUSHALL OLYMPIC0-0--ΤΕΛ1X2
England : Southern Premier Division Central17:00ST. IVES TOWN FC2-0HALESOWEN TOWN1-0--ΤΕΛ1X2
England : Southern Premier Division Central17:00ALVECHURCH3-2ST. NEOTS TOWN1-2--ΤΕΛ1X2
England : Southern Premier Division Central17:00BARWELL1-3KINGS LYNN1-2--ΤΕΛ1X2
England : Northern Premier LeagueNPL17:00WARRINGTON1-1BASFORD UNITED1-0--ΤΕΛ1X2
England : Northern Premier LeagueNPL17:00WORKINGTON1-4GRANTHAM TOWN0-1--ΤΕΛ1X2
England : Northern Premier LeagueNPL17:00MATLOCK TOWN3-1STALYBRIDGE1-0--ΤΕΛ1X2
England : Northern Premier LeagueNPL17:00SCARBOROUGH ATHLETIC2-0MARINE0-0--ΤΕΛ1X2
England : Northern Premier LeagueNPL17:00BUXTON FC0-5WITTON ALBION0-2--ΤΕΛ1X2
England : Northern Premier LeagueNPL17:00SOUTH SHIELDS3-2MICKLEOVER SPORTS1-1--ΤΕΛ1X2
England : Northern Premier LeagueNPL17:00NORTH FERRIBY UNITED0-6FARSLEY CELTIC0-1--ΤΕΛ1X2
England : Northern Premier LeagueNPL17:00LANCASTER0-0STAFFORD RANGERS0-0--ΤΕΛ1X2
England : Northern Premier LeagueNPL17:00HYDE FC2-0HEDNESFORD0-0--ΤΕΛ1X2
England : Northern Premier LeagueNPL17:00GAINSBOROUGH4-1WHITBY0-1--ΤΕΛ1X2
England : Northern Premier LeagueNPL17:00BAMBER BRIDGE2-2NANTWICH TOWN0-1--ΤΕΛ1X2
England : Isthmian Premier LeagueRP17:00HORNCHURCH1-1WORTHING1-0--ΤΕΛ1X2
England : Isthmian Premier LeagueRP17:00BISHOPS STORTFORD4-2WHITEHAWK2-0--ΤΕΛ1X2
England : Isthmian Premier LeagueRP17:00CARSHALTON ATHLETIC2-3CORINTHIAN CASUALS0-1--ΤΕΛ1X2
England : Isthmian Premier LeagueRP17:00KINGSTONIAN2-1MARGATE0-0--ΤΕΛ1X2
England : Isthmian Premier LeagueRP17:00LEATHERHEAD4-1ENFIELD TOWN3-0--ΤΕΛ1X2
England : Isthmian Premier LeagueRP17:00LEWES0-1HARINGEY BOROUGH0-0--ΤΕΛ1X2
England : Isthmian Premier LeagueRP17:00BURGESS HILL TOWN3-0MERSTHAM1-0--ΤΕΛ1X2
England : Isthmian Premier LeagueRP17:00BOGNOR REGIS TOWN4-2WINGATE FINCHLEY1-1--ΤΕΛ1X2
England : Isthmian Premier LeagueRP17:00DORKING WANDERERS2-1BRIGHTLINGSEA REGENT2-1--ΤΕΛ1X2
England : Isthmian Premier LeagueRP17:00FOLKESTONE2-0POTTERS BAR TOWN0-0--ΤΕΛ1X2
England : Isthmian Premier LeagueRP17:00HARLOW TOWN1-0TONBRIDGE ANGELS0-0--ΤΕΛ1X2
England : Southern Premier Division SouthSPL17:00SALISBURY CITY4-2HARTLEY WINTNEY2-1--ΤΕΛ1X2
England : Southern Premier Division SouthSPL17:00SWINDON SUPERMARINE1-2HARROW BOROUGH1-2--ΤΕΛ1X2
England : Southern Premier Division SouthSPL17:00TIVERTON0-0HENDON0-0--ΤΕΛ1X2
England : Southern Premier Division SouthSPL17:00DORCHESTER TOWN0-5CHESHAM UNITED0-1--ΤΕΛ1X2
England : Southern Premier Division SouthSPL17:00METROPOLITAN POLICE2-1FROME TOWN1-0--ΤΕΛ1X2
England : Southern Premier Division SouthSPL17:00BEACONSFIELD SYCOB2-6FARNBOROUGH1-3--ΤΕΛ1X2
England : Southern Premier Division SouthSPL17:00GOSPORT BOROUGH1-2TAUNTON TOWN0-1--ΤΕΛ1X2
England : Southern Premier Division SouthSPL17:00BASINGSTOKE0-3MERTHYR0-1--ΤΕΛ1X2
England : Southern Premier Division SouthSPL17:00KINGS LANGLEY FC2-1WEYMOUTH1-0--ΤΕΛ1X2
England : Southern Premier Division SouthSPL17:00WALTON CASUALS0-4POOLE TOWN0-1--ΤΕΛ1X2
England : Southern Premier Division SouthSPL17:00WIMBORNE TOWN1-0STAINES TOWN1-0--ΤΕΛ1X2
England : WSLWSL17:00BRISTOL CITY FC (W)2-1LIVERPOOL (W)2-1--ΤΕΛ1X2
UEFA : U19 European Championship Qualifying : Group DD17:00SWEDEN - U191-2WALES - U191-1--ΤΕΛ1X2
Germany : Oberliga : NiedersachsenNIE17:00FC WUNSTORF1-1VFL HILDESHEIM0-1--ΤΕΛ1X2
Germany : Oberliga : NiedersachsenNIE17:00CLOPPENBURG0-0EINTRACHT NORTHEIM0-0--ΤΕΛ1X2
Germany : Regionalliga NorthRN17:00SSV JEDDELOH2-0OLDENBURG 1-0--ΤΕΛ1X2
Morocco : Groupement National de FootballGNF17:00HASSANIA AGADIR0-0RAJA CASABLANCA0-0--ΤΕΛ1X2
Northern Ireland : Premier LeaguePL17:00 COLERAINE1-1GLENTORAN0-1--ΤΕΛ1X2
Northern Ireland : Premier LeaguePL17:00WARRENPOINT TOWN1-1DUNGANNON SWIFTS1-1--ΤΕΛ1X2
Northern Ireland : Premier LeaguePL17:00NEWRY CITY AFC2-0ARDS0-0--ΤΕΛ1X2
Northern Ireland : Premier LeaguePL17:00BALLYMENA UNITED2-1CLIFTONVILLE0-0--ΤΕΛ1X2
Northern Ireland : Premier LeaguePL17:00CRUSADERS3-0GLENAVON2-0--ΤΕΛ1X2
Northern Ireland : ChampionshipCH17:00DERGVIEW FC0-2CARRICK RANGERS0-1--ΤΕΛ1X2
Northern Ireland : ChampionshipCH17:00LARNE6-0LIMAVADY UTD3-0--ΤΕΛ1X2
Poland : First League217:00CHROBRY GLOGOW0-1GKS TYCHY 710-0--ΤΕΛ1X2
Poland : First League217:00STOMIL OLSZTYN3-2BYTOVIA BYTOW3-0--ΤΕΛ1X2
Portugal : Division 2 : Group D17:00OLHANENSE1-0ARMACENENSES---ΤΕΛ1X2
Portugal : Division 2 : Group A17:00GDU TORCATENSE1-2GIL VICENTE0-2--ΤΕΛ1X2
Scotland : Championship117:00 AYR UNITED0-0GREENOCK MORTON0-0--ΤΕΛ1X2
Scotland : Championship117:00FALKIRK1-1PARTICK THISTLE0-0--ΤΕΛ1X2
Scotland : Championship117:00QUEEN OF SOUTH3-3INVERNESS CT1-0--ΤΕΛ1X2
Scotland : 1st Division217:00BRECHIN CITY1-5ARBROATH0-1--ΤΕΛ1X2
Scotland : 1st Division217:00STENHOUSEMUIR1-3RAITH ROVERS0-1--ΤΕΛ1X2
Scotland : 1st Division217:00AIRDRIEONIANS4-2EAST FIFE1-2--ΤΕΛ1X2
Scotland : 1st Division217:00FORFAR ATHLETIC3-0DUMBARTON0-0--ΤΕΛ1X2
Scotland : 2nd Division317:00 ELGIN CITY1-3CLYDE0-2--ΤΕΛ1X2
Scotland : 2nd Division317:00BERWICK RANGERS2-0ALBION ROVERS1-0--ΤΕΛ1X2
Scotland : 2nd Division317:00ANNAN ATHLETIC2-2STIRLING ALBION1-0--ΤΕΛ1X2
Scotland : Lowland LeagueLL17:00GRETNA FC 20080-2EAST KILBRIDE0-1--ΤΕΛ1X2
Scotland : Lowland LeagueLL17:00FAIRYDEAN0-2EDUSPORT ACADEMY0-2--ΤΕΛ1X2
Scotland : Lowland LeagueLL17:00CUMBERNAULD COLTS3-0DALBEATTIE STAR1-0--ΤΕΛ1X2
Scotland : Lowland LeagueLL17:00BSC GLASGOW3-2SPARTANS1-2--ΤΕΛ1X2
Scotland : Lowland LeagueLL17:00STIRLING UNIVERSITY FC0-1KELTY HEARTS0-1--ΤΕΛ1X2
Scotland : Challenge Cup : QuarterfinalsQF17:00 MOTHERWELL U211-2ROSS COUNTY0-0--ΤΕΛ1X2
Scotland : Challenge Cup : QuarterfinalsQF17:00BOHEMIAN FC0-0EAST FIFE---ΑΝΒ1X2
Spain : Secunda Division217:00MALAGA2-0GIMNASTIC 1-0--ΤΕΛ1X2
Spain : Secunda B Division : Group 2B217:00REAL UNION1-2BARAKALDO0-1--ΤΕΛ1X2
Switzerland : 1.Liga : Promotion3P17:00FC KONIZ2-2BAVOIS0-2--ΤΕΛ1X2
Switzerland : 1.Liga : Promotion3P17:00LA CHAUX DE FONDS1-4FC STADE LAUSANNE-OUCHY1-0--ΤΕΛ1X2
Switzerland : 1.Liga : Group AA17:00ECHALLENS2-1GRAND-LANCY1-0--ΤΕΛ1X2
Ukraine : Division 2217:00VOLYN0-0AHROBIZNES VOLOCHYSK0-0--ΤΕΛ1X2
Scotland : 1st Division217:05MONTROSE1-1STRANRAER0-0--ΤΕΛ1X2
Scotland : Challenge Cup : QuarterfinalsQF17:05EDINBURGH CITY2-2ALLOA ATHLETIC1-2-4-3ΤΕΛ1X2
Italy : Serie C : Group CLPC17:30CATANZARO3-0RIETI2-0--ΤΕΛ1X2
Spain : Secunda B Division : Group 2B217:30SD AMOREBIETA0-1ARENAS GETXO0-1--ΤΕΛ1X2
Switzerland : 1.Liga : Promotion3P17:30SC BRUHL2-1JUVENTUS ZURICH0-1--ΤΕΛ1X2
Belgium : 2e Klasse : 2nd Stage2S18:00TUBIZE3-2ROESELARE2-2--ΤΕΛ1X2
UEFA : U19 European Championship Qualifying : Group CC18:00CZECH REPUBLIC - U192-1FYROM - U191-0--ΤΕΛ1X2
France : Cup : Round 7R718:00ENTENTE SANNOIS4-0FC MTSAPERE2-0--ΤΕΛ1X2
France : Cup : Round 7R718:00ST. PRYVE - ST. HILAIRE1-0US MATOURY0-0--ΤΕΛ1X2
France : Cup : Round 7R718:00CS DE VOLVIC0-0LE PUY0-00-01-4ΤΕΛ1X2
France : Cup : Round 7R718:00CREST AOUSTE2-0MONTELIMAR1-0--ΤΕΛ1X2
France : Cup : Round 7R718:00LUSITANOS0-0DRANCY0-01-0-ΤΕΛ1X2
Poland : First League218:00GKS JASTRZEBIE1-5RAKOW CZESTOCHOWA1-2--ΤΕΛ1X2
Poland : II Liga2L18:00POGON SIEDLCE3-1OLIMPIA GRUDZIADZ1-0--ΤΕΛ1X2
Spain : Secunda B Division : Group 3B318:00EJEA4-4LLEIDA ESPORTIU3-2--ΤΕΛ1X2
Spain : Secunda B Division : Group 3B318:00BARCELONA B2-1UD CORNELLA1-0--ΤΕΛ1X2
Spain : Secunda B Division : Group 2B218:00SD LEIOA1-0MIRANDES0-0--ΤΕΛ1X2
Switzerland : 1.Liga : Group AA18:00ETOILE CAROUGE3-2VEVEY2-1--ΤΕΛ1X2
African Cup of Nations : Qualifiers : Group DD18:30GAMBIA3-1BENIN0-1--ΤΕΛ1X2
Switzerland : 1.Liga : Promotion3P18:30WOHLEN1-5STADE NYONNAIS0-1--ΤΕΛ1X2
Algeria : Division 1119:00MO BEJAIA1-1MC ALGER1-1--ΤΕΛ1X2
UEFA : Nations League : League B : Group 219:00TURKEY0-1SWEDEN0-0--ΤΕΛ1X2
UEFA : Nations League : League D : Group 319:00AZERBAIJAN2-0FAROE ISLANDS2-0--ΤΕΛ1X2
UEFA : Nations League : League D : Group 319:00MALTA0-5KOSOVO0-1--ΤΕΛ1X2
France : Cup : Round 7R719:00ANNENCY0-1NANCY0-1--ΤΕΛ1X2
France : Cup : Round 7R719:00CHAURAY0-2NIORT0-0--ΤΕΛ1X2
France : Cup : Round 7R719:00PARAY LE MONIAL1-0MORTEAU MONTLEBON0-0--ΤΕΛ1X2
France : Cup : Round 7R719:00LE POIRE SUR VIE2-1CHOLET0-1--ΤΕΛ1X2
France : Cup : Round 7R719:00LA CHATAIGNERAIE0-0TOURS0-01-13-4ΤΕΛ1X2
France : Cup : Round 7R719:00COMPIEGNE0-2TROYES0-0--ΤΕΛ1X2
France : Cup : Round 7R719:00AG CAEN0-2ORLEANS0-0--ΤΕΛ1X2
France : Cup : Round 7R719:00ST LO MANCHE0-1VITRE0-1--ΤΕΛ1X2
France : Cup : Round 7R719:00ANGLET1-1PAU FC0-01-3-ΤΕΛ1X2
France : Cup : Round 7R719:00MONTCEAU1-4LYON LA DUCHERE1-2--ΤΕΛ1X2
France : Cup : Round 7R719:00BIARS BRETENOUX1-1AURILLAC0-02-3-ΤΕΛ1X2
France : Cup : Round 7R719:00HAZEBROUCK CHEMINOTS1-1GRAVELINES1-01-3-ΤΕΛ1X2
France : Cup : Round 7R719:00THEIX0-2VANNES0-1--ΤΕΛ1X2
France : Cup : Round 7R719:00ANDREZIEUX1-0LOUHANS0-0--ΤΕΛ1X2
International Friendlies : National TeamsIFN19:00JORDAN2-1INDIA1-0--ΤΕΛ1X2
Mexico : Liga Premier : Serie A : Apertura : Group 1G119:00CIMARRONES DE SONORA II0-2NECAXA II---ΤΕΛ1X2
Mexico : Liga Premier : Serie A : Apertura : Group 2G219:00COYOTES DE TLAXCALA0-0REAL ZAMORA---ΤΕΛ1X2
Netherlands : Tweede DivisieTK19:00DE TREFFERS0-3GVVV VEENENDAAL0-3--ΤΕΛ1X2
Spain : Secunda Division219:00OSASUNA2-0TENERIFE2-0--ΤΕΛ1X2
Spain : Secunda Division219:00REUS1-4EXTREMADURA1-1--ΤΕΛ1X2
Wales : Premier LeaguePL19:15CAERNARFON TOWN2-0CARDIFF MET UNIVERSITY 2-0--ΤΕΛ1X2
France : Cup : Round 7R719:30FONTENAY2-3CHATEAUROUX1-2--ΤΕΛ1X2
France : Cup : Round 7R719:30GAMACHES AS1-7LE HAVRE0-2--ΤΕΛ1X2
Italy : Serie C : Group CLPC19:30JUVE STABIA0-0CATANIA0-0--ΤΕΛ1X2
Italy : Serie C : Group CLPC19:30VITERBESE0-0CASERTANA 0-0--ΤΕΛ1X2
Italy : Serie C : Group CLPC19:30RENDE1-0VIBONESE0-0--ΤΕΛ1X2
Netherlands : Eerste Divisie219:30FC OSS2-0ALMERE CITY0-0--ΤΕΛ1X2
Netherlands : Eerste Divisie219:30JONG PSV3-1JONG AZ ALKMAAR1-0--ΤΕΛ1X2
Spain : Secunda B Division : Group 2B219:30SD GERNIKA1-0REAL SOCIEDAD B0-0--ΤΕΛ1X2
France : Cup : Round 7R720:00PERPIGNAN CANET F.C2-1AS BEZIERS0-0--ΤΕΛ1X2
France : Cup : Round 7R720:00MARCQUOIS0-2BOULOGNE0-1--ΤΕΛ1X2
France : Cup : Round 7R720:00CHATELLERAULT0-2CHALLANS0-0--ΤΕΛ1X2
France : Cup : Round 7R720:00MONTLUCON0-1VIRY CHATILLON0-0--ΤΕΛ1X2
France : Cup : Round 7R720:00ALES2-0AJACCIO1-0--ΤΕΛ1X2
France : Cup : Round 7R720:00ANGOULEME1-0AUXERRE1-0--ΤΕΛ1X2
France : Cup : Round 7R720:00NOGENT0-2LENS0-1--ΤΕΛ1X2
France : Cup : Round 7R720:00BEAUNE0-3GRENOBLE0-1--ΤΕΛ1X2
France : Cup : Round 7R720:00PONTIVY1-0PLOUVORN1-0--ΤΕΛ1X2
Poland : II Liga2L20:10WIDZEW LODZ1-1ROZWOJ KATOWICE0-0--ΤΕΛ1X2
France : Cup : Round 7R720:30GUEUGNON-CLERMONT FOOT---ΠΡΟΓ1X2
Netherlands : Eerste Divisie220:45HELMOND SPORT0-2WAALWIJK 0-2--63'1X2
Netherlands : Eerste Divisie220:45DORDRECHT0-3EINDHOVEN0-2--67'1X2
Brazil : Serie BB21:00CS ALAGOANO0-1AVAI FC 0-1--46'1X2
Brazil : Serie BB21:00BRAZIL DE PELOTAS1-1GUARANI SP1-1--50'1X2
Brazil : Serie BB21:00SAMPAIO CORREA1-0BOA ESPORTE CLUBE1-0--49'1X2
UEFA : U19 European Championship Qualifying : Group II21:00SERBIA - U19-N. IRELAND U19---ΠΡΟΓ1X2
France : Cup : Round 7R721:00REDON ATL-BREST---ΠΡΟΓ1X2
France : Cup : Round 7R721:00BASTIA-LE MANS---ΠΡΟΓ1X2
Guatemala : Liga Nacional : AperturaAP21:00IZTAPA0-1CLUB XELAJU0-0--50'1X2
Belgium : 2e Klasse : 2nd Stage2S21:30KV MECHELEN1-0LOMMEL---37'1X2
Italy : Serie C : Group CLPC21:30POTENZA0-0MATERA---36'1X2
Italy : Serie C : Group CLPC21:30PAGANESE1-0CAVESE---38'1X2
Spain : Secunda Division221:30ZARAGOZA0-2MALLORCA---37'1X2
UEFA : Nations League : League A : Group 321:45ITALY0-0PORTUGAL---21'1X2
UEFA : Nations League : League C : Group 421:45ROMANIA1-0LITHUANIA---20'1X2
UEFA : Nations League : League C : Group 121:45ALBANIA0-1SCOTLAND---21'1X2
Netherlands : Eerste Divisie221:45CAMBUUR0-1VOLENDAM---21'1X2
Spain : Secunda Division221:45OVIEDO2-0SPORTING GIJON---22'1X2
Argentina : Primera B MetropolitanaPBM22:00DEPORTIVO RIESTRA0-0ALMIRANTE BROWN---2'1X2
Argentina : Primera B MetropolitanaPBM22:00FLANDRIA0-0CA FENIX---7'1X2
Argentina : Primera B MetropolitanaPBM22:00CD UAI URQUIZA0-0ALL BOYS---5'1X2
Argentina : Primera B MetropolitanaPBM22:00CA TALLERES REMEDIOS DE ESCALADA0-0COMUNICACIONES---4'1X2
Argentina : Primera B MetropolitanaPBM22:00TRISTAN SUAREZ0-0COLEGIALES---6'1X2
Argentina : Primera B NacionalBT22:00FERRO CARRIL OESTE0-0CENTRAL CORDOBA DE SANTIAGO---5'1X2
Bolivia : ClausuraCL22:00ROYAL PARI0-0DESTROYERS---5'1X2
Chile : Cup : FinalF22:00PALESTINO1-0AUDAX ITALIANO---ΓΚΟΛ!!1X2
Argentina : SuperligaPR22:10BOCA JUNIORS-PATRONATO DE PARANA---ΠΡΟΓ1X2
Brazil : Serie AA23:00CORINTHIANS-VASCO DA GAMA---ΠΡΟΓ1X2
Brazil : Serie AA23:00VITORIA-ATLETICO PR---ΠΡΟΓ1X2
Honduras : Primera Division : Apertura : Preliminary SemifinalsPSF23:00CD MARATHON-REAL ESPANA---ΠΡΟΓ1X2
International Friendlies : National TeamsIFN23:00MEXICO-ARGENTINA---ΠΡΟΓ1X2
Paraguay : ClausuraCL23:003 DE FEBRERO-LIBERTAD---ΠΡΟΓ1X2
Brazil : Serie BB23:30VILA NOVA-CRICIUMA---ΠΡΟΓ1X2
Προηγούμενη ημέραΚυριακή, 18 Νοεμβρίου 2018Επόμενη ημέρα
 
ΔΙΟΡΓ.ΩΕΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΣΚΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗΗΜΠΑΡΠΕΝΚΑΤ.ΣΤ.1X2
Argentina : Federal A : Zona 3FA300:00SPORTIVO BELGRANO-JUVENTUD UNIDA UNIVERSITARIO---ΠΡΟΓ1X2
Argentina : Primera B MetropolitanaPBM00:30ATLANTA-JUSTO JOSE DE URQUIZA---ΠΡΟΓ1X2
Paraguay : ClausuraCL00:50SPORTIVO LUQUENO-DEPORTIVO CAPIATA---ΠΡΟΓ1X2
Brazil : Serie AA01:00ATLETICO MG-BAHIA---ΠΡΟΓ1X2
Brazil : Serie BB01:00OESTE FC-GOIAS---ΠΡΟΓ1X2
Colombia : Liga Postobon : Clausura : QuarterfinalsQF01:00ATLETICO BUCARAMANGA-INDEPENDIENTE MEDELLIN---ΠΡΟΓ1X2
Honduras : Primera Division : Apertura : Preliminary SemifinalsPSF02:00LOBOS UPNFM-PLATENSE FC---ΠΡΟΓ1X2
Colombia : Liga Postobon : Clausura : QuarterfinalsQF03:00TOLIMA-SANTA FE---ΠΡΟΓ1X2
Australia : W-LeagueWL07:00BRISBANE ROAR (W)-ADELAIDE UNITED (W)---ΠΡΟΓ1X2