MyBanka BetLeague BetHelp BetExpress
Προηγούμενη ημέραΠαρασκευή, 17 Αυγούστου 2018Επόμενη ημέρα
 
ΔΙΟΡΓ.ΩΕΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΣΚΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗΗΜΠΑΡΠΕΝΚΑΤ.ΣΤ.1X2
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ : ΤΑΖΜΑΝΙΑ ΒΙΚΤΟΡΙ13:00ΟΛΥΜΠΙΑ4-1ΧΟΜΠΑΡΤ ΖΕΜΠΡΑΣ2-1--ΤΕΛ1X2
13:00ΜΠΟΥΣΑΝ ΤΡΑΝΣΠΟΡΤΑΤΙΟΝ0-1ΓΚΙΕΟΝΤΖΙΟΥ ΧΙΝΤΡΟ0-1--ΤΕΛ1X2
13:00ΤΣΑΝΓΚΓΟΥΟΝ ΣΙΤΙ0-0ΓΚΙΜΧΑΕ ΣΙΤΙ0-0--ΤΕΛ1X2
13:00ΓΚΑΝΙΕΝΟΥΝΓΚ ΣΙΤΙ0-0ΣΕΟΝΑΝ ΣΙΤΙ0-0--ΤΕΛ1X2
ΑΓΓΛΙΑ : ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ U21 : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ15:00ΜΙΝΤΛΕΣΜΠΡΟ U234-3ΦΟΥΛΑΜ U231-2--ΤΕΛ1X2
ΓΕΩΡΓΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ116:30ΣΙΟΝΙ ΜΠΟΛΝΙΣΙ2-0ΚΟΛΧΕΤΙ ΠΟΤΙ2-0--ΤΕΛ1X2
ΟΜΑΝ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ116:55ΟΜΑΝ ΦΚ0-1ΑΛ-ΟΡΟΥΜΠΑ0-0--ΤΕΛ1X2
17:00ΜΕΤΑΛΟΥΡΓΚ ΛΥΠΕΤΣΚ1-0ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΠΡΖΑΝΣΚ 1-0--ΤΕΛ1X2
ΤΟΥΡΚΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑA17:00ΟΥΜΡΑΝΙΓΙΕΣΠΟΡ2-1ΑΝΤΑΝΑΣΠΟΡ Α.Σ.2-0--ΤΕΛ1X2
ΟΜΑΝ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ117:05ΜΙΡΜΠΑΤ ΦΚ3-1ΜΟΥΣΚΑΤ1-1--ΤΕΛ1X2
ΟΜΑΝ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ117:05ΣΑΧΑΜ1-3ΝΤΟΦΑΡ0-2--ΤΕΛ1X2
ΚΑΤΑΡ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ117:25ΟΥΜ ΣΑΛΑΛ4-1ΑΛ-ΑΧΛΙ ΝΤΟΧΑ1-0--ΤΕΛ1X2
ΣΛΟΒΑΚΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ217:30ΛΟΚΟΜΟΤΙΒΑ ΚΟΖΙΤΣΕ0-3ΣΚΑΛΙΤΣΑ0-1--ΤΕΛ1X2
ΙΡΑΝ : ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΛΙΓΚΑ ΠΕΡΣΙΚΟΥ ΚΟΛΠΟΥ118:15ΤΡΑΚΤΟΡ ΣΑΖΙ ΤΑΜΠΡΙΖ1-0ΣΑΙΠΑ ΚΑΡΑΝΤΖ0-0--ΤΕΛ1X2
ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑA18:30ΣΛΑΒΙΑ ΣΟΦΙΑΣ2-0ΝΤΟΥΝΑΒ ΡΟΥΣ0-0--ΤΕΛ1X2
ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ : ΒΕΪΚΑΟΥΣΛΙΓΚΑ118:30ΤΟΥΡΚΟΥ4-1ΒΑΑΣΑ 2-0--ΤΕΛ1X2
ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ : ΙΚΟΝΕΝ218:30ΧΑΚΑ1-0ΓΙΑΡΟ1-0--ΤΕΛ1X2
ΦΙΛΑΝΔΙΑ : 3η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ : Β ΟΜΙΛΟΣ3B18:30ΤΖΑΖ2-3ΜΟΥΣΑ ΠΟΡΙ0-1--ΤΕΛ1X2
ΦΙΛΑΝΔΙΑ : 3η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ : Β ΟΜΙΛΟΣ3B18:30ΧΙΦΚ 23-2ΒK-462-1--ΤΕΛ1X2
ΦΙΛΑΝΔΙΑ : 3η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ : Β ΟΜΙΛΟΣ3B18:30HJS ΑΚΑΤΕΜΙΑ0-1ΕΣΠΟΥ0-0--ΤΕΛ1X2
ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ118:30ΟΛΜΑΛΙΚ2-3PFK ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΚ ΜΠΕΚΑΜΠΑΝΤ2-2--ΤΕΛ1X2
ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ118:30ΜΠΑΝΙΟΝΚΟΡ ΤΑΣΚΕΝΔΗΣ2-2ΣΟΓΚΝΤΙΓΙΟΝΑ ΤΖΙΖΑΞ0-1--ΤΕΛ1X2
ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ118:30ΜΠΟΥΧΑΡΑ0-1ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΤΑΣΚΕΝΔΗΣ0-0--ΤΕΛ1X2
ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ118:30ΝΕΦΤΣΙ ΦΑΡΓΚΟΝΑ1-0ΚΟΚΑΝΤ 19120-0--ΤΕΛ1X2
ΙΡΑΝ : ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΛΙΓΚΑ ΠΕΡΣΙΚΟΥ ΚΟΛΠΟΥ118:45 ΖΟΜΠΑΧΑΝ1-2ΣΕΠΑΧΑΝ 0-2--ΤΕΛ1X2
ΑΥΣΤΡΙΑ : ΤΟΠΙΚΟ : ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣRE19:00ΛΕΟΜΠΕΝΤΟΡΦ6-2ΣΤΑΝΤΛΑΟΥ4-0--ΤΕΛ1X2
ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ : ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚPL19:00ΝΤΝΙΕΠΡ ΜΟΓΚΙΛΕΦ0-0ΝΕΜΑΝ ΓΚΡΟΝΤΝΟ0-0--ΤΕΛ1X2
ΑΦΡΙΚΗ - ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ : ΟΜΙΛΟΣ Γ19:00ΧΟΡΟΓΙΑ2-1ΤΟΓΚΟ-ΠOΡΤ1-0--ΤΕΛ1X2
ΤΣΕΧΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ219:00ΟΥΣΤΙ ΝΑΝΤ ΛΑΜΠΕΜ4-1ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΖΙΣΚΟΦ3-1--ΤΕΛ1X2
ΑΙΓΥΠΤΟΣ - 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑPL19:00ΑΛ ΙΤΤΙΧΑΝΤ ΑΛ ΣΑΚΑΝΤΑΡΙ1-0ΙΣΜΑΪΛΙ1-0--ΤΕΛ1X2
ΕΣΘΟΝΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ119:00ΤΡΑΝΣ ΝΑΡΒΑ4-1ΒΙΛΓΙΑΝΤΙ2-0--ΤΕΛ1X2
ΦΙΛΑΝΔΙΑ : 3η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ : Α ΟΜΙΛΟΣ3A19:00ΝΟΥΡΜΙΤΖΑΡΒΕΝ ΤΖΑΛΚΑΠΑΛΟΣΕΟΥΡΑ2-0ΒΙΚΙΝΓΚΙΤ0-0--ΤΕΛ1X2
ΙΡΑΝ : ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΛΙΓΚΑ ΠΕΡΣΙΚΟΥ ΚΟΛΠΟΥ119:00ΣΑΝΑΤ ΝΑΦΤ ΑΜΠΑΝΤΑΝ2-2ΕΣΤΕΓΚΑΛ ΚΟΥΖΕΣΤΑΝ0-1--ΤΕΛ1X2
ΙΡΑΝ : ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΛΙΓΚΑ ΠΕΡΣΙΚΟΥ ΚΟΛΠΟΥ119:00ΠΕΡΣΕΠΟΛΙΣ0-0ΝΑΦΤ ΜΑΣΖΕΝΤ0-0--ΤΕΛ1X2
ΠΟΛΩΝΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ119:00ΚΡΑΚΟΒΙΑ0-1ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΛΟΥΜΠΙΝ0-1--ΤΕΛ1X2
ΟΥΚΡΑΝΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ119:00 ΑΡΣΕΝΑΛ ΚΙΕΒΟΥ1-1ΤΣΕΡΝΟΜΟΡΕΤΣ1-1--ΤΕΛ1X2
ΓΕΡΜΑΝΙΑ : ΤΟΠΙΚΟ ΟΜΙΛΟΣ ΒΑΥΑΡΙΑΣ19:15ΙΣΧΣΤΑΤ3-1ΓΚΑΡΧΙΝΓΚ 0-0--ΤΕΛ1X2
ΤΟΥΡΚΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑA19:15ΕΛΑΖΙΓΚΣΠΟΡ1-2ΜΠΟΛΟΥΣΠΟΡ0-1--ΤΕΛ1X2
ΤΣΕΧΙΑ : ΓΚΑΜΠΡΙΝΟΥΣ ΛΙΓΚΑ119:30ΝΤΟΥΚΛΑ ΠΡΑΓΑΣ1-2ΣΛΟΒΑΤΣΚΟ1-1--ΤΕΛ1X2
ΤΣΕΧΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ219:30ΜΠΡΝΟ2-1ΤΣΕΣΚΕ ΜΠΟΥΝΤΕΓΙΟΒΙΤΣΕ2-0--ΤΕΛ1X2
ΕΣΘΟΝΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ119:30ΚΟΥΡΕΣΑΡΕ1-3ΤΑΡΤΟΥ ΤΑΜΕΚΑ0-3--ΤΕΛ1X2
ΡΩΣΣΙΑ : ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚPL19:30ΑΝΖΙ ΜΑΧΑΤΣΚΑΛΑ1-3ΓΚΑΖΟΒΙΚ ΟΡΕΝΜΠΟΡΓΚ1-0--ΤΕΛ1X2
ΚΑΤΑΡ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ119:35ΚΑΤΑΡ0-2ΑΛ ΣΑΛΙΓΙΑ0-2--ΤΕΛ1X2
ΑΛΓΕΡΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ119:45ΜΠΕΖΑΓΙΑ1-1ΚΑΜΠΙΛΙΕ1-1--ΤΕΛ1X2
ΑΛΓΕΡΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ119:45USM ΜΠΕΛ ΑΜΠΕΣ1-2ΟΛΙΜΠΙΚ ΜΕΝΤΕΑ1-2--ΤΕΛ1X2
ΔΑΝΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ : ΓΚΡΟΥΠ 1119:55ΣΚΙΒΕ2-2ΚΟΛΝΤΙΝΓΚ1-1--ΤΕΛ1X2
ΑΥΣΤΡΙΑ : ΤΟΠΙΚΟ : ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣRE20:00ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ (ΕΡΑΣ.)0-2ΜΑΝΣΝΤΟΡΦ0-0--ΤΕΛ1X2
ΑΥΣΤΡΙΑ : ΤΟΠΙΚΟ : ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣRE20:00ΜΠΡΟΥΚ ΛΕΪΘΑ4-3ΠΑΡΝΤΟΡΦ3-1--ΤΕΛ1X2
ΑΥΣΤΡΙΑ : ΤΟΠΙΚΟ : ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣRE20:00ΜΑΤΕΡΣΜΠΟΥΡΓΚ (ΕΡ.)2-0ΚΑΡΑΜΠΑΚΧ0-0--ΤΕΛ1X2
ΑΥΣΤΡΙΑ : ΤΟΠΙΚΟ : ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣRE20:00ΝΕΟΥΣΙΕΝΤΛ 19192-2ΑΝΤΜΙΡΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ0-1--ΤΕΛ1X2
ΑΥΣΤΡΙΑ : ΤΟΠΙΚΟ : ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣRM20:00ΑΛΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ1-1ΒΕΛΚΕΡΜΑΡΚΤ0-0--ΤΕΛ1X2
ΑΥΣΤΡΙΑ : ΤΟΠΙΚΟ : ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣRM20:00ΤΟΥΣ ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ3-0ΒΟΚΛΑΜΑΡΚΤ1-0--ΤΕΛ1X2
ΑΥΣΤΡΙΑ : ΤΟΠΙΚΟ : ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣRM20:00WSC ΧΕΡΤΑ0-2ΣΠΑΡΚΑΣΕ ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 19190-0--ΤΕΛ1X2
ΑΥΣΤΡΙΑ : ΤΟΠΙΚΟ : ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣRM20:00ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡΑΣ.)1-1ΜΙΤΧΛΙΝΓΚΕΡ ΦΕΝΣΤΕΡ0-1--ΤΕΛ1X2
ΑΥΣΤΡΙΑ : ΤΟΠΙΚΟ : ΔΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣRW20:00ΚΟΥΦΣΤΑΙΝ1-2ΠΙΝΖΑΟΥ ΣΑΛΦΕΛΝΤΕΝ1-1--ΤΕΛ1X2
ΤΣΕΧΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ220:00ΖΝΟΙΜΟ2-0ΤΡΙΝΕΚ0-0--ΤΕΛ1X2
ΔΑΝΙΑ : ΣΑΣ ΛΙΓΚΕΝSAS20:00ΣΟΝΤΕΡΙΣΚΕ2-1ΒΕΝΤΣΑΙΣΕΛ0-0--ΤΕΛ1X2
ΓΕΡΜΑΝΙΑ : ΤΟΠΙΚΟ ΒΟΡΕΙΟΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ20:00ΧΕΡΤΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ ΙΙ3-0ΝΕΟΥΓΚΕΡΣΝΤΟΡΦ1-0--ΤΕΛ1X2
ΓΕΡΜΑΝΙΑ : ΤΟΠΙΚΟ ΟΜΙΛΟΣ ΒΑΥΑΡΙΑΣ20:00ΒΑΚΕΡ ΜΠΟΥΡΓΚΧΑΟΥΖΕΝ1-2ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΑΣΧΑΦΕΝΜΠΟΥΡΓΚ1-2--ΤΕΛ1X2
ΓΕΡΜΑΝΙΑ : ΤΟΠΙΚΟ ΟΜΙΛΟΣ ΒΑΥΑΡΙΑΣ20:00ΧΑΪΜΣΤΕΤΕΝ1-0TSV 1860 ΡΟΖΕΝΧΑΙΜ0-0--ΤΕΛ1X2
ΓΕΡΜΑΝΙΑ : ΤΟΠΙΚΟ ΝΟΤΙΟΔΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ20:00 ΦΚ ΧΟΜΠΟΥΡΓΚ2-11 ΜΑΙΝΤΖ 5 ΙΙ 0-1--ΤΕΛ1X2
ΠΟΛΩΝΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ220:00ΤΙΤΣΙ 710-3ΣΤΟΜΙΛ ΟΛΣΤΖΙΝ0-1--ΤΕΛ1X2
ΠΟΛΩΝΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ220:00 ΝΙΕΤΣΕΤΣΑ1-1ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ1-0--ΤΕΛ1X2
ΠΟΛΩΝΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ220:00ΟΝΤΡΑ ΟΠΟΛΕ1-2ΓΚΣ ΓΙΑΣΤΡΕΜΠΙ0-1--ΤΕΛ1X2
ΠΟΛΩΝΙΑ : 3Η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ20:00Ο. ΓΚΡΟΥΝΤΖΙΑΝΤΖ4-0SKRA ΤΣΕΣΤΟΤΣΟΒΑ1-0--ΤΕΛ1X2
ΣΟΥΗΔΙΑ : ΑΛΣΒΕΝΣΚΑΝ120:00ΣΙΡΙΟΥΣ2-3ΝΤΑΛΚΟΥΡΝΤ0-1--ΤΕΛ1X2
ΣΟΥΗΔΙΑ : ΣΟΥΠΕΡΕΤΑΝ220:00ΦΑΛΚΕΝΜΠΕΡΓΚ1-0ΧΑΛΜΣΤΑΝΤ0-0--ΤΕΛ1X2
ΟΜΑΝ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ120:05ΑΛ ΣΟΥΒΑΪΚ2-1ΑΛ ΣΑΜΠΑΜΠ1-1--ΤΕΛ1X2
ΑΥΣΤΡΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ220:10ΦΛΟΡΙΝΤΣΝΤΟΡΦΕΡ0-2ΣΒΑΡΟΦΣΚΙ ΒΑΤΕΝΣ0-2--ΤΕΛ1X2
ΑΥΣΤΡΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ220:10ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΚΛΑΓΚ.0-1ΒΑΚΕΡ ΙΝΣΜΠΟΥΡΓΚ ΙΙ0-0--ΤΕΛ1X2
ΑΥΣΤΡΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ220:10ΝΕΟΥΣΤΑΝΤ0-0ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΒΙΕΝΝΗΣ II 0-0--ΤΕΛ1X2
ΑΥΣΤΡΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ220:10ΜΠΛΑΟΥ ΒΑΙΣ ΛΙΝΤΣ1-2ΑΜΣΤΕΤΕΝ0-2--ΤΕΛ1X2
ΑΥΣΤΡΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ220:10ΡΙΝΤ3-0ΛΙΦΕΡΙΝΓΚ 1-0--ΤΕΛ1X2
ΠΟΛΩΝΙΑ : 3Η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ20:20 ΡΟΥΧ ΧΟΡΖΟΦ2-2ΜΠΕΛΤΣΑΤΟΦ2-1--ΤΕΛ1X2
ΓΕΡΜΑΝΙΑ : ΤΟΠΙΚΟ ΔΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣRW20:30ΑΛΕΜΑΝΙΑ ΑΑΧΕΝ1-2ΒΙΝΤΕΝΜΠΡΟΥΚ1-1--84'1X2
ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑA20:45ΤΣΕΡΝΟ ΜΟΡΕ ΒΑΡΝΑ0-0ΜΠΕΡΟΕ0-0--66'1X2
ΚΡΟΑΤΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ121:00ΝΤΙΝΑΜΟ ΖΑΓΚΡΕΜΠ1-0ΟΣΙΓΕΚ1-0--52'1X2
ΓΑΛΛΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ221:00ΓΚΑΖΕΛΕΚ ΑΖΑΞΙΟ1-0ΓΚΡΕΝΟΜΠΛ1-0--55'1X2
ΓΑΛΛΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ221:00ΝΙΟΡ1-0ΟΡΛΕΑΝ1-0--55'1X2
ΓΑΛΛΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ221:00ΣΑΤΟΡΟΥ0-0ΡΕΝΤ ΣΤΑΡ 930-0--55'1X2
ΓΑΛΛΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ221:00ΟΣΕΡ1-0ΝΑΝΣΙ1-0--56'1X2
ΓΑΛΛΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ221:00ΛΟΡΙΑΝ2-1ΒΑΛΕΝΣΙΕΝ 2-1--56'1X2
ΓΑΛΛΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ221:00ΠΑΡΙ0-0ΜΠΕΖΙΕΡ0-0--52'1X2
ΓΑΛΛΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ221:00ΧΑΒΡΗ0-0ΚΛΕΡΜΟΝ0-0--51'1X2
ΓΑΛΛΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ221:00ΣΟΣΟ2-0ΜΠΡΕΣΤ1-0--55'1X2
ΓΑΛΛΙΑ : 3η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ321:00ΑΒΡΑΝΣ0-0ΠΟ0-0--52'1X2
ΓΑΛΛΙΑ : 3η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ321:00ΝΤΑΝΚΕΡΚ1-1ΛΕ ΜΑΝ1-0--56'1X2
ΓΑΛΛΙΑ : 3η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ321:00ΛΥΩΝ ΝΤΟΥΣΕΡ1-0ΜΠΟΥΛΟΝ ΣΙΡ ΜΕΡ1-0--53'1X2
ΓΑΛΛΙΑ : 3η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ321:00ΣΑΜΠΛΙ ΤΧΕΛΕ0-0ΒΙΛΕΦΡΑΝΣ0-0--55'1X2
ΓΑΛΛΙΑ : 3η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ321:00ΝΤΡΑΝΣΙ1-0ΚΟΝΚΑΡΝΟ1-0--53'1X2
ΓΑΛΛΙΑ : 3η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ321:00ΣΑΝΟ ΣΕΝΤ-ΓΚΡΑΤΙΕΝ0-0ΡΟΝΤΕΖ ΑΒΕΡΙΟΝ0-0--52'1X2
ΓΑΛΛΙΑ : 3η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ321:00ΣΟΛΕ1-1ΚΕΒΙΓΙ1-1--51'1X2
ΓΑΛΛΙΑ : 3η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ321:00ΛΑΒΑΛ0-0ΜΠΟΥΡΓΚ ΠΕΡΟΝΑΣ0-0--52'1X2
ΟΛΛΑΝΔΙΑ : ΕΡΕΝΤΙΒΙΖΙΕ121:00ΓΚΡΟΝΙΝΓΚΕΝ0-1ΒΙΛΕΜ0-1--53'1X2
ΟΛΛΑΝΔΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ221:00ΦΟΛΕΝΤΑΜ1-1ΝΤΕΝ ΜΠΟΣ1-0--49'1X2
ΟΛΛΑΝΔΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ221:00ΡΟΝΤΑ1-0ΓΙΟΝΓΚ ΑΓΙΑΞ1-0--54'1X2
ΟΛΛΑΝΔΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ221:00ΝΤΟΡΝΤΡΕΧΤ0-0ΧΕΛΜΟΝΤ ΣΠΟΡ0-0--51'1X2
ΟΛΛΑΝΔΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ221:00ΓΚΟΟΥ ΑΧΕΝΤ ΙΓΚΛΣ2-0ΓΙΟΝΓΚ ΟΥΤΡΕΧΤΗ2-0--50'1X2
ΟΛΛΑΝΔΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ221:00ΤΒΕΝΤΕ2-1ΣΠΑΡΤΑ ΡΟΤΕΡΝΤΑΜ2-1--53'1X2
ΟΛΛΑΝΔΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ221:00ΜΑΑΣΤΡΙΧΤ0-0ΟΣ0-0--50'1X2
ΟΛΛΑΝΔΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ221:00ΝΑΪΜΕΓΚΕΝ1-0ΚΑΜΠΟΥΡ1-0--52'1X2
ΟΛΛΑΝΔΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ221:00ΓΙΟΝΓΚ ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ1-1ΦΚ ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ1-1--52'1X2
ΟΛΛΑΝΔΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ221:00ΒΑΑΛΒΑΙΚ1-0ΤΕΛΣΤΑΡ1-0--51'1X2
ΠΟΛΩΝΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ221:00ΣΟΖΝΙΤΣΕ1-0ΠΟΣΖΚΑ ΝΙΕΠΟΛΟΜΙΣΕ1-0--51'1X2
ΡΟΥΜΑΝΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑA21:00ΚΣΜ ΣΤΟΥΝ. ΙΑΣΙ2-0ΜΠΟΤΟΣΑΝΙ2-0--49'1X2
ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ : ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚPL21:00 ΜΑΡΙΤΖΜΠΟΥΡΓΚ Γ.0-0ΚΑΙΖΕΡ ΤΣΙΦΣ0-0--52'1X2
ΙΣΠΑΝΙΑ : 3η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ2B21:00ΚΑΝΤΙΘ0-0ΑΛΜΕΡΙΑ0-0--53'1X2
ΟΥΓΓΑΡΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ121:05ΝΤΕΜΠΡΕΤΣΕΝ1-2ΜΤΚ ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗΣ1-2--49'1X2
ΙΣΠΑΝΙΑ : ΠΡΙΜΕΡΑ ΝΤΙΒΙΖΙΟΝ121:15ΧΙΡΟΝΑ0-0ΡΕΑΛ ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ0-0--ΗΜ1X2
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ : ΠΡΙΜΕΡΑ Β ΜΕΤΡΟΠΟΛΙΤΑΝΑPBM21:30ΜΠΑΡΑΚΑΣ ΣΕΝΤΡΑΛ1-0ΣΑΣΑΣΙΠΑΣ---39'1X2
ΒΕΛΓΙΟ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ121:30ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ1-0ΜΟΥΣΚΡΟΝ---41'1X2
ΒΕΛΓΙΟ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ : 1Η ΦΑΣΗ21:30ΜΑΛΙΝ0-0ΛΟΜΕΛ ΓΙΟΥΝ.---41'1X2
ΠΟΛΩΝΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ121:30ΜΙΕΝΤΖ ΛΕΓΚΝΙΚΑ0-0ΚΟΡΟΝΑ ΚΙΕΛΤΣΕ---40'1X2
ΠΟΛΩΝΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ221:30ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣ0-0ΠΟΝΤΜΠΕΣΚΙΤΖΙΕ---39'1X2
ΟΥΑΛΙΑ : ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚPL21:35ΑΜΠΕΡΙΣΤΓΟΥΙΘ ΤΑΟΥΝ0-1ΚΑΡΝΤΙΦ ΓΙΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΙ---35'1X2
ΑΓΓΛΙΑ : ΤΣΑΜΠΙΟΝΣΙΠCH21:45ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ ΣΙΤΙ0-0ΣΟΥΟΝΣΙ---24'1X2
ΑΓΓΛΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ221:45ΝΟΤΣ ΚΑΟΥΝΤΙ0-0ΓΕΟΒΙΛ ΤΑΟΥΝ---26'1X2
ΓΑΛΛΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ121:45ΡΕΜΣ0-0ΛΥΩΝ---25'1X2
ΓΕΡΜΑΝΙΑ : ΚΥΠΕΛΛΟ : 1ος ΓΥΡΟΣR121:45ΒΕΧΕΝ0-0ΣΑΝ ΠΑΟΥΛΙ---26'1X2
ΓΕΡΜΑΝΙΑ : ΚΥΠΕΛΛΟ : 1ος ΓΥΡΟΣR121:45ΜΑΓΔΕΜΒΟΥΡΓΟ0-1ΝΤΑΡΜΣΤΑΝΤ---25'1X2
ΓΕΡΜΑΝΙΑ : ΚΥΠΕΛΛΟ : 1ος ΓΥΡΟΣR121:45ΣΒΑΙΝΦΟΥΡΤ0-0ΣΑΛΚΕ---23'1X2
ΙΡΛΑΝΔΙΑ : ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚPL21:45ΝΤΕΡΙ ΣΙΤΙ0-1ΓΟΥΟΤΕΡΦΟΡΝΤ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ---25'1X2
ΙΡΛΑΝΔΙΑ : ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚPL21:45ΜΠΡΕΙ ΓΟΥΟΝΤΕΡΕΡΣ0-1ΝΤΑΝΤΑΛΚ---24'1X2
ΙΡΛΑΝΔΙΑ : ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚPL21:45ΛΙΜΕΡΙΚ0-0ΣΛΙΓΚΟ ΡΟΒΕΡΣ---24'1X2
ΙΡΛΑΝΔΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ121:45ΓΚΑΛΓΟΥΕΪ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ0-1ΛΟΝΓΚΦΟΡΝΤ ΤΑΟΥΝ---27'1X2
ΙΡΛΑΝΔΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ121:45ΑΘΛΟΟΥΝ ΤΑΟΥΝ1-0ΦΙΝ ΧΑΡΠΣ---22'1X2
ΙΡΛΑΝΔΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ121:45ΚΑΜΠΙΝΤΕΛΙ ΠΣ0-0ΝΤΡΟΧΕΝΤΑ---22'1X2
ΒΟΡΕΙΑ ΙΡΛΑΝΔΙΑ : ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚPL21:45ΝΙΟΥΡΙ ΣΙΤΙ0-1ΓΚΛΕΝΑΒΟΝ---25'1X2
ΤΟΥΡΚΙΑ : ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚSL21:45ΤΡΑΜΠΖΟΝΣΠΟΡ2-0ΣΙΒΑΣΠΟΡ---22'1X2
ΟΥΑΛΙΑ : ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚPL21:45ΝΙΟΥΤΑΟΥΝ0-0ΚΕΡΝΑΡΦΟΝ ΤΑΟΥΝ---24'1X2
ΑΛΓΕΡΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ122:00ΣΑΟΥΡΑ0-0ΟΡΑΝ---8'1X2
ΑΦΡΙΚΗ - ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ : ΟΜΙΛΟΣ ΒB22:00ΣΕΤΙΦ0-0ΜΑΖΕΜΠΕ---10'1X2
ΑΦΡΙΚΗ - ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ : ΟΜΙΛΟΣ ΑA22:00ΕΣΠΕΡΑΝΣ ΤΟΥΝΙΣ0-0ΑΛ ΑΧΛΙ---9'1X2
ΑΦΡΙΚΗ - ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ : ΟΜΙΛΟΣ Γ22:00ΒΙΝΤΑΝΤ ΚΑΖΑΜΠΛΑΝΚΑ0-0ΜΑΜΕΛΟΝΤΙ ΣΑΝΤ.---8'1X2
ΙΡΛΑΝΔΙΑ : ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚPL22:00ΣΑΜΡΟΚ ΡΟΒΕΡΣ0-0ΜΠΟΕΜΙΑΝΣ ΔΟΥΒΛΙΝΟΥ---10'1X2
ΙΡΛΑΝΔΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ122:00ΓΟΥΕΞΦΟΡΝΤ ΓΙΟΥΘΣ0-0ΣΕΛΜΠΟΥΡΝ ΔΟΥΒΛΙΝΟΥ---10'1X2
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ122:30ΑΒΕΣ-ΤΟΝΤΕΛΑ---ΠΡΟΓ1X2
ΑΛΓΕΡΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ123:00ΜΠΟΡΝΤΖ ΜΠΟΥ ΑΡΕΡΙΝΤΖ-ΚΣ ΚΟΝΣΤΑΝΤΙΝ---ΠΡΟΓ1X2
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ : ΚΥΠΕΛΟ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗΣ : ΓΥΡΟΣ ΤΩΝ 3223:00ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΜΑΪΠΟΥ-ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΕΜΠΕΡΛΕΙ---ΠΡΟΓ1X2
ΙΣΠΑΝΙΑ : 3η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ2B23:00ΑΛΜΠΑΘΕΤΕ-ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ---ΠΡΟΓ1X2
ΙΣΠΑΝΙΑ : ΠΡΙΜΕΡΑ ΝΤΙΒΙΖΙΟΝ123:15ΜΠΕΤΙΣ-ΛΕΒΑΝΤΕ---ΠΡΟΓ1X2
Προηγούμενη ημέραΣάββατο, 18 Αυγούστου 2018Επόμενη ημέρα
 
ΔΙΟΡΓ.ΩΕΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΣΚΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗΗΜΠΑΡΠΕΝΚΑΤ.ΣΤ.1X2
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ : ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑTT01:00ΤΑΓΙΕΡΕΣ-ΡΟΖΑΡΙΟ ΣΕΝΤΡΑΛ---ΠΡΟΓ1X2
ΒΡΑΖΙΛΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑB01:15ΛΟΝΤΡΙΝΑ-ΠΑΪΣΑΝΤΟΥ---ΠΡΟΓ1X2
ΧΙΛΗ : ΠΡΙΜΕΡΑ ΝΤΙΒΙΖΙΟΝPR02:00ΑΟΥΝΤΑΞ ΙΤΑΛΙΑΝΟ-ΠΑΛΕΣΤΙΝΟ---ΠΡΟΓ1X2
ΒΡΑΖΙΛΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑB02:30ΒΙΛΑ ΝΟΒΑ-CRB ΑΛ---ΠΡΟΓ1X2
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ : ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑTT03:00ΝΙΟΥΕΛΣ ΟΛΝΤ ΜΠΟΙΣ-ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ---ΠΡΟΓ1X2
ΜΕΞΙΚΟ : ΑΠΕΡΤΟΥΡΑAP03:00ΒΕΡΑΚΡΟΥΖ-ΓΟΥΑΔΑΛΑΧΑΡΑ---ΠΡΟΓ1X2
ΒΡΑΖΙΛΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑB03:30ΦΙΓΚΕΪΡΕΝΣΕ-ΓΚΟΪΑΣ---ΠΡΟΓ1X2
ΕΚΟΥΑΔΟΡ : ΚΛΑΟΥΣΟΥΡΑCL04:00ΜΑΚΑΡΑ-ΑΟΥΚΑΣ---ΠΡΟΓ1X2
ΜΕΞΙΚΟ : ΑΠΕΡΤΟΥΡΑAP05:00ΑΤΛΑΣ ΝΤΕ ΓΟΥΑΝΤΑΛΑΧΑΡΑ-ΜΟΝΑΡΚΑΣ---ΠΡΟΓ1X2